czwartek, 12 grudnia 2019
Miło Cię widzieć!

Nowość 2017 - HIFU Finesse

hifuHIFU Finesse to aparatura, która oferuje szerokie spektrum zastosowań, dla różnych grup wiekowych pacjentów, niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzą.

Urządzenie wykorzystuje 3 zjawiska biofizyczne: efekt termiczny, kawitację oraz uszkodzenie mechaniczne. Kilka technologii skupionych na jednym celu – przywróceniu skórze młodości. Sekwencja zdarzeń umożliwia przeciwdziałanie wielu procesom zachodzącym w skórze, takim jak utrata jędrności czy objętości. Dzięki specjalnie zaprojektowanym przetwornikom otwierają się również możliwości redukcji tkanki tłuszczowej, w sposób zdecydowanie bardziej efektywny i widoczny dla pacjenta w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami do lipokawitacji.

Istotą działania HIFU są: denaturowanie włókien kolagenu, odparowywanie, implozja pęcherzyków kawitacyjnych oraz wytwarzanie fali uderzeniowej. Sukces terapeutyczny w dużym stopniu uzależniony jest od precyzji operatora w trakcie wykonywania zabiegu – za- stosowanie druku 3D i ergonomia głowic gwarantują, że Finesse jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem dostępnym na rynku.

Badania kliniczne pokazują 95% stopnia koncentracji fali w danym obszarze zabiegowym, a co za tym idzie możliwość precyzyjnego działania, zwłaszcza w obszarze twarzy czy biustu, gdzie pożądane jest działanie w obrębie tkanki podskórnej, bez uszkadzania tkanki tłuszczowej. Finesse gwarantuje długotrwały efekt już po 1 zabiegu, a czas przeprowadzenia procedury został znacząco skrócony, dzięki unikatowej głowicy opracowanej przez najlepszych inżynierów Biotec.

HIFU to aparatura dla świadomych klientów, którzy ce- nią sobie naturalny wygląd, ponieważ efekty uzyskiwane są stopniowo, osiągając swoje maksimum po około 6 miesiącach. Jest to związane z aktywowaniem mechanizmów regeneracyjnych na poziomie molekularnym. To istotna informacja dla klientów, którzy cenią sobie naturalny i niewidoczny dla „obserwatora” rodzaj ingerencji. Finesse to nowy rozdział i milowy krok w walce o młody i piękny wygląd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na: www.biotecpolska.pl

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Ostatnio zmieniany niedziela, 12 lutego 2017 23:32