piątek, 21 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!

Margo Laser digital

bioevolution_1_polecamy.jpgpermanent make-up and meso system

Margo Laser digital

 

Urządzenie do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej + pakiet
kosmetyków i akcesoriów na 24 zabiegi mezoterapii mikroigłowej GRATIS!

 

cena: 9900 złotych

 

 • Częstotliwość pracy igły: od 50 do 150 nakłuć na sekundę.
 • Ergonomiczna i lekka (tylko 40 gramów) rękojeść charakteryzuje się bardzo cichą pracą bez żadnych drgań i wibracji. Nawet przy dłuższym zabiegu nie przegrzewa się.
 • Opatentowany system jednorazowych igieł-kartridży PRECISE eliminuje możliwość zakażenia bez konieczności sterylizowania poszczególnych części w autoklawie.
 • System Click-In pozwala na szybki montaż kartridża.
 • Płynna regulacja długości igły.
 • Laser biostymulacyjny (klasa 2, długość fali 650 nm, moc < 1 mW) minimalizuje
  prawdopodobieństwo wystąpienia opryszczki po zabiegu i stymuluje proces gojenia.

 

bioevolution_2_polecamy.jpgWięcej koloru – mniejsza trauma

 

Moc i prędkość

 

Tradycyjne urządzenia do makijażu permanentnego powodują efekt uginania się skóry pod naporem igły podczas nakłucia oraz efekt ciągnięcia skóry do góry podczas wychodzenia igły. Zbyt mała częstotliwość pracy igły oraz zbyt słaba moc sprawiają, że igła za każdym razem ma poważny problem z pokonaniem naturalnego oporu skóry. Podczas zabiegu igła uszkadza powierzchnię skóry, powodując obfite krwawienie, które wypłukuje pigment ze skóry.

 

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu BioEvolution® – Margo Laser Digital dużej mocy pracy igły oraz wysokiej częstotliwości nakłuć, możemy zminimalizować urazy skóry i krwawienie. Szybkie i mocne wejście igły w głąb skóry, sprawia, że uzyskujemy równą, nie poszarpaną, linię nakłuć. Mikroprocesor zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. W efekcie zastosowania takich rozwiązań przez BioEvolution®, w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia skóry po zabiegu jest zdecydowanie skrócony.

 

bioevolution_3_polecamy.jpg

bioevolution_6_polecamy.jpg

 

bioevolution_4_polecamy.jpg

 

Więcej koloru – igła z zagłębieniami

 

Optymalizacja powierzchni igieł

 

 

Tradycyjne igły do makijażu permanentnego mają gładką i równą powierzchnię. Podczas zabiegu duża ilość pigmentu spływa na powierzchnię naskórka, w efekcie tylko mała część dociera do warstwy podstawnej i skory właściwej.

 

bioevolution_5_polecamy.jpg

W nowym systemie kartridży BioEvolution® PRECISE powierzchnia igły pokryta jest zagłębieniami, w których osadza się pigment, który następnie jest precyzyjnie dostarczany do warstwy podstawnej i skóry właściwej. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy efekt pełniejszego wypełnienia kolorem.

 

 

 

 

 

 

 

bioevolution_8_polecamy.jpg

Barwniki BioEvolution®

 

 • szeroka gama kolorów (ponad 50) opracowana przez lekarzy, biochemików i specjalistów
 • makijażu permanentnego
 • odpowiednia konsystencja, ułatwiającą wprowadzenie barwnika w skórę
 • bezpieczeństwo dermatologiczne - przebadane przez niezależny instytut Dermatest®
 • w Münster, który przyznał naszym barwnikom najwyższą ocenę „Excellent”
 • składniki o jakości farmaceutycznej
 • nie zawierają toksycznych pigmentów, metali ciężkich oraz aminów aromatycznych
 • zgodne z Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej (EU resolution ResAP 2008/1)
 • produkowane w Niemczech w laboratorium z certyfikatem ISO 9001.

 

ZMIANA KOLORU BARWNIKA W SKÓRZE

 

Przebarwienia barwnika w skórze spowodowane są reakcją systemu immunologicznego. Dlatego też, czasami niezbędna jest powtórna, niewielka korekta koloru. Jakkolwiek barwnik nigdy nie powinien przebarwić się w róż, pomarańcz, czy też zieleń. Tak drastyczne przebarwienia mogą być wynikiem stosowania barwników niskiej jakości lub niewłaściwym sposobem wykonania mikropigmentacji (np. zbyt głębokie lub zbyt powierzchowne wprowadzenie barwnika w skórę). Nie istnieje barwnik, który da nam pełną gwarancję niezmienności koloru, ponieważ nie wiemy jaka może być reakcja układu immunologicznego po zabiegu. Formuła barwników BioEvolution ogranicza możliwość przebarwień do minimum.

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM !

 

Barwniki BioEvolution tworzone są w oparciu o trzy główne zasady: nasycenie koloru, długa trwałość barwnika w skórze oraz bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Niestety wiele pigmentów, dających barwnikom duży stopień nasycenia kolorem jest niebezpiecznych dla zdrowia, dlatego też nie stosujemy ich w barwnikach BioEvolution. Nasycenie koloru oraz długą trwałość barwnika w skórze uzyskujemy poprzez dużą koncentrację pigmentu w barwnikach.

 

UWAGA !

 

Wiele firm oferuje barwniki, które nie spełniają europejskich norm w zakresie bezpieczeństwa. Konsekwencje wprowadzenia toksycznych oraz zanieczyszczonych mikrobiologicznie barwników do organizmu może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. BioEvolution oferuje pełną gamę kolorów z gwarancją bezpieczeństwa.

 

Więcej na www.bioevolution.eu

Oceń ten artykuł
(25 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 lutego 2016 20:20