czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!

Federacja Stowarzyszeń "Amazonki"

By 20 kwietnia 2011 7523

 

W imieniu Zarządu Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” skupiającej 199 Klubów Amazonek w całej Polsce informuję, że od września 2009 roku prowadzimy Ogólnopolską akcja profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi” przy współpracy z firmą Plazanet RevitaLash Polska. Celem akcji jest poruszanie tematu profilaktyki raka piersi i promowanie zdrowego stylu życia w gabinetach, które są wspaniałym miejscem wymiany myśli, poszukiwań harmonii ciała i ducha.

 


Na cele akcji zostały wydane specjalne informatory z profilaktyką raka piersi, które są bezpłatnie rozdawane w gabinetach. Akcja jest również obecna na wielu wydarzeniach: targach, konferencjach, spotkaniach dla kobiet w różnych miejscach w Polsce. Zorganizowaliśmy kilka wieczorków artystycznych (Puszczykowo, Zielona Góra, Śrem, Poznań) z udziałem gwiazd, połączonych z aukcjami charytatywnymi na rzecz Amazonek. Akcja rozwija się dzięki wsparciu wspaniałych ambasadorek oraz aktywnym zaangażowaniu klinik medycyny estetycznej, gabinetów Spa i kosmetycznych, promujących postawę wzajemnego wsparcia, uświadamiania zagrożeń choroby oraz troski o zdrowie klienta. Do grona Ambasadorek akcji „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi": Małgorzaty Ostrowskiej, Ilony Felicjańskiej, Hanny Śleszyńskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Małgorzaty Kożuchowskiej, dołączyły kolejne wspaniałe wspierające ambasadorki: Olga Bończyk, Majka Jeżowska, Joanna Kurowska, Paulina Młynarska, Katarzyna Pakosińska, Edyta Herbuś. Akcję wspiera również Agata Młynarska oraz jej portal www.onaonaona.com.


W dniach od 30 maja do 10 czerwca pod patronatem akcji „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi” w wielu gabinetach i klinkach w Polsce odbędą się wyjątkowe spotkania z profilaktyką raka piersi i zdrowym stylem życia.Dermiss Akademia Urody wraz Klubem Amazonek w Krakowie przy wsparciu Stowarzyszenia Artystów Polskich, sieci aptek Fantazja, Miasta Kobiet, Media Billboards, Przylądka Zdrowia zaprosi na wyjątkowy artystyczny wieczór dla kobiet z udziałem Ambasadorek akcji. Z kolei wspierająca akcję sieć szkół wizażu Beauty Art Beaty Małachowskiej przygotowała bezpłatne warsztaty dla Pań w czterech miastach: Warszawa (30-31 maj), Kraków (1-2 czerwca), Gdańsk (6-7 czerwca), Poznań (8-9 czerwca). Niespodzianki dla Pań będą czekały m.in w Klinice Estetyki Ciała w Poznaniu, Derko Med w Tarnowskich Górach, Melitus, Viva Derm, Instytucie Sharley w Warszawie i wielu innych miejscach, gdzie również będzie można spotkać się z wybranymi Ambasadorkami akcji. Dużym sukcesem akcji jest inspirowanie gabinetów, które same następnie inicjują wsparcie i współpracę z lokalnymi Klubami Amazonek, tworząc most współpracy i solidarności kobiet zdrowych z chorymi.


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udzielenie patronatu medialnego temu wyjątkowemu wydarzeniu, które wspiera działania kobiet. Jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnych specjalnych ulotek z profilaktyką raka piersi dla gabinetów, zamieszczenie Państwa logo, jako patrona medialnego byłoby dla nas ogromnym wsparciem i nobilitacją.


Z poważaniem

Krystyna Wechmann

Prezes

Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”

 

www.onaonaona.pl

 


Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 01 czerwca 2011 12:39