czwartek, 12 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!

Urządzenie medyczne IntraJect

IntrajectNajnowsze, niezwykle nowoczesne urządzenie Intraject firmy Biotec Italia oparte na technologii plazmy azotowej, ale również jako jedyne na rynku wyposażone zostało w dodatkowe moduły, jak: peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową.

Energia plazmowa, to zwiększenie rezultatu poszczególnych opcji terapeutycznych, szczególnie w miejscach wymagających całkowitej odnowy i spektakularnego wypełnienia, jak zmarszczki, bruzdy, blizny czy przebarwienia, bądź przeprowadzenia zabiegu blefaroplastyki powiek.

Ponadto, prawdziwym hitem aparatury Intraject jest wzbogacenie energii plazmowej o inne, najnowsze technologie z zakresu medycyny estetycznej po to, aby reagować na wszelkie problemy i niedoskonałości skóry, w tym także problemy natury trychologicznej. Do dyspozycji mamy peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą bardzo dużej mocy, dzięki czemu możemy w wyselekcjonowany sposób oczyścić skórę z wszelkich niedoskonałości (stany ropne, zaskórniki otwarte i zamknięte, nadmierny łojotok) i przywrócić jej równowagę w zakresie prawidłowej keratynizacji oraz rogowacenia. Taka technologia jest również przystosowana do leczenia skóry głowy, co stanowi absolutną nowość na rynku medycznym w zakresie technologii ultadźwięków.

Kolejną opcją zabiegową poza plazmą, to następny przełom technologiczny tej aparatury w postaci połączenia radiofrekwencji igłowej wraz z elektroporacją. Taka innowacyjność umożliwia nam wytworzenie planowych, regularnych mikrouszkodzeń skóry wraz z uzyskaniem diatermii Rf oraz wprowadzaniem zjonizowanych składników ampułek, leków bezpośrednio do skóry właściwej, dobranych do indywidualnych potrzeb i problemów skórnych - procesy starzenia-zmarszczki, bruzdy, wiotkość skóry; przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik, nadmierne rogowacenie, miejscowa otyłość-podbródek.

 

Więcej na: www.biotecpolska.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Ostatnio zmieniany niedziela, 12 lutego 2017 23:32