poniedziałek, 25 października 2021
Miło Cię widzieć!

Otwieramy salon kosmetyczny. Część 4. Kwalifikacje i kompetencje

otwieramy salon2

Na polskim rynku kosmetycznym panuje ogromna konkurencja, dlatego nowo otwierające się gabinety muszą naprawdę wyróżnić się na tle, tych już otwartych. Kolejny artykuł z cyklu poradnika "Otwieramy salon kosmetyczny" poświęcony został kwalifikacjom i kompetencjom, jakie powinny cechować właściciela gabinetu kosmetycznego i nietylko jego.

 

Ogólnie przyjmujemy założenie, że osoba, która nie miała dotychczas żadnego kontaktu z kosmetyką, a chcąca założyć działalność w tej branży, ma zdecydowanie mniejsze szanse na właściwe powodzenie swojego przedsięwzięcia. Pamiętajmy jednak, że najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika, który nadrobi ewentualne braki swojego pracodawcy. Inną możliwością jest dopasowanie oferty salonu do swoich możliwości i umiejętności, czyli zaproponowanie swoim przyszłym klientom zabiegów mniej inwazyjnych, bardzo bezpiecznych, o charakterze jedynie pielęgnacyjnym. Natomiast wraz z ewolucją naszych umiejętności możemy rozwijać ofertę zabiegową naszego gabinetu.

 

 

 

 

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, czy ja, bądź mój pracownik mamy odpowiednie kwalifikacje i wystarczające umiejętności, aby otworzyć gabinet, zapraszamy do zapoznania się z całym tekstem:
http://polskiblogkosmetyczny.pl/kwalifikacje-i-kompetencje/

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)