wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

SECRETRF - mikroigłowy system frakcyjnego RF to innowacja na polskim rynku medycyny estetycznej

secret_001.JPGSECRETRF to zaawansowana, medyczna technologia anti-aging przeznaczona do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Urządzenie jest absolutnym hitem w gabinetach medycyny estetycznej iw klinikach urody. Dzięki swojemu działaniu pozwala wykonywac zabiegi konkurencyjne dla lasera frakcyjnego, jednak dzięki nieablacyjnemu działaniu skraca czas rekonwalescencji pozabiegowej pacjenta.

SECRETRF to urządzenie produkowane przez markę Ilooda - świlatowego lidera w produkcji urządzeń medycznych. Oparty jest na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych bipolarnych fal radiowych RF oraz mmimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania. Przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy. leczenia nadpotliwości, redukcji zmarszczek, blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skory, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skory. Podcas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skóre na różną glebokość od 0.5 do 3.5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomow skóry powstają zarówno punkty koagulacji jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodering podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

 

Efekty zabiegu SECRET można podziec na te widoczne od razu oraz te które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włoken kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak efekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają sie drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. To również doskonała metoda usuwania zmarszczek w okolicy oczu i ust, a takze podnoszenia opadającej skory i poprawy jej elastyczności. Ponadto SECRETRF skutecznie usuwa blizny zanikowe i miniuje rozstępy, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość.

 

Efekty zabiegow można porównać do zabiegow wykonywanych przy pomocy lasera frakcyjnego. Istotna różnica dotyczy jednak sposobu oddziaływania na tkankę, ryzyka wystąpienia powikłań oraz długości okresu rekonwalescencji po zabiegu. Ponieważ SECRETRF nie oddziałuje na naskórek, a jedynie na skórę własciwą, nie dokonujemy złuszczenia naskórka, dzięki czemu czas rekonwalescencji pozabiegowej skrócony jest do minimum i trwa 1-2 dni. Ponadto zabiegi SECRET możemy przeprowadzać bez ograniczeń związanych z porą roku nie wykluczając okresu silnej ekspozycji skóry na słońce, a także na skórę opaloną.

 

Dzięki wielu zaletom urządzenie, wysokim parametrom oraz niezwykle zaawansowanej technologii urządzenie SECRETRF staje se niezbędnym elementem w kazdym gabinecie medycyny estetycznej. Dzięki niemu możemy zapewnić pacjentowi usługi na najwyższym poziomie, wykorzystujące najnowsze, innowacyjne technologie.

 


Wyłączny dystrybutor marki Ilooda w Polsce:

ifa_logo
ul. Mehoffera 68D
03-131 Warszawa
tel. 22 781 65 92
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)