poniedziałek, 01 czerwca 2020
Miło Cię widzieć!

Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji 1-2 grudnia 2018

 

      Wyjątkowe Święto Makijażu już 1-2 Grudnia 2018 w EXPO XXI Warszawa! Po raz pierwszy w kraju organizujemy wydarzenie kosmetyczne, które dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Naszą dumą i wizytówką jest scena główna – tylko na Oh!Beauty Warsaw wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pełnowartościowych pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce. W ramach Make Up Show pokazy przeprowadzą: Magda Pieczonka, Kinga Szewczyk Kolorowe Kredki, Marta Iwańska DOKTOR MAKE-UP oraz Patrycja Dobrzeniecka!
     

      Oprócz szeroko rozbudowanego programu pokazów, przygotowaliśmy dla odwiedzających magiczną Strefę Zakupów, w której specjaliści z branży beauty doradzą w wyborze produktów do codziennej pielęgnacji oraz do makijażu. W świątecznej atmosferze spędzisz wyjątkowe chwile, wybierając prezenty dla najbliższych, poznając najnowsze produkty na rynku oraz poszukując makijażowych inspiracji. Nie może Cię tam zabraknąć! We współpracy z Magazynem „Rzęsy” oraz Studiem Oh La Lash przygotowaliśmy specjalną Strefe Rzęs w ramach której zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu stylizacji rzęs. Na dedykowanym stoisku będzie można zasięgnąć porad w doborze odpowiednich produktów.       

 

      Prowadzisz blog, kanał na Youtube lub Instagram związany z tematyką Beauty? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Zgłoś się do nas! Oh! Beauty Warsaw to także strefa influencerów, gdzie czekać na Ciebie będą bezpłatne warsztaty, wykłady oraz przestrzeń inspirująca do zdjęć! W programie m.in. warsztaty z Guru Instagrama – Joanną Banaszewską oraz wykład na temat możliwości współpracy przeprowadzony przez eksperta z platformy Reachablogger.

 

      Chcesz zyskać dostęp do nieograniczonym możliwości podczas Oh!Beauty Warsaw? Nic straconego! Po Zakupie biletu VIP otrzymasz wstęp na wydarzenie przez cały czas jego trwania, wejście i pełen udział w strefie influencerów, gwarancję miejsca siedzącego pod sceną główną, voucher do strefy chillout, cerytifkat udziału w pokazach, dostęp do ofert specjalnych i VIP w aplikacji targowej oraz gift bag pełen makijażowych niespodzianek, o wartości 600zł!      

 

      Dla spragnionych odpoczynku po zakupowym szaleństwie wraz z Radio Kolor 103 FM stworzyliśmy Strefę Chillout, w której odprężysz się przy kubku gorącej czekolady i dobrej muzyki. Całości Oh! Beauty Warsaw będą towarzyszyły konkursy z wyjątkowymi nagrodami takimi jak zestawy kosmetyków, których sponsorem jest marka Ringana czy samochód na weekend!

           

1-2 Grudnia! Expo XXI Warszawa – To będzie piękny weekend! www.ohbeautywarsaw.pl