wtorek, 18 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Bio Electro Peeling

Bio_Electro_Peeling_1341477375_546Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.

 

Metoda ta dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne; między innymi w Paryżu, Brukseli i Genewie.

Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej "mikrodermabrazji" wywołanej prądami elektrycznymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni.

 

Bio Electro peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.

 

Zabiegi można wykonywać na suchą skórę dla uzyskania delikatniejszego efektu lub na mokrą wówczas działanie jest intensywniejsze. Peeling wykonuje się też z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.

 

Bezpieczeństwo

 

Badania wykazały, że Bio Elektro Peeling nie narusza naskórka w żaden sposób, nie wywołuje podrażnień i alergii natomiast wywołuje działanie pilingujące i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Analizy cytologiczne potwierdzają, że nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, są to wiec zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne.

 

Fale Radiowe

 

Bezpośrednio po Bio Elektro Peelingu możemy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Fale radiowe nadają skórze elastyczność, polepszają jej gęstość i nadają cerze blask.

 

Częstotliwośc wykonywania zabiegów:

 

  • Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 do -3/ 4 sesji w miesiącu. Zabieg można także wykonać jednorazowo.

 

Przykłady zabiegów

 

Lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek i rozstępów, zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu, poprawa stanu cer trądzikowych, spłycanie blizn potrądzikowych, zwiększenie jedrnści biustu, rozjaśnienie przebarwień.

 

Więcej na http://www.abacosun.pl/sklep/459,Bio_Electro_Peeling

Oceń ten artykuł
(6 głosów)