sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

laser attos

ATTOS
skuteczny i ekonomiczny laser diodowy do epilacji.
Zdecyduj jakie parametry będzie miał Twój ATTOS!
Do wyboru 3 lub 4 wiązki i moc głowicy.
Chłodzenie do - 21°C!

Zdecyduj jakie parametry będzie miał Twój ATTOS!

Attos to laser diodowy do depilacji zaprojektowany z myślą o małych salonach kosmetycznych, które cenią ekonomiczne rozwiązania. Większość parametrów można dostosować do indywidualnych potrzeb salonu. To Ty decydujesz jakiej mocy będzie głowica lasera. Urządzenie może być wyposażone w głowice zabiegowe o mocy: 800, 1000, 1200, 1600 lub 1800W.

lasery attos

Głowice o mocy 800, 1000 i 1200W są wyposażone w plamkę zabiegową o wymiarach 12mm x 20mm, natomiast głowice o mocy 1600 i 1800W są wyposażone w plamkę zabiegową o wymiarach 12x35mm. Pozwala to efektywnie depilować nawet duże partie ciała takie jak nogi, plecy czy klatka piersiowa. Moc wyjściowa lasera gwarantuje skuteczność zabiegu epilacji. Kompletna terapia obejmuje 3 do 6 sesji zabiegowych.

ATTOS – skuteczny laser diodowy do depilacji

Laser diodowy Attos trwale i skutecznie usuwa włosy. Urządzenie może być wyposażone w trzy lub cztery wiązki laserowe. Wersja podstawowa wyposażona jest w fale o długości: 755 nm, 808 nm, 1064 nm. Pozwala to usuwać włosy praktycznie każdego koloru na fototypach skóry od I do IV. Dodatkowo laser można doposażyć w falę o długości 940 nm.

ATTOS wersja podstawowa - 3 wiązki światła:

  • 1064 nm – idealna do usuwania jasnych włosów ze skóry o ciemnej karnacji.
  • 808 mn - wiązka o najefektywniejszym wpływie na melaninę, najlepiej sprawdzająca się na czarnych i ciemnych włosach.
  • 755 nm – wyjątkowo skuteczna przy delikatnych, cienkich włosach z niską zawartością melaniny, gwarantująca niską bolesność zabiegu.

3 wiązki światła

ATTOS REVI - 4 wiązki światła:

  • 1064nm – idealna do usuwania jasnych włosów z ciemną karnacją.
  • 808nm – wiązka o najefektywniejszym wpływie na melaninę, najlepiej sprawdzająca się na czarnych i ciemnych włosach.
  • 755nm – wyjątkowo skuteczna przy delikatnych, cienkich włosach z niską zawartością melaniny, gwarantująca niską bolesność zabiegu.
  • 940nm - przeznaczona do jasnych i ciemnych włosów na fototypie skóry IV, reaguje dobrze na rudy odcień włosów.

4 wiązki światła

Idealny dla każdego fototypu skóry

Skuteczne chłodzenie – komfort podczas zabiegu depilacji

Laser diodowy ATTOS został wyposażony w wydajny system chłodzenia TEC Cooling. W urządzeniu zastosowano aż cztery metody chłodzenia: szkło szafirowe, wodę, powietrze i półprzewodnik. System schładza głowicę do 21 stopni Celsjusza (na głowicy podczas pracy urządzenia pojawia się szron). Dzięki temu temperatura skóry jest skutecznie obniżona, a zabieg komfortowy.

Zaawansowana technologia w Twoim salonie

ATTOS ma intuicyjny interfejs i oprogramowanie. Wyposażono go w czytelny ekran i specjalnie dla niego zaprojektowany interfejs. Do wybory jest język polski, angielski, niemiecki, szwedzki, hiszpański i rosyjski.

attos zaawansowany

Inteligentne oprogramowanie sugeruje parametry zabiegowe dostosowane do wybranego fototypu skóry i partii ciała, lecz można je modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jak działa laser diodowy ATTOS?

Urządzenie działa w oparciu o wiązkę światła o określonej długości fali. Kierowana jest ona na dany obszar ciała, gdzie dochodzi do selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest przez mieszki włosowe, w których dochodzi do wzrostu temperatury, a następnie ich trwałego uszkodzenia. Możliwość doboru optymalnej długości fali sprawia, że okoliczne tkanki pozostają nietknięte.

Jak przebiega zabieg depilacji urządzeniem ATTOS?

Po przygotowaniu klienta do zabiegu, kosmetolog przechodzi do naświetlania głowicą lasera określonych partii ciała. Energia lasera przekształcana w ciepło uszkadza komórki odpowiedzialne za wzrost włosów. W efekcie dochodzi do obumarcia mieszka włosowego oraz cebulki.

Należy podkreślić, że depilacja urządzeniem działa tylko na włosy w fazie wzrostu (ok. 30% wszystkich włosów). Z tego względu potrzeba 4-8 zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach po to, by uzyskać satysfakcjonujący efekt. Dokładną częstotliwość specjalista dobiera do fototypu skóry, rodzaju włosów oraz ogólnego stanu zdrowia klienta.

Jak przebiega zabieg depilacji urządzeniem ATTOS

Laser do depilacji ATTOS – zobacz możliwości

Laser do depilacji ATTOS zobacz możliwości

Specyfikacja techniczna: 

 

attos specyfikacja

Więcej informacji: ATTOS

Oceń ten artykuł
(5 głosów)