poniedziałek, 27 stycznia 2020
Miło Cię widzieć!

SZUKASZ SPOSOBU , ABY SKUTECZNIE I BEZBOLEŚNIE ODMŁODZIĆ SKÓRĘ Z GWARANCJĄ REZULTATU ? POZNAJ OPOWIEŚĆ PANI ANI Z INSTYTUTU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ W SZCZECINIE …

Nazywam się Anna Pietrasik i jestem właścicielem Instytutu Kosmetologii Estetycznej w Szczecinie. Cieszę się , że mogę Państwu opowiedzieć o mojej popartej pasją przygodzie z kosmetologią , która trwa nieprzerwanie już ponad 12 lat.

Na rynku dostępnych jest wiele metod poprawiających jakość skóry. Możemy je podzielić na bezinwazyjne i te z użyciem igieł czyli inwazyjne. Obie metody mają swoich zwolenników. Poszukując skutecznej i bezbolesnej alternatywy dla zabiegów z użyciem igieł ( bo takich Instytut posiadał wiele jak : mezoterapia igłowa, mikroigłowa, nici PDO itp.) , wprowadziliśmy do swojej oferty zabiegi z użyciem bezinwazyjnej , bezbolesnej a jednocześnie silnej fali radiowej FOCUS RF TALUS. Urządzenie można powiedzieć „zrobiło furorę” wśród stałych klientów oraz zapewniło firmie nowych. Każda osoba, która skorzystała z zabiegu wyszła zachwycona pierwszymi efektami jakie daje Focus Rf Talus , a daje ich niezmiernie wiele. Możemy liczyć na poprawę opadającego owalu twarzy, zagęszczenie skóry na całym obszarze zabiegowym czyli twarz, szyja, dekolt czy likwidację zmarszczek . Mimo bezinwazyjności zabiegu , Focus sięga do skóry właściwej , w której naprawia rozciągnięte włókna kolagenowe – efekt jest natychmiastowy i długotrwały często dużo lepszy niż metody inwazyjne.

Po upływie kilku tygodni odkąd zaczęliśmy pracować na Focusie rf talusie -zaczęły napływać informacje w postaci SMSów, wiadomości e-mail oraz telefonów od klientów , zaskoczonych nieprawdopodobnym rezultatem zabiegowym, który notabene się pogłębiał. Jedna z klientek , która została zakwalifikowana na zabieg plastyki powiek ze wskazań medycznych, w obawie przed powikłaniami , zdecydowała się na serie zabiegów Talusem. Po upływie 8 miesięcy okazało się, że zabieg korekty chirurgicznej powiek nie jest już potrzebny, bo działanie Focus Rf Talus sprawiło, że opadająca powieka zniknęła, poprawił się również owal twarzy, dodatkowo rozjaśniły się przebarwienia na twarzy, szyi i dekolcie. Skóra poddana zabiegom wyraźnie się odmłodziła. Nie bez powodu urządzenie to otrzymało liczne nagrody jak Laur Kosmetologii czy Qltowy Zabieg .

Jako kosmetolog jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie , że będę w stanie tak realnie odmładzać skórę []po prostu urządzeniem kosmetycznym – widząc niemal natychmiast wpływ niezwykłej technologii na skórę moich klientów. Serdecznie zapraszam do nowej siedziby w sercu Szczecina gdzie pasja i efekty idą w parze "

Link: http://www.focusrf.com/pl/nowy-focus

Oceń ten artykuł
(4 głosów)