niedziela, 05 stycznia 2025
Miło Cię widzieć!

Wyjątkowe wydarzenie dla polskiego biznesu kosmetycznego

 

 

 

"...TO WYJĄTKOWE WYDARZENIE W WYJĄTKOWYM KRAJU..." 


IRAN w ostatnim czasie stał się regionalną potęgą i jedną z najszybciej rosnących gospodarek Świata.

Ten liczący ponad 80 milionów mieszkańców kraj, stanowi część ponad 400 milionowego rynku z krajami do niego sąsiednimi takimi jak Pakistan i Afganistan, gdzie Persowie od zawsze mieli i mają doskonałe relacje biznesowe i osobiste. 


Po ubiegłorocznym zniesieniu sankcji gospodarczych nasz zespół zorganizował trzykrotnie spotkania B2B Business to Business dla firm polskich w Teheranie, Isfahanie i w Tebrizie, w których udział wzięło ponad sto uczestników. Większość z nich efektywnie współpracuje z pozyskanymi partnerami biznesowymi.

 

Jest wiele organizacji w Polsce, które obiecują firmom polskim skuteczne kontakty w Iranie bez wyjazdu i spotkań bezpośrednich ale prawda jest taka, że tylko spotkania bezpośrednie na miejscu dają gwarancję poznania realnych partnerów w ich naturalnym środowisku biznesowym.

 

POLSKA W IRANIE 2018 jest kontynuacją naszych wieloletnich działań i dzięki zaangażowaniu się najważniejszych organizacji gospodarczych w Iranie jest to jedna z niewielu okazji wejścia na ten ogromny rynek w sposób kompleksowy, we właściwym miejscu i czasie.

 

Iran, dzięki swojemu strategicznemu położeniu i z ogromnym zapleczem surowcowym jest potencjalnie jednym z najbogatszych krajów Świata.

 

Aby nadrobić powstałe w okresie sankcji zaległości potrzebuje nowych technologii i praktycznej wiedzy. Jest to ogromna szansa również dla firm polskich, gdyż Polska ma z Iranem bardzo dobre relacje od czasów Pierwszej Rzeczypospolitej do dzisiaj. Polacy są w Iranie postrzegani jako solidni partnerzy w biznesie, choć nie widzi się w nas tutaj jeszcze nowoczesnego europejskiego partnera gospodarczego. Wynika to z tego, że wiedza na temat Polski i zmian, które się u nas dokonały w okresie ostatnich dwudziestu lat, jest tutaj niewielka.

 

POLAND in IRAN 2018 ma za zadanie zmianę tego obrazu, aby tym samym zwiększyć wzajemne polsko-irańskie relacje biznesowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest to zadanie na lata ale jesteśmy pewni, że z roku na rok nasze relacje będą coraz lepsze a współpraca dwustronna coraz bardziej owocna.

Iran to jeden z najszybciej rozwijających się krajów Świata i najważniejszy kraj w regionie.


Pomimo rozwoju Internetu i możliwości z nim związanych, nadal najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania kontaktów gospodarczych są Targi i Wystawy, na których można przedstawić swoje oferty eksportowe. Z tego powodu promocję firm polskich w Iranie organizujemy w formule polskiej ekspozycji, która odbędzie się w znanym tu wszystkim Centrum Targowym: Hijab Complex w Teheranie. Organizując w tym miejscu ekspozycję polską pozawalamy partnerom irańskim skoncentrować się na tej konkretnej i kompleksowej ofercie. Dodatkowo dajemy możliwość poznania naszego kraju tworząc odpowiednie przestrzenie do spokojnego prowadzenia rozmów biznesowych w polskiej - ale też i w irańskiej atmosferze.

 

Takiej możliwości nie ma na imprezach międzynarodowych, na których pawilony z całego Świata rywalizują między sobą walcząc o klienta każdym możliwym sposobem. Nie ma też wtedy możliwości dotarcia z informacjami o Polsce jako o wyjątkowym miejscu w Europie i na Świecie.

"POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation",  ma na celu promocję polskiego biznesu oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski w Iranie, będąc okazją dla polskich firm na nawiązanie kontaktów bezpośrednich z partnerami irańskimi tym bardziej, że każda polska firma ma gwarancję reprezentowania swojego segmentu rynku nazasadzie wyłączności. Co to oznacza w praktyce wie każdy prowadzący biznes, gdyż tylko w tej formule osiągnąć można maksymalne efekty biznesowe.

Tego typu formuła prezentacji polskiej oferty eksportowej, daje również możliwości prezentacji polskich możliwości edukacyjnych i turystycznych, co przyczynia się do zmiany wzajemnych stereotypów na tle wspólnych wydarzeń historycznych. Iran bowiem to kraj nowoczesny o ogromnym potencjale rozwojowym.

W ciągu prawie sześciu dni tego wyjątkowego wydarzenia będziemy mieli okazję zaprezentować swoje produkty oraz Polskę jako kraj dobrych i nowoczesnych marek, tworząc okazję do nawiązania kontaktów bezpośrednich w wyjątkowej atmosferze współpracy polsko-irańskiej.

Dzięki ogromnej pomocy i wsparciu naszych partnerów irańskich na niewielkiej powierzchni 1800m2, w znanym w całym Iranie Hijab Complex, udało się zaprojektować miejsca dla 53 firm, które mają okazję prezentacji swoich produktów eksportowych w indywidualnie oznakowanych stoiskach, których cena przy pełnej zabudowie i wyposażeniu jest jak na warunki irańskie rekordowo niska bo wynosi 269USD/m2.

Dodatkowo w środkowej części ekspozycji umieściliśmy strefę VIP, gdzie każdy z uczestników oraz zaproszonych do strefy gości będzie miał okazję przeprowadzenia rozmów bezpośrednich w odpowiedniej kameralnej atmosferze z przygotowanym zapleczem cateringowym i kulturalnym.
 

W narożach sali organizujemy miejsca do prezentacji Polski i Iranu jak również polskiej oferty turystycznej i edukacyjnej polskich uczelni wyższych.

Aby uzyskać maksymalny efekt biznesowy, na zakończenie imprezy organizujemy uroczystą kolację GALA DINNER, na którą każdy polski uczestnik "POLAND in IRAN 2018" będzie mógł zaprosić swoich perskich partnerów aby w odpowiedniej atmosferze utrwalić nawiązane kontakty i "domówić" możliwości współpracy. To ludzie tworzą biznes i tylko bliskie relacje i kontakty osobiste dają w obecnych czasach gwarancję wzajemnego zaufania. 

Poniżej przedstawiamy wizualizacje technicznego rozwiązania tego wyjątkowego wydarzenia biznesowego:

         

         

         

         

Bardzo ważnymi elementami budującymi wizerunek każdego kraju są jego kultura, walory turystyczne, edukacja i jej poziom oraz mieszkańcy.
Z tego to powodu w powierzchni ogólnej wydzieliliśmy specjalne strefy dedykowane polskiej ofercie edukacyjnej i turystycznej, które wzmocnią pozytywny obraz Polski jako ważnego i atrakcyjnego miejsca w Europie i na Świecie.

Przestrzeń promocyjna podzielona jest na 4-cztery strefy tematyczne: A, B, C i D, strefę VIP oraz ciągi tematycznych stoisk firmowych:

 Strefa A: "Witamy w Polsce - Welcome to Poland" przybliżająca Irańczykom współczesną kulturę Polski, jej mieszkańców, nowoczesne miasta i polską przyrodę. Przewidziano tu specjalnie stworzoną instalację imitującą wrocławski rynek, której przestrzeń została zaprojektowana tak, aby każdy odwiedzający naszą ekspozycję mógł poczuć wyjątkową atmosferę polskich miast. Podłoże imitujące granitowa kostkę brukową w otoczeniu barokowych, różnobarwnych kamieniczek stanowić będzie doskonałe tło do wyeksponowania przygotowywanych instalacji multimedialnych przedstawiających dorobek i wkład Polski do dziedzictwa Europy i Świata. Polska jako kraj od wieków leżący na styku Wschodu i Zachodu Europy zawsze czerpał i wnosił wiele akcentów do kultury tej części Świata.

 

 

 

Strefa B: "Polska w Iranie - Poland in Iran" to szczególne miejsce, której celem jest podkreślenie podobieństw, wzajemnych inspiracji i ważnych momentów historycznych łączących Polskę i Iran. Ukazanie pokrewieństw pomiędzy obojgiem krajów pomoże stworzyć przestrzeń dla owocnej współpracy.W tej aranżacji przedstawimy również losy tysięcy Polaków, którzy w czasie drugiej wojny Światowej uciekając z Syberii trafili do Iranu i byli tu przyjęci w sposób za który chcielibyśmy im teraz wszyscy podziękować.W przestrzeni tej przedstawimy również sylwetki wielu Polaków, którzy pracowali w Iranie jak również sylwetki polskich architektów i naukowców, którzy nie zawsze są pamiętani w czasach kiedy to aktualne wydarzenia polityczne przesłaniają historyczne fakty. Tego typu wzmocnienie jest bardzo istotne w obustronnych relacjach wszelkiego typu w tym biznesowych.

 

 

Strefa C: "Studiuj w Polsce - Study in Poland" to przestrzeń dedykowana polskiej ofercie edukacyjnej publicznych i niepublicznych uczelni wyższych. W tej strefie polskie uczelnie wyższe zachęcać będą młodych ludzi z Iranu do przyjazdu do Polski na studia. Na stoisku zaprezentują się więc polskie publiczne i niepubliczne uczelnie wyższe. Odwiedzający będą mogli zdobyć informacje na temat zasad rekrutacji, kosztów studiów i akredytacji bezpośrednio u źródła.

W miejscu tym będzie można również zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi programami dotyczącymi wymiany młodzieży jak również wspólnych możliwych programów naukowych w których mogłaby brać udział młodzież z Iranu w Polsce lub młodzież polska w Iranie.
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

 

 

Strefa D: "Polska oferta turystyczna - Destination Poland" jest strefą specjalną przeznaczoną na promocję polskiej turystyki. W tym miejscu odwiedzający będą mogli zapoznać się z polską ofertą turystyczną zachęcającą do odwiedzenia Polski. Celem tej przestrzeni będzie wypromowanie kraju jako atrakcyjnego punktu turystycznego na mapie Europy, charakteryzującego się bogatą ofertą, wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. W strefie tej przedstawimy oferty regionalnych przedstawicielstw Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Uzdrowisk Polskich, których oferta jest już porównywalna z poziomem światowym.
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

 

 

 

 Centralna strefa VIP: to miejsce kameralnych spotkań indywidualnych, gdzie każdy z polskich uczestników będzie mógł zaprosić swoich partnerów do rozmów w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym. Wszyscy tu obecni mają zapewniony catering i odpowiednią atmosferę do prowadzenia rozmów w specjalnie dobranym tle i atmosferze. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy przestrzeń pozwalającą na prowadzenie rozmów w wydzielonej prestiżowej strefie VIP. To tutaj będą dostępni nasi tłumacze jak również opiekuni logistyczni, którzy udzielą skutecznego wsparcia wszystkim zainteresowanym nawiązaniem współpracy z polskimi uczestnikami. Przestrzeń strefy VIP jest tak zaprojektowana aby tu przebywający odczuwali atmosferę przenikania kultur i wzajemnego zrozumienia.

 


W przestrzeni Strefy VIP odbędą się: uroczyste otwarcie i zamknięcie POLAND in IRAN 2018,

jak również kilka tematycznych imprez prezentacyjnych, nad którymi aktualnie pracujemy. W strefie tej uczestnicy polscy jak i ich irańscy goście znajdą najlepszą atmosferę polsko-irańskiego domu. Odpowiednią atmosferę zapewni program artystyczno-prezentacyjny tak skonstruowany aby stworzyć atmosferę rozmów najbardziej przyjazną dla obu stron.

W strefie VIP poza uroczystymi chwilami otwarcie i zamknięcia POLAND in IRAN 2018, oraz pracy 

B2B w specjalnej atmosferze przewidujemy kilka imprez dodatkowych, które aktualnie omawiamy ze stroną perską. 

 

 

 

 

Strefa tematycznych stoisk firmowych to ciąg stoisk o powierzchni 12m2 i 9m2 (stoiska 34,38 i 53), które zostały podzielone tematycznie według następującego schematu:

Stoisko:   1  to powierzchnia przeznaczona jest dla organizatorów polskich i irańskich.
Stoiska:   2 - 15 przeznaczone są branży przemysłowej - dokładny opis.

Stoiska: 16 - 23 przeznaczone są branży związanej z budownictwem - dokładny opis.

Stoiska: 24 - 27 przeznaczone są branży meblowej i drzewnej - dokładny opis.

Stoiska: 28 - 33 przeznaczone są branżom moda, kosmetyki i bursztyn - dokładny opis.

Stoiska: 34 - 37 przeznaczone są branżom medyczno-farmaceutycznej, higienie i urodzie - opis.

Stoiska: 38 - 45 przeznaczone są branży rolniczej i żywnościowej - dokładny opis

Stoiska: 46 - 53 przeznaczone są branżom IT/ITC, nowym technologiom i pozostałym - opis

 

Typowe stoisko wystawiennicze: to typowa zabudowana powierzchnia o powierzchni 12 m2

z wyraźnie oznaczonym logo na którego wyposażenie składa się: 40'' ekran, stolik z 3 krzesłami oraz wolnostojąca szafka. Każda polska firma uczestnicząca w POLAND in IRAN 2018

sama aranżacje swoje stoisko mając do dyspozycji całe jego wyposażenie podstawowe oraz wszystkie powierzchnie w hali Poland in Iran 2018. Dzięki temu, że tylko jedna firma polska będzie reprezentować dany segment swojej branży ma ona zapewniona komfort wyłączności co daje możliwość spokojnych rozmów z partnerami perskimi, którzy zaproszeni ze wszystkich miast Iranu przybędą do znanego tu kompleksu Hijab.   

Jak dobieramy partnerów dla uczestników polskich: każda firma polska, uczestnik POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation wypełnia formularz zgłoszeniowy, w którym określa dokładnie swoje grupy docelowe. Do każdego polskiego uczestnika zapraszane są z całego Iranu tylko takie firmy jakie zostały opisane w formularzu zgłoszeniowym. 


Transport eksponatów: transportem eksponatów zajmuje się nasz partner Hartwig Gdynia S.A. Wszystkie dane udostępniamy uczestnikom po przesłaniu poniższego zgłoszenia.

Programy dodatkowe: przygotowaliśmy również programy dodatkowe wzmacniające biznesowe otocznie ekspozycji takie jak spotkania B2B

w drugim dniu programu, organizowane w przemysłowej dzielnicy Teheranu - Karaj, jak również spotkania z przedstawicielami Ambasady Polski w Teheranie oraz z Przedstawicielem Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji - Biuro w Teheranie.  

 

Koszty uczestnictwa w POLND in IRAN 2018 stanowią koszt uzyskania przychodu.

 

Możliwość refundacji kosztów: istnieją możliwości refundacji kosztów udziału w wysokości do 50%. Z uwagi na różnorodność programów pomocowych, tj. środki regionalne/środki centralne, pomoc publiczna/ pomoc de minimis   firmy zainteresowane uzyskaniem dofinansowania/refundacji prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem oceny możliwości uzyskania dofinansowania/refundacji oraz znalezienia optymalnego programu pomocowego.


W ww. deklaracji prosimy o zawarcie następujących danych firmy:
1) Adres
2) Wielkość firmy (mikro, mała, średnia, dużą)
3) Przedmiot działalności
4) NIP/Regon
5) Wielkość uzyskanej pomocy de minimis za aktualny i dwa poprzednie lata podatkowe.


Gwarantowana wyłączność: Każdy polski uczestnik reprezentuje dany segment rynku na zasadzie 100% wyłączności. Dzięki temu to on wybiera partnerów biznesowych a nie jest wybierany jak to się odbywa w przypadku targowych imprez międzynarodowych.

 

Efektywność im wcześniej tym więcej czasu mamy dla Ciebie: im więcej czasu mamy na dotarcie do rynków docelowych tym większa jest efektywność naszych wspólnych prac. Dlatego im szybciej wyślesz swoje zgłoszenie tym większa jest szansa na znalezienie partnerów, z którymi będzie można już nawiązać kontakty aby do chwili wyjazdu przygotować szczegóły współpracy.  

 
HARMONOGRAM ORAZ SZCZEGÓŁY

uczestnictwa w "polAND IN iran"  Teheran:
20-25 STYCZNIA 2018

 

ORGANIZATORZY:
1.1. Silesia Chamber of Commerce

PL , 53-015 Wrocław, ul. Karkonoska 8 Budynek Telewizji Wrocław
Tel.:+48 71 707 11 52
Fax:+48 71 707 12 87
Mob:+48 722 353 882
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www:  www.scc.org.pl

1.2. Izba Handlowo Przemysłowa w Teheranie - Alborz CCIMA

 

1.3. Teheran Exhibition Center
Przy poparciu i współpracy:
- Ambasada RP w Teheranie
- Ambasada Iranu w Warszawie

- Biuro Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji w Teheranie

 

LOKALIZACJA: Hijab Complex - Teheran – Iran.

 

 2.0. PROGRAM RAMOWY:
Dzień pierwszy przygotowawczy - sobota: 20 stycznia 2018
- Wylot z Warszawy do Teheranu.

- Przylot na międzynarodowe lotnisko IKA Airport, transfer do hotelu, zakwaterowanie.

- Przejazd do Hijab Complex i praca na stoiskach wystawienniczych.
- Kolacja w gronie własnym.


Dzień drugi przygotowawczy - niedziela: 21 stycznia 2018
- Śniadanie w hotelu
- Spotkania B2B w Karaj - przemysłowa dzielnica Iranu.  

- Spotkanie z przedstawicielami Ambasady RP w Teheranie oraz z przedstawicielem Irańskiej Delegatury Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji  omówienie warunków i zasad polsko-irańskiej wymiany handlowej i współpracy gospodarczej.

- Przejazd na Poland In Iran 2018 – prace techniczne na stoiskach wystawienniczych - zakończenie prac.

- Kolacja w gronie własnym, czas wolny.

 

Dzień trzeci - poniedziałek 22 stycznia 2018

- Śniadanie w hotelu.

-Wyjazd na "POLAND in IRAN - Business and Culture Cooperation 2018".
- Uroczyste otwarcie "POLAND in IRAN 2018" z udziałem zaproszonych przedstawicieli władz irańskich i Ambasady RP, Gubernatora Alborz,
  Izby Alborz CCIMA, Irańskiego Biura Delegatury Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji, SCC oraz miejscowego biznesu.
- Polski program artystyczny, rozmowy bezpośrednie B2B w stoiskach firmowych i w strefie VIP.
- Uroczysta kolacja z udziałem zaproszonych gości irańskich i polskich.

 

Dzień czwarty - wtorek 23 stycznia 2016

- Śniadanie w hotelu.
- Całodzienna praca na "POLAND in IRAN - Business and Culture Cooperation 2018".
- Kolacja w gronie własnym.

Dzień piąty - środa 24 stycznia 2018
- Śniadanie w hotelu.
- Praca na "POLAND in IRAN - Business and Culture Cooperation 2018" - dokończenie rozmów.
- Uroczyste zakończenie oficjalnej części "POLAND in IRAN - Business and Culture Cooperation 2018"
- Dalsze rozmowy B2B z partnerami irańskimi w trybie indywidualnym.
- GALA DINNER - Uroczysta Kolacja pożegnalna z udziałem zaproszonych gości. Każdy z uczestników zaprasza swoich partnerów perskich.

 

Dzień szósty - czwartek 25 stycznia 2018
- Demontaż wystawy i likwidacja eksponatów.
- Ewentualne dokończenie rozmów -pożegnania.
- Powrót uczestników samolotem do Warszawy

 

3.0. DATA OSTATECZNEGO ZAMKNIĘCIA ZGŁOSZEŃ:
30 listopada 2017
lub do dnia zajęcia każdego z 53 stoisk tematycznych osobno - liczba miejsc ograniczona.

 

4.0.POLAND in IRAN Business & Culture Cooperation 2018 - KOSZTY UCZESTNICTWA
4.1.OPŁATA ZA UCZESTNICTWO OBEJMUJE DWA WARIANTY DO WYBORU:
Wariant A:

A. Stoisko wystawiennicze o powierzchni 12 m2 lub 9m2 oznaczone logo z wyposażeniem ekran 40" do prezentacji wizualnej, stół, szafka, 

3 krzesła, oświetlenie, wifi.
B. Pełny dostęp do centralnej strefy VIP z powierzchnią przygotowaną do rozmów i zabezpieczonym cateringiem

C. Nabór partnerów na terenie całego Iranu za pomocą mediów jak również zaproszeń bezpośrednich poprzez wszystkie irańskie Izby Gospodarcze i inne organizacje biznesowe istniejące w Iranie na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym.
D. Wpis do katalogu wystawców do materiałów reklamowych i ilustracyjnych.

E. Wizy do Iranu i ubezpieczenia.
F. Przeloty: Warszawa - Teheran - Warszawa.
G. Pokoje jednoosobowe w hotelach w Teheranie.
H. Tłumacze - jeden tłumacz na 10 osób.

I. Konsultacje na temat rynku Iranu.

J. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje podczas pobytu w Iranie w ramach realizowanego programu.
K. Materiały informacyjne i identyfikatory.
L. Transport osobowy na miejscu w ramach realizowanego programu - transfery.
M. Pełna opieka logistyczna ze strony organizatorów.
N. Pomoc przy rozmowach z partnerami irańskimi.

O. Uroczysta kolacja GALA DINNER z zaproszonymi gośćmi - każdy uczestnik polski zaprasza na kolację swoich strategicznych partnerów

     pozyskanych na "Poland in Iran - Business and Culture Cooperation 2018".

P. Eksponaty: eksponaty stanowiące wyposażenie tematycznego stoiska prosimy o materiały multimedialne w ilości do 15 kg.

R. Transport i obsługę celną eksponatów innych niż multimedialne organizuje nasz partner Hartwig Gdynia S.A. szczegóły po zgłoszeniu.

 

Wariant B: nie obejmuje przelotów, hotelu i wyżywienia i istnieje tu możliwość dowolnego komponowania poniższych punktów:

A. Stoisko wystawiennicze o powierzchni 12 m2 lub 9m2 oznaczone logo z wyposażeniem ekran 40" do prezentacji wizualnej, stół, szafka, 

3 krzesła, oświetlenie, wifi.
B. Pełny dostęp do centralnej strefy VIP z powierzchnią przygotowaną do rozmów i zabezpieczonym cateringiem

C. Nabór partnerów na terenie całego Iranu za pomocą mediów jak również zaproszeń bezpośrednich poprzez wszystkie irańskie Izby Gospodarcze i inne organizacje biznesowe istniejące w Iranie na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym.
D. Wpis do katalogu wystawców do materiałów reklamowych i ilustracyjnych.

E. Wizy do Iranu i ubezpieczenia.
H. Tłumacze - jeden tłumacz na 10 osób.

I. Konsultacje na temat rynku Iranu.

K. Materiały informacyjne i identyfikatory.
M. Pełna opieka logistyczna ze strony organizatorów.
N. Pomoc przy rozmowach z partnerami irańskimi.

O. Uroczysta kolacja GALA DINNER z zaproszonymi gośćmi - każdy uczestnik polski zaprasza na kolację swoich strategicznych partnerów

     pozyskanych na "POLAND in IRAN - Business and Culture Cooperation 2018".

P. Transport i obsługę celną eksponatów innych niż multimedialne organizuje nasz partner Hartwig Gdynia S.A. szczegóły po zgłoszeniu

 

4.2.WARUNKI FINANSOWE:
Koszty części ekspozycyjnej przypadające na jedną firmę-uczestnika:

Koszt podstawowy: powierzchnia pokryta nową wykładziną i zabudowana stoiskami 12m2 i 9m2 według projektu = 269USD/m2

Koszty reklamy i cateringu:
Catering w sali VIP* = 50USD/m2
Reklama w mediach** = 30USD/m2
Razem całkowite koszty ekspozycyjne z cateringiem i z reklamą w mediach = 349USD/m2 na jedną firmę polską uczestnika.

* Całkowity koszt wynoszący 600USD na jednego polskiego uczestnika to 60 cateringów czyli około 20 na jeden dzień ekspozycyjny.

** Przy kosztach reklamowych 30USD/m2 uzyskano budżet całościowy równy 20.000USD umożliwiający promocję imprezy w całym Iranie. 

Koszty osobowe:

Przeloty Warszawa-Teheran-Warszawa =670USD/osobę*
Laleh International Hotel Tehran ***** pokój jednoosobowy = 160USD/dobę x 5 = 800USD/osobę. 

Wiza = 66USD/osobę.

Obiadokolacje 4 x 35$ i Gala Dinner 150$ = 290USD/osobę.
Razem = 1826USD/osobę.
* Koszty biletu lotniczego mogą ulec zmianie z powodu przewoźnika - aby tego uniknąć zakładamy rezerwację grupową. 

Łączne koszty uczestnictwa:

Wariant A: Pełne uczestnictwo w programie Wariant A:
Koszty ekspozycyjne z cateringiem i reklamą: 349USD/m2 x 12 = równowartość: 4.188 USD + 23%VAT 

Koszty osobowe: 1826USD/osobę + 23% VAT
RAZEM = 6014USD + 23%VAT ( przy jednej osobie) płatne w 2 dwóch ratach, równych równowartości 3007USD plus 23%VAT.*,**,***.
Koszt uczestnictwa każdej następnej osoby liczony jest według powyższych kosztów osobowych. 

 

Wariant B: (nie obejmuje przelotu, transferów, hotelu i wyżywienia poza Gala Diner ):

Koszty ekspozycyjne z cateringiem i reklamą: 349USD/m2 x 12 = równowartość: 4.188 USD + 23%VAT
Koszty osobowe: Wiza = 66USD/osobę i Gala Dinner 150& = 216USD/osobę + 23%VAT
Razem = 4404USD +23%VAT (przy jednej osobie) płatne w dwóch ratach, równych równowartości 2202USD plus 23%VAT *,**,***.

Koszt uczestnictwa każdej następnej osoby liczony jest według powyższych kosztów osobowych.

Koszt 1 USD wyliczany jest na podstawie średniego kursu NBP w dniu wystawienia faktury VAT.

*     Istnieje możliwość rozłożenia płatności na ilość rat do indywidualnego uzgodnienia.
**   Koszty uczestnictwa stanowią koszt uzyskania przychodu. 
***  Istnieje możliwość refundacji kosztów do wysokości 50% kosztów kwalifikowanych.


5.0. ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

5.1. Zgłoszenie uczestnictwa w POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation 2018 odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego faksem lub pocztą elektroniczną na adres organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do: 30 listopada 2017.
5.2. Potwierdzone przez organizatora zgłoszenie oznacza zawarcie Umowy uczestnictwa w POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation 2017 . Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać faksem na numer: +4871 707 12 87 lub skan na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.3. Płatności wynikające z p. 4 rozłożone są na dwie raty, płatne na podstawie faktury VAT:

Pierwsza rata płatna na podstawie faktury VAT w ciągu 7 (siedmiu) dni od dnia otrzymania faktury VAT.
5.4. Druga rata płatna do dnia: 29 grudnia 2017 na podstawie faktury VAT.

6.0. WARUNKI PŁATNOŚCI

Płatności wynikające z p.5 należy przelać na konto organizatora na podstawie faktur VAT.


7.0. REZYGNACJA I NIESPEŁNIENIE WARUNKÓW
7.1. W przypadku rezygnacji z udziału po 29 grudnia 2017r. Uczestnik zostanie obciążony 100% opłaty za uczestnictwo.
7.2. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie po 22 grudnia 2017r. Uczestnik zostanie obciążony 75% opłaty za uczestnictwo.

7.3. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie po 9 grudnia 2017. Uczestnik zostanie obciążony 50% opłaty za uczestnictwo.

 

8.0. ZASTRZEŻENIA I REKLAMACJE
Wszelkie reklamacje uczestników POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation 2018 należy zgłaszać pisemnie na adres organizatora
w terminie 14 dni od daty zakończenia imprezy.
Po upływie tego terminu reklamacje nie będą uwzględniane.

 

9.0. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

9.1. Zawarcie umowy oznacza akceptację i przyjęcie Ogólnych Warunków Udziału w Misjach Gospodarczych.
9.2. Przypadki nie uwzględnione w Umowie lub Ogólnych Warunkach Udziału w Targach i w  Misjach Gospodarczych będą rozstrzygane na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Patronat Medialny

 

 

Źródło: http://www.scc.org.pl/

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)