sobota, 14 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!

Minerały i aminokwasy dla prawidłowego funkcjonowania organizmu

Pure Concentrated Organic Minerals™ to 77 Minerałów i 18 Aminokwasów w płynie pochodzenia naturalnego roślinnego, o niezwykłych właściwościach wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dla lepszego zdrowia i energii. Prawie 900 kropli w butelce. Super wydajne.

 

 Pure Concentrated Organic Minerals™ mogą przyczynić się do:
- Lepszej wchłanialności substancji odżywczych z pokarmów i suplementów
- Poprawienia ogólnego samopoczucia w tym także poziomu energii na codzień 
- Zdrowszego i spokojniejszego snu 
- Ogólnej poprawy zdrowia i witalności
- Zmniejszego stanów bołowych i dolegliwości


Czym są zatem minerały zawarte w Organic Minerals™?  


Wobraźmy sobie ziemie przed około 38 milionami lat, gdy lasy deszczowe pokrywały większą część naszej planety. Podobnie jak zwięrzeta z tego kremu rośliny rozwijały się do niezwykłych rozmiarów. W porównami z roślinami dzisiejszymi były ogromne, a system korzeni, które zapuszczły wnikał w ziemię niezwyklę głęboko. Tak potężne korzenie tych prehistorycznych roślin umożliwiały im 'podłączyć się' do cennych i bogatych źródeł nieorganicznych minerałów, które w procesie fotosyntezy rośliny te zamieniały na organiczne, czyli przyjazne bilogicznie minerały. Po wymarciu roślin-gigantów, organiczne minerały, które się w nich znajdowały, były gromadzone na powierzchni ziemi, gdzie łączyły się z kwasem fulwowym, wytwarzanym przez mikroby zgromadzone w glebie. 

Ten botaniczny cykl życia i śmierci powtarzał się przez miliony lat, stoponiowo tworząc rzadkie złoża kwasu fulwowego. Takie oto złoże jest źródłem minerałów fulwowych i organicznych kwasów zawartych Good Health Naturally Pure Concentrated Organic Minerals™. Produkty zawirające minerały, które nie mają w swoim składzie aminokwasów to minerały w postaci metalicznej, a NIE roślinnej, czy też pochodzenia roślinnego. Złoża, z których minerałów nie można pozyskać wykorzystując do tego tylko wodę, NIE są źródłem organicznych (biologicznie przyjaznych) minerałów. Tylko złoża powstałe z prehistorycznych roślin zawierają kompleksową mieszanke poli-koloidalnych minerałów fulwowych.

Odpowiedzią zatem na wyżej opisane problemy może być:
Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym.  


Natura jest specjalistą w łączeniu kwasu fulwowego i minerałów, dzięki czemu powstają fulwowo-mineralne mieszanki, które przez wielu dietetyków i ekspertów zdrowotnych określane są jako 'Brakujący Link Odżywiania.' Pure Concentrated Organic Minerals™ od Good Health Naturally zawiera wysoce bioaktywne substancje bogate w związki fulwowe o niskiej masie cząsteczkowej (Minerały Fulwowe i Kwasy Fulwowe), które są produktem końcowym rozpadu biologicznie (dawniej) żywego prehistorycznego materiału roslinnego. Te substancje zawierają niezwykle złożone molekuły (związki fulwowe), powstałe przede wszystkim z wysoce ochronnych i wydawałoby się, że nieśmiertelnych roślynnych związków fitochemicznych, które przechodzą procesy łączenia i przekształcane w pricesie rozkładu, będą trawione przez wiele gatunków wszelakich organizmów i miliony pokolen mikrobów, stając się w końcowych efekcie jedną z najbardziej złożonych substancji na świecie. 

Minerały fulwowe zawierają pierwotną energię słoneczną ukrytą głęboko w kompleksowych strukturach ich molekuł, energię, pochodzącą z procesu fotosyntezy, która zachodziła we wnętrzu prehistorycznych roślin gigantów (przed milionami lat). To one są zatem częściowo odpowiedzialne za niezwykłe właściwości i bioaktywny charaket Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym.

Organic Minerals™ zawierają:  

- Wszystkie antyoksydacyjne (przeciwutleniające) minerały, takie jak: selen, cynk, magnez, miedź i wiele innych.
- 18 aminokwasów - powstałych na przestrzeni 38 milionów lat - dowód na ich roślinne i organiczne pochodzenie (zwykłe metaliczne minerały nie mogą zawierać aminokwasów, bo są pochodzenia metalicznego, a nie roślinnego)
- Ponad 70 elekrolitów w najbardziej efektywnej postaci znanej naukowcom - każdy mineralny elektrolit posiada swój wyjątkowy bio-elektryczny 'podpis.'
- Najwyższe możliwe stężenie kwasu fulwowego w każdej porcji - zawsze między 4% a 8%, najwyższa koncentracja 'kwasowości' w kwasie fulwowym dostępna na rynku i jest on w 100% rozpuszczalny
- Minerały całkowicie pochodzenia roślinnego - tylko minerały pochdozenia roslinnego mogą być pozyskiwane przy użyciu wody, jak też odbywa się to w przypadku oferowanego produktu - żadne inne elementy czy składniki nie są sztucznie dodawane.
- Najłatwiej bio-jonowo przenoszone minerały i elementy śladowe dostępne w naturze - żaden inny produkt nie zawiera tak kompleksowej mieszanki naturalnych składników jak oferowane przez nas niezwykłe Minerały Fulwowe.
- Bardzo wygodne i niezwykle wydajne (prawie 900 kropli w każdej butelce) - wystarczy tylko kilka kropli dziennie wypić do posiłku z ulubionym sokiem lub wodą z cytryną.

Korzyści przyjmowania Minerałów:  

- Więcej energii, która pozostaje stabilniej rozdysponowywana przez cały dzień
- Zdrowszy, spokojniejszy i głębszy sen 
- Jaśniejszy umysł i sprawniejsze funckjonowanie mózgu
- Apetyt bardziej 'zrównoważony' czyli naturalniej pojawiająca się potrzeba jedzenia i uczucia sytości 
- Lepsza wchłanialność składników odżywczych pochodzących z pokarmów i suplementów 
- Zdrowsze włosy i skóra 
- Wzrost kondycji fizycznej i wydajności organizmu (także sportowej)
- Zmniejszenie bóli mięśni i boleści po-treningowych, szybsza regeneracja 
- Złagodzenie skutków ubocznych (także bólu) u osób cierpiących na reumatyzm czy zwyrodnienia stawów.


 

Źródło:


Oceń ten artykuł
(4 głosów)