poniedziałek, 27 stycznia 2020
Miło Cię widzieć!

Przesada w stosowaniu zabiegów estetycznych, przejawiająca się w nadmiernie nadmuchanych policzkach, ustach jak balony i twarzy wybotoksowanej na blachę, jest zdecydowanie w złym guście

Nowoczesna medycyna estetyczna – medycyna młodości dąży do zapewnienia młodego wyglądu, a zarazem zachowania naturalności, dlatego w jej rozwoju coraz mocniejsza jest tendencja, by więcej regenerować, a mniej implantować, jak również by umiejętnie łączyć ze sobą różne typy zabiegów. Co to oznacza? Zabiegi regeneracyjne (takie jak laser frakcyjny nieablacyjny i mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, HIF-u czy nawet nici PDO) stymulują komórki tkanek do odnowy. Efektem jest odmłodzenie, które jest procesem naturalnym, nie następuje gwałtownie i nie nosi śladów sztuczności. Inaczej jest w przypadku stosowania wypełniaczy (np. kwasu hialuronowego), kiedy to rezultat zabiegu jest bardzo szybki, ale łatwo zatracić granicę między tym, co naturalne, a tym, co przerysowane, i jest duże ryzyko zmiany twarzy. W dodatku kwas hialuronowy nie regeneruje komórek. Jest implantem, który utrzymuje się w skórze przez jakiś czas, a potem się wchłania.

O tym, że twarz jest wizytówką człowieka, nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Od tego, czy wyglądamy na starych i zmęczonych czy młodych i wypoczętych, zależy często sukces towarzyski i zawodowy. – Żyjemy w czasach professional world, gdzie uroda jest jednym ze składowych sukcesu. Dlatego wizytę w gabinecie medycyny młodości należy traktować jako coś zupełnie naturalnego i wpisać w stały grafik, jak np. wizytę u stomatologa czy fryzjera.

Naturalnie, czyli jak?

Jakie zatem stosować metody, by zachować młodość w sposób naturalny?

Klinika Medycyna Młodości specjalizuje się w zabiegach autologicznych. Są to zabiegi, do których wykorzystywany jest materiał pobrany od pacjenta, np. osocze bogatopłytkowe, które pozyskiwane jest z krwi, lub komórki regeneracyjne, które pozyskuje się z krwi. Pobrany od pacjenta materiał jest następnie wykorzystywany do ostrzykiwania jego skóry i tkanki podskórnej w celu regeneracji i odmłodzenia Nie ma ryzyka, że zabiegami autologicznymi coś zepsujemy, nawet gdybyśmy bardzo się starali. W ich wyniku jedynie „cofamy czas” na twarzy, szyi i innych okolicach, ponieważ działamy na wszystkie poziomy tkanek, które ulegają procesom starzenia.

W synergii siła

Wszyscy eksperci zgodni są co do jednego – aby zwiększyć skuteczność zabiegów, warto je łączyć. Jak łączenie wygląda w praktyce, możemy prześledzić na przykładzie bardzo dziś popularnych nici liftingujących. Krótkie lub długie, z haczykami lub bez, proste lub sprężynki, jedno- lub dwukierunkowe, najlepiej z polidioksanonu Rodzajów nici i sposobów zastosowania przybywa, jednak lekarze uprzedzają, że nie są one remedium na wszystkie bolączki starzejącej się skóry. Wprowadzone do tkanki świetnie budują jej rusztowanie, jednak działanie stymulujące jest dość ograniczone za wyjątkiem nici PDO. W celu uzyskania najlepszego efektu liftingu i regeneracji najlepiej łaczyć kilka zabiegów – nie koniecznie w tym samym czasie.
Często w jednym zabiegu łączy się nici z osoczem bogatopłytkowym. Czynniki wzrostu z osocza stymulują komórki do działania, a nici napinają delikatnie skórę. Efekt może być spektakularny.

 

Link; http://www.drbrumer.pl/

Urządzenie zawiera najpotrzebniejsze funkcje kombajnu kosmetycznego.

Odpowiada na zapotrzebowanie połączenia najciekawszych zabiegów w jednym urządzeniu

Funkcje:

 • Oczyszczanie wodorowe
 • Głowica RF
 • Głowica chłodząca
 • Infuzja tlenowa
 • Hifu V-max 3 mm i 4,5 mm
 • Maska led
 • Ultrasonic
 • Bio
 • Pistolet do mezoterapii
 • Głowica wibracyjna

 

W cenie - profesjonalne szkolenie, dowóz na terenie całej Polski, gwarancja, certyfikat jakości, druk MEN

13 900,00 zł
18900 zł

Link: http://www.pure-equipment.pl/kombajny-wielofunkcyjne/107/kombajn-11-w-1/

JAK ZDOBYĆ KLIENTA DLA TWOJEGO SALONU Celem każdego kosmetologa jest sukces i stała, wysoka liczba wizyt w salonie. Po przeanalizowaniu szeregu cieszących się popularnością gabinetów kosmetycznych przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych rad, które pomogą sprzedawać więcej usług i przyciągać więcej klientów. Jeśli chcesz być na szczycie biznesu kosmetycznego, te informacje będą dla Ciebie bardzo pomocne. * UŁÓŻ ROZSZERZONĄ LISTĘ USŁUG
Tak, wiemy, że już to masz. Gdzieś w dobrze widocznym miejscu, na ścianie obok lady recepcyjnej. Ale tego nie wystarczy! Wielu klientów potrzebuje dużo czasu, by zapoznać się z całą listą dostępnych zabiegów, i tego zazwyczaj nie wystarcza, jak się przychodzi do salonu na umówioną wizytę.
Dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie listy usług na ulotkach – można je dawać klientom do bliższego zapoznania się w domu. Można też go wysyłać pocztą elektroniczną.
W odróżnieniu od wersji, która wisi na ścianie, lista usług "na wynos" ma być bardziej szczegółowa.

Oprócz nazwy i ceny umieść w niej:

 • Czas trwania zabiegu

 • Jak odbywa się zabieg

 • Jakie są funkcje zabiegu

 • Zalecana ilość zabiegów w kursie

 • Szczegóły zabiegu

 

PRZEWYŻSZAJ OCZEKIWANIA

Zawsze jest dobrze otrzymać więcej, niż oczekujesz, nawet jeśli chodzi o coś bardzo proste.

Na przykład:
Nanieś serum lub krem w trakcie zabiegu albo po nim za darmo

 • Zrób klientowi masaż
 • Opowiedz o prawidłowej pielęgnacji skóry po zabiegu
 • Udziel kilku rad o tym, jak wprowadzić nowe elementy w codzienną pielęgnację
 • Podziękuj klientowi za pomoc w przeprowadzeniu zabiegu
 • Pochwal klienta za cierpliwość podczas nieprzyjemnego zabiegu
 • Odznaczaj polepszenia po zabiegach, podkreślaj ich pozytywne efekty

PROMOCJA, PROMOCJA!

Zniżki na zakup całego kursu zabiegowego – stary jak świat chwyt do zachęcania klientów. I wciąż działa.
Nie rozczaruj swoich klientów – pozwól, że zaoszczędzą dokonując większego zakupu. To sytuacja win-win, w której wygrają obie strony: klient oszczędza pieniądze. Ty otrzymujesz stałego klienta, przywiązanego nie tylko przez opłacony kurs zabiegowy, ale też przez przyjemne doświadczenia, związane z otrzymaną zniżką przy zakupie Twoich usług.

PODNOSIMY ŚREDNI KOSZT RACHUNKU

Zaproponuj klientowi dodatkową usługę, którą możesz zapewnić równolegle z już wykupioną.

Na przykład:

 • zaproponuj dodatkową maseczkę do twarzy
 • Zorganizuj kompleks zabiegów "na większą skalę" załączając 3-4 kosmetologów
 • Zorganizuj zabieg "w 4 ręki", gdy z jednym klientem pracuje od razu dwóch kosmetologów
 • Klienci lubią taki format zabiegów, jest zazwyczaj kojarzony z salonami kosmetycznymi z wyższej półki i drogimi usługami.

PLOTKI W NOWEJ ODMIANIE

Utwórz społeczność, w której będzie informować klientów o nowościach, promocjach i innowacjach. W tym celu świetnie się spisują grupy w messengerach. Poproś klientów, by dodawali swoich koleżanek, które też są zainteresowane w Twoich usługach. W taki nieskomplikowany sposób możesz dotrzeć do większej ilości klientów i skutecznie komunikować z grupą docelową.

 • Korzystaj z portali społecznościowych
 • Regularnie zamieszczaj na swoich stronach wpisy zawierające wskazówki co do pielęgnacji skóry
 • Dziel się pożyteczną wiedzą
 • Nie umieszczaj za dużo autoreklamy
 • Rób zdjęcia "przed" i "po"
 • Obowiązkowo upewnij się, że klient się zgodził na fotografowanie i opublikowanie jego zdjęć w internecie – zawsze pytaj o zezwolenie.
  W miarę rosnącej popularności Twojej strony będzie rosnąć też popularność salonu – to sprawdzony sposób na znalezienie nowych klientów.

ZNIŻKA DLA KOLEŻANEK

Prosty i zrozumiały sposób, o którym się często zapomina albo stosuj niewłaściwie.
Obowiązkowo rób zniżkę dla tych, kto przeprowadza do Twojego salonu nowych klientów. Przy tym drobny prezent lub zniżkę mają otrzymać oba – ten, kto przeprowadził, i ten, kogo przeprowadzono. Zastanów się, co możesz dać bez większych strat lub szkody dla biznesu, i koniecznie od czasu do czasu ogłaszaj "Dni koleżanek" (albo zrób promocję stałą).

ZDJĘCIE NA PAMIĘĆ

Rób zdjęcia przed początkiem pierwszego i po zakończeniu ostatniego zabiegu z kursu, by można było zaobserwować postępy.

Zapytaj klienta, czy możesz zamieścić te zdjęcia na swojej stronie, i jeśli nie mają nic przeciwko – śmiało korzystaj z obrazków do demonstracji skuteczności zabiegów.

Między innymi, nasza firma już od ponad 4 lat skutecznie wyposaża salony i gabinety kosmetyczne. Mamy ponad 25 000 zadowolonych klientów. Marka Zemits jest liderem kosmetologii aparatowej na świecie pochodzącym z USA. Dołącz do rodziny Zemitsi otrzymaj: * darmowe szkolenia

 • raty 0%
 • gwarancję na 2 lata
 • darmowy test urządzeń
 • wsparcie marketingowe

 

Zarabiaj więcej i bądź na szczycie branży beauty!
Zobacz nasze produkty na stronie.

Dodatkowo, raz w miesiącu publikujemy ciekawe materiały o kosmetologii, żebyście mogli być na czasie z nowościami na rynku, oto nasz blog.

 +48 (22) 102 1945
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Brukowa 6A,
05-092 Łomianki

zemits instagram zemits facebook zmits youtube

Kriolipoliza to bardzo świeża technologia, opracowana w 2008 roku przez naukowców amerykańskich. Pomysł jest genialny w swojej prostocie. Wykorzystuje to, że komórki tłuszczu są bardziej wrażliwe na zimno niż komórki zawierające wodę, np. mięśni, skóry czy nerwów. W czasie zabiegu schładzane komórki tłuszczowe dostają sygnał do obumarcia, tłuszcz się krystalizuje i jest usuwany przez wątrobę.

Po kilku latach nieobecności targi kosmetyczne powracają na Dolny Śląsk! Będzie to powrót w pięknym stylu – 30 i 31 maja 2020 r. Stadion Wrocław zamieni się w miejsce spotkań profesjonalistów i pasjonatów branży. Uczestnicy mogą spodziewać się obecności wiodących marek z zakresu kosmetologii, wizażu, podologii, barberingu, stylizacji paznokci czy kosmetologii estetycznej.

Wyjątkowa lokalizacja, jaką wybraliśmy na miejsce wydarzenia – Przestrzeń VIP Stadionu Wrocław – dodaje prestiżu i oryginalności przedsięwzięciu. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na prezentację swoich produktów i usług! Ogromną zaletą obiektu jest znakomity dojazd, sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz mnóstwo miejsc parkingowych.

Na powierzchni targowej zostaną wyodrębnione trzy strefy: podologiczna, kosmetyczna/paznokcie oraz barbering. Dostępne będą także sale konferencyjne oraz dwie główne sceny podzielone tematycznie – targom towarzyszyć będzie bogaty program wykładów, warsztatów i prezentacji.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszego wydarzenia. Nie może Państwa zabraknąć w gronie profesjonalistów, którzy inspirują, odnoszą sukcesy i imponują swoim doświadczeniem w branży!

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zapewniamy szerokie możliwości promocji we wszystkich kanałach komunikacji.

 • internet oraz social media
 • outdoor/indoor – promocja na nośnikach przy głównych ulicach, dynamiczna reklama zewnętrzna na pojazdach komunikacji miejskiej Wrocławia oraz wewnętrzna na ekranach LED, reklama na podświetlonej membranie Stadionu Wrocław, zlokalizowanego przy ruchliwej arterii, którą pokonuje dziennie średnio 200 000 samochodów.
 • prasa codzienna - Gazeta Wrocławska
 • publikacje branżowe - w magazynach takich, jak: Paznokcie, MAKE-UP Trendy, NAILS Trendy, Kosmetologia Estetyczna
 • reklama radiowa - emisja spotów na antenie regionalnych i ogólnopolskich rozgłośni radiowych - Radio Eska, Radio Wrocław
 • odbywające się w tym samym czasie wydarzenie na zewnętrznej przestrzeni stadionu, przyciągające średnio 60 000 osób – daje ogromną możliwość zwiększenia liczby odwiedzających.

 

MEDIA PLAN

 • Facebook, Instagram
 • intensywne akcje mailingowe
 • informacja o targach pojawi się w postach Stadionu Wrocław, który na swoim profilu ma ponad 20 000 obserwujących
 • informacja na portalach tuwroclaw, wroclaw.naszemiasto itp.
 • informacja na portalach branżowych

 

Reklama radiowa

 • w rozgłośniach radiowych, Radio Eska i Radio Wrocław w tygodniu poprzedzających targi. Krótkie jingle radiowe oraz spoty pojawią się w godzinach porannych i popołudniowych.

 

Reklama w prasie branżowej i codziennej

 • emisja w prasie codziennej w tygodniu poprzedzającym wydarzenie oraz w miesiącu poprzedzającym - raz w tygodniu
 • emisja ogłoszeń na łamach pism branżowych: Paznokcie, MAKE-UP Trendy, NAILS Trendy,

 

Reklama zewnętrzna

 • reklama dynamiczna – ekspozycja na środkach komunikacji miejskiej, a także na słupach trakcyjnych oraz innych obiektach
 • billboardy
 • dystrybucja ulotek w salonach i szkołach kosmetycznych
 • reklama na membranie Stadionu Wrocław - możliwość dotarcia do przejeżdżających obwodnicą - jest to średnio 200 000 aut dziennie.

 

Działania dodatkowe

 • reklama na ekranach LED w trakcie wydarzenia
 • katalog
 • promocja wydarzenia w salonach kosmetycznych i szkołach branżowych
 • dystrybucja ulotek
 • spotkania z wystawcami na aktualnie odbywających się targach
 • popularna impreza odbywająca się w tym samym terminie na Stadionie - możliwość przyciągnięcia dodatkowej rzeszy odwiedzających.
 • Spodziewamy się rekordowej liczby uczestników!

 

WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ... I TWOJEGO BIZNESU

Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

 

Z pozdrowieniami
Anna Gadecka
Dyrektor Projektu
Tel. +48 539 610 540
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://targibeautywroclaw.pl/

Zastosowanie

Bezigłowe:

 • modelowanie oraz powiększanie ust wypełnianie i niwelowanie zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie
 • wypełnianie policzków i wolumetria oraz nieinwazyjna korekta nosa
 • wprowadzanie preparatów do mezoterapii igłowej
 • nawilżanie ust

Hyal-R by Pure to nowość na rynku Europejskim i jest przełomowym urządzeniem do wypełniania ciśnieniowego bez użycia igły. Technika polega na wstrzyknięciu pod ciśnieniem preparatu z prędkością około 800km/h, który przy odpowiednim ustawieniu urządzenia przenika warstwę rogową, jasną, ziarnistą, kolczystą i podstawną.

Preparat sięga do skóry właściwej.

Przy tradycyjnej iniekcji kwasem hialuronowym zdarzają się takie rzeczy, jak drobne krwiaki, przebarwienia, lekka bolesność lub stwardnienie po nakłuciu skóry.

Przy użyciu Hyal-R by Pure wielkość otworu jest mikroskopijna, więc skutki wyżej napisane występują w znikomej ilości.

Ból podczas zabiegu jest niewyczuwalny lub przy niskim progu bólu bardzo delikatny, co daje olbrzymią przewagę nad tradycyjnymi technikami wypełnień.

Utrzymywanie preparatu w skórze jest dokładnie takie samo, jak w przypadku iniekcji igłą.

Zabieg jest bardzo bezpieczny, a także budzi duże zaufanie klientów, którzy obawiali się ingerencji poprzez igłę.

IdProS111 Main 974025f0 s  img 1576139082  img 1576139091

 

Na cenę produktu składa się:

Pen Hyal-R by Pure dozowniki 10 szt.

igły do pobrań 10 szt.

 

Można również zakupić urządzenie wraz ze szkoleniem.

Cena urządzenia ze szkoleniem w Łodzi: 2500 zł

Cena urządzenia ze szkoleniem w Państwa salonie: 3200 zł

 

http://www.pure-equipment.pl/drobny-sprzet-kosmetyczny/111/hyal-r-by-pure/

Coraz więcej kobiet skarży się na wypadanie włosów. Wiek nie ma tu znaczenia. Do Kliniki Medycyny Młodości przychodzą zarówno młode jak i starsze panie, skarżąc się na utratę włosów. Oczywiście u każdej z nich problem wypadania włosów może mieć inne podłoże. U kobiet w młodszym wieku może wiązać się ze dużą ilością stresu, utratą masy ciała, problemami endokrynologicznymi, przyjmowaniem antykoncepcji hormonalnej, czy stanem po porodzie. I tu, zauważyliśmy pewien problem. Kiedyś wypadanie włosów po poradzie, było naturalne i po pewnym czasie, wszystko wracało do normy, włosy normalnie odrastały. Teraz wiele kobiet, zauważa, że włosy mimo sporego upływu czasu po urodzeniu dziecka nie odrastają. Panika i stres pogłębiają jeszcze sytuację.

U kobiet starszych nadmierne wypadania włosów jest zazwyczaj związane z okresem menopauzy i zmianami hormonalnymi, które zachodzą w organizmie kobiety. Bez względu na przyczynę, nadmierna utrata włosów jest dla kobiet olbrzymim problemem zarówno estetycznym jak i emocjonalnym. Trzeba powiedzieć sobie jasno: leczenie nie jest proste i wymaga znalezienia zarówno przyczyny jak i dobrania metody, która będzie skuteczna w danym przypadku.

Ostatnio do Kliniki Medycyny Młodości trafiła młoda pacjentka (26 l), która z przerażeniem wyznała, że robią jej się coraz większe zakola. Na szczęście miała dość długie włosy, odpowiednio je zaczesując mogła ukryć defekt. Jednak sytuacja była poważna. Przeanalizowałyśmy, co może być przyczyną – prawdopodobnie tabletki antykoncepcyjne oraz nadmiar stresu. Pacjentka zdecydowała się na wizytę u ginekologa i zmianę sposobu antykoncepcji, a także zapisała się na trening redukcji stresu i technik uważności. W jej przypadku włączyłyśmy zabieg osoczem bogato płytkowym pozyskiwanym w systemie Angel. Zastosowanie tej metody okazało się bardzo trafne, po dwóch zabiegach zauważyłyśmy poprawę i pojawiły się nowe włosy.

W Klinice Medycyny Młodości, w terapii nadmiernego wypadania włosów łączymy zazwyczaj kilka różnych metody. Ich wybór zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb. Jednak w wielu przypadkach, szczególnie u kobiet, zabieg osoczem bogato płytkowym sprawdzał się najlepiej. Zabieg osoczem bogato płytkowym pozyskiwanym w Angel System często jest zabiegiem z wyboru w trudnych przypadkach, u mężczyzn i u pacjentów przyjeżdżających z za granicy.

Jeśli zauważycie problem nadmiernego wypadania włosów, należy jak najszybciej podjąć działania. Im wcześniej zostanie znaleziona przyczyna i wdrożona terapia tym rezultaty będą szybsze i bardziej efektywne. Nie jest bez znaczenia gdzie wykonywany jest zabieg. Prawda jest taka, że nie wszystkie zabiegi osoczem bogato płytkowym przynoszą efekt (nie ma to nic wspólnego z kosztem tego zabiegu) i ważne jest by nie bolało.

W grudniu w Klinice Medycyny Młodości można skorzystać z promocji 20% na zabiegi osoczem bogatopłytkowym System Angel. Zapraszam na konsultację i wspólne znalezienie rozwiązania problemu nadmiernie wypadających włosów.

http://www.drbrumer.pl/

Kolagen jest jednych z elementów budujących skórę. Dba o jej właściwe nawilżenie oraz elastyczność. To on ma zdolność utrzymania wody i nie pozwala naszej skórze tak szybko pokrywać się zmarszczkami. Dzięki niemu komórki skóry odnawiają się i regenerują. Ważny jest również dla naszych ścięgien, kości, stawów, rogówki oka. Dla mniej wtajemniczonych kolagen to białko, które stanowi ochronę narządów wewnętrznych takich jak nerki, wątroba, żołądek.

W medycynie regeneracyjnej i medycynie młodości stosowany jest od lat. Dlaczego? Bo dzięki niemu uzyskujemy stosunkowo szybki i dość długi efekt, bo aż do 14 miesięcy. W tym momencie warto przypomnieć, że nasz organizm sam wytwarza włókna kolagenowe i regularnie jej wymienia i odbudowuje. Tak dzieje się kiedy metrykalnie jesteśmy młodzi. Wraz z upływem czasu zdolność ta się zmniejsza. Ale czas to nie jedyny wróg kolagenu. Niszczą go również inne czynniki jak stres, nadmierna aktywność fizyczna, choroby oraz długotrwałe przebywanie na słońcu bez odpowiedniej ochrony. Braki kolagenu obserwować możemy nie tylko w skórze, która robi się pomarszczona, odwodniona i ziemista, ale również w stawach (zesztywnienie stawów, bóle kręgosłupa).

Jednym słowem kolagen jest nam potrzebny i z wiekiem powinniśmy go uzupełniać. Nie będę tu rozwijać zagadnienia suplementacji kolagenem i preparatami poprawiającymi jego wchłanialność. Zatrzymam się na aspektach medycyny estetycznej. Kolagen to jeden z doskonałych zabiegów odmładzających. Można stosować go zapobiegawczo już od 26 roku życia, a w starszym wieku, jako przywracający elastyczność i młodość skórze.

Na czym polega zabieg?

W Klinice Medycyny Młodości do zabiegu wykorzystujemy preparat kolagenowy Linerase. Jest on podawany podskórnie cienką igłą w bardzo małych dawkach, w ściśle określonym schemacie na wyznaczonym obszarze skóry. Zabieg jest krótki, trwa około godziny i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg kolagenowy doskonale sprawdza się przy wszelkich problemach wynikających z wiotkości skóry, pomaga walczyć z rozstępami i bliznami. Świetnie niweluje przebarwienia. Aby efekt był zadawalający, całkowita kuracja powinna składać się z 2 do 4 zabiegów w zależności od stanu skóry pacjenta i zaleceń lekarza, który będzie wykonywał zabieg.

Jak w każdym leczeniu, także w zabiegach medycyny młodości na efekty musimy chwilę poczekać. Tutaj rezultat naszych starań widoczny będzie już po 7 dniach, utrzyma się natomiast od 12-14 miesięcy. Trzeba jednak pamiętać, że każdy rodzaj skóry i każdy pacjent inaczej reaguje na upływ czasu. Dlatego zabieg ten warto powtórzyć po około roku.

Na Święta i Sylwestra możecie zaskoczyć wszystkich odmłodzonym wyglądem. Kompleksowa cena zabiegu na: Twarz, Szyję i Dekolt wynosi 1200 zł (grudzień 2019).

Zapraszamy na odmładzanie kolagenem.

http://www.drbrumer.pl/

zemits

Interesujesz się nowoczesnymi metodami do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu?
Opowiemy o wyjątkowym połączeniu 4 technologii do najskuteczniejszych zabiegów: lifting RF, masaż rolkowo-próżniowy, terapia LED i terapia podczerwienią. Każdy kosmetolog potwierdzi, że popyt na zabiegi do modelowania i korygowania sylwetki wzrasta już od połowy jesieni ― przed świętami ludzie spieszą się, aby poprawić sylwetkę, zrzucić kilka (a może więcej) kilo i pozbyć się "pomarańczowej skórki". Kolejna fala osób chcących w jak najszybszy sposób poprawić wygląd nastąpi w połowie wiosny ― przed sezonem plażowym. Zresztą, popularność zabiegów skierowanych na utrzymanie dobrej formy ciała jest dość wysoka w ciągu całego roku, oprócz pośpiesznie odchudzających się, jest wiele ludzi, którzy dbają o swój wygląd i regularnie udają się na wspomagające zabiegi modelujące.

Co nowego można zaoferować klientom? Ostatnio szczególnie popularne stało się zaawansowane podejście ― zabiegi polegające na łączeniu kilku metod. Dobrze dopasowane elementy zabiegu pozwalają na jednoczesne współdziałanie ich ze sobą ― wtedy połączony efekt równoczesnego stosowania dwóch i więcej metod przewyższa efekty stosowania ich osobno. Dobrym przykładem urządzenia stworzonego na podstawie tej zasady jest urządzenie do masażu rolkowo-próżniowego Zemits Bionexis. Łączy od razu 5 TOP-metod do modelowania ciała: lifting RF, terapię LED, masaż próżniowy, masaż rolkowy oraz głębokie podgrzewanie tkanki podczerwienią. Terapia falami światła LED o długości 690 nm wspomaga regenerację tkanek skóry właściwej, dzięki czemu skóra i mięśnie nie wiotczeją po zrzuceniu wagi. Ta metoda pozwala na skuteczne ujędrnianie i wzmacnianie skóry. Energia podczerwieni pochłaniana przez komórki ciała sprzyja dotlenieniu tkanek. Oprócz tego, światło podczerwone wpływa na cząsteczki wody w komórkach tłuszczowych i sprzyja wydalaniu ich nadmiaru. Za pomocą masażu próżniowego można osiągnąć efekt redukcji objętości komórek tłuszczowych poprzez wydalanie nadmiaru wody i przyspieszenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Masaż rolkowy z zastosowaniem specjalistycznej głowicy sięga do tkanki łącznej. Po takim wpływie na tkanki zmniejsza się grubość warstwy podskórnej, skóra staje się bardziej gładka i jędrna, poprawia się krążenie krwi i limfy. Dzięki temu, że w urządzeniu połączono naraz kilka metod, nie musisz się zastanawiać, w jaki sposób masz ułożyć program zabiegowy, dopasowywać urządzenia o podobnych funkcjach ― jedno urządzenie zapewnia antycellulitową, modelującą i korygującą pielęgnację ciała od A do Z. W razie potrzeby możesz uzupełnić zabiegi aparatowe przeprowadzane z Zemits Bionexis w techniki body wrapping, maseczki/środki/serum do drenażu limfatycznego.

Na ile skuteczny jest masaż rolkowo-próżniowy? Masaż próżniowy w połączeniu z mechanicznym wpływem rolek działa dużo skuteczniej, jeśli tkanki są dobrze podgrzane. W tym celu urządzenie Zemits Bionexis ma funkcje podgrzewania tkanek podczerwienią i falą radiową. Regularny masaż rolkowo-próżniowy pozwala na widoczną redukcję objawów lipodystrofii (cellulitu), modeluje sylwetkę, ujędrnia i wygładza skórę. Badania przeprowadzone w 2008 roku przez naukowców Uniwersytetu im. Lesgafta potwierdziły skuteczność metod aparatowych do zwalczania cellulitu. Uczestnicy jednej z grup doświadczalnych stosowali zabiegi masażu do drenażu limfatycznego i przestrzegali podstawowych zasad zdrowego odżywiania, ale nie zmieniali trybu aktywności fizycznej (nie uprawiali dodatkowo sportu). Spadek masy ciała w tej grupie średnio wyniosło 2,5 kg, spadek zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie ― około 2% (przed ― 40,9%, po ― 38,9%). Grupa, której uczestnicy oprócz zmiany sposobu odżywiania i zabiegów masażu rolkowo-próżniowego dodatkowo uprawiali sport 2 razy w tygodniu, średnia redukcja masy ciała wyniosła 12,5 kg, zawartość tłuszczu w organizmie spadła średnio o 5,9% (przed ― 39,9%, po ― 34%). Obie grupy odnotowały poprawę kondycji skóry (poprawa jędrności i elastyczności, wygładzenie, poprawa sylwetki). W taki sposób udowodniono, że nawet bez dodatkowych ćwiczeń fizycznych za pomocą masażu aparatowego można osiągnąć istotną poprawę kondycji skóry i sylwetki, jednak podejście wielostronne ― prawidłowe odżywianie + sport + zabiegi do modelowania ― skutkują najlepszym i najszybszym efektem. Zmiany są zauważalne już po drugim zabiegu, jednak do efektu długotrwałego ważne jest przejść całą serię (10-12 zabiegów), nawet w przypadku gdy cellulit prawie lub całkowicie zniknie po 4-5 zabiegach. Cechą charakterystyczną zabiegów z Zemits Bionexis jest równoczesne stosowanie liftingu RF, który ma długotrwały efekt (od 72 do 120 godzin). Tak więc efekt drenażu limfatycznego po zabiegu pozostanie na kolejne dni. A oto osiągnięcia naszych klientów po 3 zabiegach z Zemits Bionexis:

c6ti4f101b6b2fefd453abd3f7491f25564de

c6ti4ee5ddb79b63f48aeb0dba13f002bba62

Co bardziej się opłaca ― urządzenie wielofunkcyjne czy urządzenie pojedyncze? Wybierając urządzenia do salonu, właściciele często się zastanawiają ― kupować kombajny czy pozostać przy tańszych urządzeniach monofunkcyjnych? Na początku wydaje się, że zakup wielofunkcyjnego urządzenia za kilkadziesiąt tysięcy złotych jest dużą inwestycją, której tak szybko się nie odzyska. Jednak gdy podzielić koszt urządzenia przez ilość zawartych w nim funkcji albo dodać ceny urządzeń monofunkcyjnych, które mogłyby zastąpić możliwości kombajnu, okazuje się, że zakup urządzenia wielofunkcyjnego jest bardziej opłacalny. Oprócz tego, funkcje kombajnów wielofunkcyjnych są dopasowane w taki sposób, by jak najlepiej się uzupełniać. Dużo łatwiej jest ułożyć program zabiegowy i wygodniej przeprowadza się łączone programy do pielęgnacji, gdy masz pod ręką wszystkie niezbędne głowice i nie musisz przed każdym zabiegiem przenosić urządzeń tam i z powrotem, dopasowując indywidualny zestaw urządzeń do każdego klienta. Kolejną zaletą kombajnu są jego wymiary. Przecież wysokość urządzenia wielofunkcyjnego tylko na początku wydaje się tak duża. Policz, ile funkcji wykonuje jedno urządzenie a zrozumiesz, że kombajny to mądry wybór z punktu widzenia wygody obsługiwania, ergonomii, designu. Duże urządzenie wykonujące kilka funkcji wygląda dużo lepiej, niż szeregi urządzeń z różną obudową, stojące na półkach lub stolikach.

Jak szybko odzyskasz koszt urządzenia? Do zrozumienia, jaki dochód może przynosić urządzenie, należy przeprowadzić niezbyt skomplikowane obliczenie. Cena za 20-minutowy zabieg liftingu RF do ciała zaczyna się od 75 PLN Średnia cena zabiegu masażu antycellulitowego to 95 PLN (bez podgrzewania tkanek podczerwienią lub terapii LED). Tak więc, w programie zabiegowym lifting RF + masaż od jednego klienta masz 170 PLN za zabieg. Przy minimalnej frekwencji 4 osoby dziennie Twój dochód wyniesie 680 PLN, czyli odzyskasz koszt swojego urządzenia po 104 dniach, czyli mniej niż za 4 miesiące. Biorąc pod uwagę to, że w sezonie ilość klientów jest większa, niż w średnim obliczeniu, odzyskasz koszty jeszcze szybciej. ZEMITS BIONEXIS

Link: https://zemits.pl/

Nazywam się Anna Pietrasik i jestem właścicielem Instytutu Kosmetologii Estetycznej w Szczecinie. Cieszę się , że mogę Państwu opowiedzieć o mojej popartej pasją przygodzie z kosmetologią , która trwa nieprzerwanie już ponad 12 lat.

Na rynku dostępnych jest wiele metod poprawiających jakość skóry. Możemy je podzielić na bezinwazyjne i te z użyciem igieł czyli inwazyjne. Obie metody mają swoich zwolenników. Poszukując skutecznej i bezbolesnej alternatywy dla zabiegów z użyciem igieł ( bo takich Instytut posiadał wiele jak : mezoterapia igłowa, mikroigłowa, nici PDO itp.) , wprowadziliśmy do swojej oferty zabiegi z użyciem bezinwazyjnej , bezbolesnej a jednocześnie silnej fali radiowej FOCUS RF TALUS. Urządzenie można powiedzieć „zrobiło furorę” wśród stałych klientów oraz zapewniło firmie nowych. Każda osoba, która skorzystała z zabiegu wyszła zachwycona pierwszymi efektami jakie daje Focus Rf Talus , a daje ich niezmiernie wiele. Możemy liczyć na poprawę opadającego owalu twarzy, zagęszczenie skóry na całym obszarze zabiegowym czyli twarz, szyja, dekolt czy likwidację zmarszczek . Mimo bezinwazyjności zabiegu , Focus sięga do skóry właściwej , w której naprawia rozciągnięte włókna kolagenowe – efekt jest natychmiastowy i długotrwały często dużo lepszy niż metody inwazyjne.

Po upływie kilku tygodni odkąd zaczęliśmy pracować na Focusie rf talusie -zaczęły napływać informacje w postaci SMSów, wiadomości e-mail oraz telefonów od klientów , zaskoczonych nieprawdopodobnym rezultatem zabiegowym, który notabene się pogłębiał. Jedna z klientek , która została zakwalifikowana na zabieg plastyki powiek ze wskazań medycznych, w obawie przed powikłaniami , zdecydowała się na serie zabiegów Talusem. Po upływie 8 miesięcy okazało się, że zabieg korekty chirurgicznej powiek nie jest już potrzebny, bo działanie Focus Rf Talus sprawiło, że opadająca powieka zniknęła, poprawił się również owal twarzy, dodatkowo rozjaśniły się przebarwienia na twarzy, szyi i dekolcie. Skóra poddana zabiegom wyraźnie się odmłodziła. Nie bez powodu urządzenie to otrzymało liczne nagrody jak Laur Kosmetologii czy Qltowy Zabieg .

Jako kosmetolog jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie , że będę w stanie tak realnie odmładzać skórę []po prostu urządzeniem kosmetycznym – widząc niemal natychmiast wpływ niezwykłej technologii na skórę moich klientów. Serdecznie zapraszam do nowej siedziby w sercu Szczecina gdzie pasja i efekty idą w parze "

Link: http://www.focusrf.com/pl/nowy-focus

Strona 1 z 336