czwartek, 12 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!

Nowoczesna aparatura medyczna FusioMed

FusiomedFusioMed jest absolutnie innowacyjną, opatentowaną technologią, umożliwiającą prowadzenie skutecznej terapii szeregu niedoskonałości ciała oraz twarzy. Aparatura ta jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat o udowodnionych klinicznie rezultatach. Dzięki niemu terapeuta dociera do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki podskórnej, w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy struktury. W efekcie zabiegu uzyskujemy widoczne wypełnienie zmarszczek, podniesienie konturów twarzy, zagęszczenie włosów, wypłycenie bruzdy nosowo-wargowej, redukcję blizn oraz rozstępów, a w pielęgnacji ciała - spektakularną likwidację miejscowej otyłości, likwidację cellulitu, ujędrnienie i napięcie skóry oraz poprawę jej struktury.

TERMOLIFTING

Istotą zabiegu twarzy, szyi oraz dekoltu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Dochodzi do pobudzenia krążenia ogólnego oraz limfy - pogłębione dodatkowo dzięki nakładce z vacuum, co skutkuje zwiększonym dotlenieniem i odżywieniem komórek oraz usunięciem szkodliwych metabolitów przemiany materii, jak również likwidacją obrzęków.

RADIOFREKWENCJA IGŁOWA Z VACUUM

Jest to jednoczesne połączenie mechanicznego mikronakłuwania, diatermii oraz vacuum. Ta technologia opiera się na utworzeniu mikrokanałów w naskórku oraz skórze właściwej i pobudzeniu otaczających zdrowych komórek do wzmożonej regeneracji, co skutkuje globalną przebudową całej grubości skóry oraz syntezę kwasu hialuronowego.

KRIO LIPO ICE

Jest to najskuteczniejsza, nieinwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach, boczkach czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji.

SONOTERMOLIPOLIZA

Jest to niezwykle innowacyjna metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Zabieg można przeprowadzać na większych obszarach zabiegowych niż kriolipoliza, np. uda wraz z pośladkami, brzuch z boczkami. DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY) Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra.

 

 

 

 

 

 

Więcej na: www.biotecpolska.pl

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Ostatnio zmieniany niedziela, 12 lutego 2017 23:32