wtorek, 25 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Choroby układu krążenia

Tak dziś powszechne nadciśnienieczy podwyższony poziom cholesterolu we krwi wcale nie musi występować tak często. Wystarczy, że pozna się przyczyny takiego stanu rzeczy i podejmie się odpowiednie i naturalne kroki, aby utrzymać serce i naczynia krwionośne w odpowiednim zdrowiu.

 

 

 

Choroby układu krążenia – przyczyny i środki zaradcze

Układ sercowo – naczyniowy reguluje zaopatrywanie narządów i tkanek w tlen oraz substancje odżywcze. Ponadto odgrywa centralną rolę w usuwaniu odpadów przemiany materii. Motorem całego układu krążenia jest serce, które działa jak pompa i utrzymuje naszą krew w stanie ciągłego ruchu. Poprzez krew wszystkie nasze narządy wewnętrzne są zaopatrywane w substancje odżywcze. Zdrowy układ krążenia zaopatruje optymalnie wszystkie narządy z korzyścią dla zdrowia.

Ludzkie ciało jest zawsze w takim wieku jak jego naczynia krwionośne.

Pod pojęciem chorób układu krążenia znajduje się duża grupa chorób dotycząca zarówno serca jak i pozostałych naczyń krwionośnych, takich jak żyły i tętnice. Można do nich zaliczyć:

 

readmore

Źródło:

 

 

 

Holistyczne doradztwo z zakresu zdrowia i żywienia

Arnold Ehrenfeld

Najbardziej „popularnymi” schorzeniami są uwarunkowane złą dietą choroby cywilizacyjne?

Dzięki odpowiedniej zdrowej żywności i właściwemu odżywianiu się, większość tego typu chorób w ogóle nie powstanie, a za sprawą autoregulacji da się nad nimi zapanować. Holistyczne (całościowe) spojrzenie na chorobę umożliwia ogląd aspektów duchowych (psychosomatycznych), co pozwala na dojście do powodów pozamaterialnych danego schorzenia.

Oferowane przeze mnie usługi są ukierunkowane na świadomy i zdrowy styl życia, który dopełni i wesprze pożądane zmiany w Twoim życiu.

Analiza żywienia
Coaching żywieniowy
Doradztwo przy zakupach
Szkolenia gotowania wegańskiego
Doradztwo dot. suplementów organicznych

Wystąpienia publiczne, Referaty, Coaching

ONLINE - Doradztwo żywieniowe

Zapraszam do kontaktu:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub   693 282 555

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)