piątek, 21 stycznia 2022
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but IVTARGI is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

IV TARGI URODA I ESTETYKA - podsumowanie

By 16 listopada 2012 1958

firmowy_035_w87 wystawców z prezentacją ponad 150 marek uczestniczyło w IV Targach Uroda i Estetyka, które odbyły się w Łodzi w terminie 20-21 października 2012 r. 


Na targach zaprezentowane zostały m.in. kosmetyki profesjonalne i detaliczne do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów i paznokci, kosmetyki do pielęgnacji stóp, biokosmetyki, sprzęt i akcesoria do salonów i gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA. Pokazali je producenci i dystrybutorzy najlepszych marek z całej Polski, a także z zagranicy. Na targach swoją ofertę zaprezentowały także salony i gabinety kosmetycznei medycyny estetycznej oraz szkoły i ośrodki szkoleniowe. Po raz pierwszy w Łodzi gościliśmy tak uznane marki jak m.in.  ORLY, Postquam, Guna i Helan Polska.

 


 

Tegoroczna impreza odnotowała 25 proc. wzrost liczby odwiedzających targi.

 

 

Już po raz kolejny Targom URODA i ESTETYKA towarzyszył Konkurs o Medal Targów Uroda i Estetyka na najlepszy produkt prezentowany podczas targów. Jury pracowało w składzie: prof. dr hab. Ryszard Glinka, dr Barbara Daniszewska, dr Marzena Glinka, dr Magdalena Sikora, mgr Iwona Tomas i dr Marek Borowiński i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii „Kosmetyki detaliczne”

Medal Targów URODA I ESTETYKA  otrzymała firma:

PULANNA Sp. z o.o. za serię NONICARE DELUXE

 

W kategorii „Kosmetyki profesjonalne”

Medale Targów URODA I ESTETYKA otrzymały firmy:

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA za Podologic Lipid System

ZIAJA LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o. o. za  Program naprawczy z ceramidamiWyróżnienia przyznano:W&P Cosmetics s.c. za Serum SkinicerZPCh TEXPOL Sp. z o.o. za Kołdrkę Belle


W kategorii „Urządzenia fizykalne i aparatura specjalistyczna do salonów i gabinetów kosmetycznych”

Medal Targów URODA I ESTETYKA  otrzymała firma:

Aycom Wiesław Niewójt za Aparat do oxybrazji Cirss Hydroxy 5

Wyróżnienie przyznano:

VACU ACTIVE  za Vacu Active Hydro Bike

 

Drugiego dnia targów – w niedzielę, 21 października odbył się finał V Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Kreatywnego o Nagrodę Szklanej Róży. Temat tegorocznych mistrzostw brzmiał „Sztuka surrealizmu i oniryzmu w makijażu i stylizacji – inspiracje obrazami burzącymi logiczny porządek rzeczywistości”. Organizatorami konkursu były Międzynarodowe Targi Łódzkie i „Cztery Pory Roku” Centrum Kreowania Wizerunku Izabela Bedyniak-Siewierska. Jurorki - Małgorzata Wedekind, Katarzyna Marek i Izabela Bedyniak-Siewierska – podkreślały bardzo wysoki poziom uczestniczek i przyznały następujące nagrody.Dwa równorzędna I miejsca zdobyły Anna Czapnik i Karolina Ulińska; II miejsce zajęła Ewa Szcześniak, a III miejsce przyznano Annie Jagielskiej.

 

Równolegle z targami odbywała się dwudniowa konferencja kosmetologiczna, której organizatorem była Społeczna Akademia Nauk. Tematyka sesji koncentrowała się wokół dwóch wiodących zagadnień: ,,Rośliny pielęgnujące naszą urodę” oraz „ Wpływ suplementów diety na korektę defektów sylwetki.” 

 

Przez dwa dni targów na scenie odbywały się prezentacje sprzętu i nowości oraz pokazy aktualnych trendów w makijażu. Zapraszamy do Łodzi w przyszłym roku.

 

{gallery}IVTARGI{/gallery}
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 stycznia 2013 16:08