wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

LunarICE - urządzenie wykorzystujące technologię Cryo w zabiegach medyczny i kosmetycznych.

777800.jpgLunariCE to zaawansowana technologia Cryo w liftingu twarzy, terapii RF i wtłaczaniu w skórę składników aktywnych. Urządzenie wykorzystuje 4awisko Cryoelektroporacji, dzięki czemu otwiera W skórze mikrokanaly na bardzo krótki okres czasu, poprzez które można wtłaczać do jej głębokich warstw specjalnie przygotowane koktajle. Parametry urządzenia jako jedyne na rynku pozwalają przeprowadzać zabiegi Cryo Lift, Cryo RF i Cryo Elektroporacji wykorzystując temperatury do -20°C. Dodatkowo urządzenie idealnie sprawdza się kuracjach leczniczych i łagodzących po zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej.

 


 

W urządzeniu LunarICE terapeutyczne chalanie ujemnych temperatur do -20`C polega na bezpośrednim obkurczeniu naczyń oraz zwiększeniu mikrokrążenia poprzez zjawisko szoku termicznego. Ponadto zimno wotywa na tak zwany efekt pompowania, czyli skuray i rozkurczy naczyń knnrio-nośnych, dzięki czemu komórki skóry zostają silnie dotle-nione. Efekt liftingu, jaki uzyskujemy po przeprowadzeniu zabiegu specjalną głowicą, widoczny jest natychmiast dzięki silnemu ujędrnieniu skóry zwiększeniu jej sprężystości i na-piecie. Skutkiem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy Technologię zabiegu Cryo Lift ideal-nie wykorzystują lekarze w inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej oraz laseroterapii jako terapia łagodząca i przy-nosząca ogromną ulgę pacjentowi. Urządzenie lunanCE można również z powodzeniem wykorzystywać jako preza-bieg, jako środek znieczulający.

 

Kolejną funkcją jest innowacyjny zabieg CRYO RF, który xvykorzystuje połączenie bipolarnych fal radiowych oraz terapii zimnem w celu zwiększenia intensywności zabiegu. System bipolarnych fal radiowych wykorzystany w urządze-niu LunarICE pozwala na odmladzenie i wygradzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę wIbkien kolagenowych. Zabiegi CRYO RP są bezpieczne i bezboles-ne dzięki kontaktowej głowicy chlodzącej do -20`C. która pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wyższych tempe-raturach nie powodując poparzeń i sprawiając, ze zabieg jest bardzo komfortowy. Prądy RP wysokiej częstotliwości selektywnie ogrzewają tkankę na różnych głębokościach powodując przerwanie niektórych połączeń sieciowych ko-lagenu. dzięki czemu kolagen ulega skurczeniu i zagęszcze-niu nawet do 65%. Po zabiegu dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu, zwiększenia aktywności fibroblastów co powoduje natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry i odnowy komórkowej.

 

Ostatnią ale jakże ważną fukcją LurarKE są zabiegi CryoeleIctro-poracji. czyli xvtlacania w skórę substancji aktywnych . Meto-da ta umożliwia przenikanie zimna wgląb skory oraz skuteczny transport substancji aktywnych do jej głębszych warstw O ile podczas tradyąjnych zabiegów kficieleknroporacji przenikanie wynosi 5-10%, w zabiegach Lun.anCE wynosi ono 80-90%. Jest to najskuteczniejsza metoda wtłaczania substancji za pomocą zimna. Indywidualnie dopasowany poziom temperatury oraz natetenie przepływy prądu niskiej częstotliwości pozwali na efektywne wykorzystanie koktaili i maksymalizację efektów za-biegu. Wybór preparatu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta i uzależniony jest on oaekiwanych rezultatów zabiegu. Zabiegi Cryoelektroporacji są idealną alternatywną lub uzupełnieniem zabiegów mezoterapii igłowej.

 

LursarICE dzięki wszechstronnemu zastosowaniu jest ideal-nym uzupełnieniem oferty gabinetów medycyny estetycznej. Doskonale sprawdza sig jako system wspomagający w wie-lu zabiegach przeprowadzanych na co dzień, ale także daje duże możliwości poszerzenia oferty zabiegowej i dopasowa-nia jej do potrzeb klienta. Producent urządzenia Lunar, Ilooda, zapewni parametry techniczne na najwyższym poziomie. dzięki czemu urządzenie jest absolutnie bezkonkurencyjne na polskim rynku.


Wyłączny dystrybutor marki Ilooda w Polsce:

ifa_logo
ul. Mehoffera 68D
03-131 Warszawa
tel. 22 781 65 92
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(11 głosów)