sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

laser mediflex

MEDIflex to laser diodowy do depilacji z sześcioma wymiennymi plamkami zabiegowymi o mocy głowicy 2000W!

Jak działa laser diodowy?

mediflex laser diodowyLaser diodowy emituje wiązkę światła spójnego o dużej mocy. Działa precyzyjnie i skutecznie w wąskim obszarze. Laser podczas depilacji oddziałuje na melaninę – pigment odpowiadający za barwę włosa. Melanina pochłania energię wiązki lasera i trwale niszczy macierz włosa uniemożliwiając jego ponowny wzrost. Laser diodowy działa na cebulki w fazie wzrostu (w fazie anagenu). Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie trwale uszkodzić około 30% cebulek, dlatego zabieg należy wykonywać w serii.

Dzięki precyzyjnemu oddziaływaniu na melaninę laser diodowy nie uszkadza otaczających mieszek tkanek. Nie narusza skóry i gruczołów potowych przez co zabieg jest delikatniejszy i pozwala na użycie większej mocy. Precyzyjne działanie dużą mocą umożliwia szybkie pozbycie się zbędnego owłosienia. Zabiegi laserem diodowym są obecnie najbezpieczniejszą w stosowaniu i najbardziej skuteczną metodą trwałego usuwania owłosienia.

W trakcie zabiegu epilacji, wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w łodydze włosa. Wiązka trafia po łodydze włosa aż do brodawki, gdzie uszkadza ją. Powoduje to uszkodzenie części włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Włos przestaje

jak dziala mediflex

MEDIflex – wyjątkowy laser diodowy

Laser diodowy MEDIflex to najwyższej klasy laser diodowy do depilacji. Emituje fale o długości 755nm, 808nm i 1064nm. Każda z fali dedykowana jest innemu rodzajowi włosa, dlatego Mediflex zapewnia szerokie spektrum zabiegowe i skutecznie usuwa włosy każdego koloru, na każdym fototypie skóry. Wyposażony jest w głowicę o mocy 2000W. Głowica umożliwia pracę w trybie „in-motion” (wielopuls w ruchu) i w trybie zwykłym (pojedyncze impulsy). Tryb „in-motion” przydaje się szczególnie przy dużych partiach ciała. Przyśpiesza zabieg i optymalizuje czas pracy

MEDIflex wyjątkowy laser diodowy

MEDIflex to pierwszy na rynku laser diodowy z wymiennymi plamkami. W zestawie z głowicą otrzymujesz sześć opcjonalnych końcówek zabiegowych. Każda jest przystosowana do innego obszaru ciała. W zestawie znajdują się końcówki o różnym rozmiarze plamek. Oprócz plamek zabiegowych do dużych i mniejszych partii ciała jest również końcówka działająca niezwykle precyzyjnie i punktowo. Tę końcówkę można stosować do depilacji nosa, uszu i pojedynczych włosów rosnących w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki szerokiemu wyborowi plamek zabiegowych łatwiej jest przeprowadzać zabiegi, a czas ich trwania jest zoptymalizowany. Inteligentna głowica automatycznie rozpoznaje podłączoną końcówkę zabiegową i dopasowuje parametry urządzenia do wybranej plamki. Końcówki zabiegowe można łatwo i szybko wymienić dzięki zastosowaniu magnetycznego połączenia.

 Idealny dla każdego fototypu skóry

 Idealny dla każdego fototypu skóry

MEDIflex – wyjątkowy laser diodowy

Magnetyczne końcówki zabiegowe zostały wyposażone w najbardziej zaawansowaną obecnie technologię Szybkiej Kompresji Osi (Fast Axis Compression - FAC). Technologia FAC zwiększa moc wyjściową lasera i mocniej koncentruje plamkę światła co przekłada się na efektywność zabiegu i jego komfort.

Moc całego urządzenia to 4000W. W laserze zastosowano wydajne chłodzenie, które obniża temperaturę wody o 11°C w ciągu 8 minut.

Zastosowane chłodzenie powietrzem, wodą i szkłem szafirowym jest wspomagane półprzewodnikiem, który pięciokrotnie zwiększa wydajność systemu i umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia nawet przez 24 godziny. Efektywny system chłodzenia obniża temperaturę głowicy do -16°C i zapewnia komfort zabiegu.

Laser diodowy Mediflex jest łatwy w obsłudze i bezpieczny w stosowaniu. Urządzenie wyposażone jest w system autodetekcji, który przed uruchomieniem głowicy weryfikuje wszystkie układy i technologie użyte w laserze oraz sprawdza poprawność ich działania. Inteligentne oprogramowanie urządzenia po wyborze fototypu skóry sugeruje zalecane parametry zabiegowe. Operator ma jednak możliwość dokonania zmian i dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki zastosowaniu inteligentnego menu obsługa urządzenia jest łatwa nawet dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę na laserze diodowym. Żywotność lasera to nawet 50 000 000 strzałów!

Laser do depilacji Mediflex – zobacz możliwości

Laser do depilacji Mediflex zobacz możliwości

Specyfikacja techniczna: 

Specyfikacja techniczna mediflex

Więcej informacji: MEDIFLEX

Oceń ten artykuł
(4 głosów)