niedziela, 09 maja 2021
Miło Cię widzieć!

CRISS COOL LASER 3F o 3 długościach fal

Aleksandrytowy – długość fali 755 nm
Diodowy – długość fali 808 nm
Yagowy (NdYag) – 1064 nm

oraz

CRISS COOL LASER 1F o długości fali 808 nm

cool laserBEZBOLESNA DEPILACJA

Dzięki zastosowaniu doskonałego chłodzenia wodnego poprzez kryształ szafirowy oraz metalowy radiator, stanowiący czołowy element głowicy zabiegi laserem CRISS COOL LASER są bezbolesne. Przy tak skutecznym chłodzeniu, niedostępnym w laserach chłodzonych powietrzem, możemy pracować przy wyższych gęstościach energii z większym efektem depilacji.

Głowica lasera CRISS COOL LASER jest bardzo lekka (375 g)
Dzięki małemu ciężarowi głowicy można wykonać wiele zabiegów bez zmęczenia.
Głowica lasera nie wymaga nakładania żelu.

 

2PRZYJAZNE OPROGRAMOWANIE

Laser wyposażony jest w przyjazny interfejs w języku polskim Operator ma możliwość wybory dwóch wersji oprogramowania:
PROGRAM INTELIGENTNY
PROGRAM EKSPERCKI

 

61PROGRAM INTELIGENTNY

Program przeznaczony dla początkujących operatorów.
W programie tym wystarczy określić:
– fototyp skóry
– kolor włosów
– grubość włosów

Parametry zabiegu zostaną dobrane przez pogram.

 

8 kopiaPROGRAM EKSPERCKI

Program dla zaawansowanych użytkowników
w którym operator ustawia parametry:
– częstotliwość powtórzeń
– czas trwania impulsu
– gęstość energii
– intensywność chłodzenia

 

DANE TECHNICZNE LASERA
CRISS COOL LASER 1F 808 nm  ORAZ  3F  755, 808 I 1064 nm

  CRISS COOL LASER 1F CRISS COOL LASER 3F
Długość fali 808 nm 755, 808, 1064 nm
Wielkość plamki 14 x 14 nm
Gęstość energii Do  100 j/cm2
Czas trwania impulsu 10 – 400 ms
Częstotliwość powtarzania
system „IN MOTION”
Do 20 Hz
Zakres chłodzenia głowicy Do  minus -5oC  (eliminacja bólu)
Moc 3000 W
Trwałość głowicy Do 25 000 000  błysków
Programy Program inteligentny,   Program expercki

laser4 1024x901Niezwykle mały ciężar głowicy – tylko 375 g

W głowicy wyeliminowano  tłumienie energii przez szafirowy światłowód, przez co zmniejszono ciężar  głowicy poprawiając jednocześnie efektywność działania

 

 

 

 

laser5Wynik 2 zabiegów laserem CRISS COOL  LASER wykonanych w BEAUTY CLINIC  Patrycja Leszczenko w Szczecinie
tel. 791 571 781
(Różowe plamy po zabiegu krio aparatem LipoContrast)

Żywotność głowicy do 25 milionów impulsów .
Przykładowo: gdy będziemy wykonywać codziennie zabieg depilacji klatki piersiowej i brzucha,
rocznie zużyjemy  3200 impulsów  x 300 dni = 960 000 impulsów  ( w zaokrągleniu 1 mln)

Gwarancja 24  miesiące  „door to door”. W przypadku awarii zapewniamy laser zastępczy.

Dostawa i szkolenie w cenie urządzenia

CERTYFIKAT MEDYCZNY  TUV SUD  PRODUCT SERVICE GmbH,
80339 Munich  Germany

Lasery | Criss

Crystal Lashes to Marka, która pojawiła sie na europejskim rynku Beauty w 2018 roku.

Od momentu powstania rozwija sie dynamicznie, dlatego w tak krótkim czasie stała się jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm wsród producentów profesjonalnych produktów

do stylizacji rzes.

Marka Crystal Lashes ma na swoim koncie wiele wyróżnien m.in.Konsumencki Lider Jakosci - Debiut Roku 2019 w kategorii "Profesjonalne produkty do stylizacji rzes"

oraz tytuł "Dobra Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii Odkrycie Roku!


Prezes firmy – Paweł Chetnik zapowiada że to jeszcze nie wszystko -

„Rozwijamy sie zgodnie z planem, dzieki któremu bedziemy stale poszerzac nasza oferte,

oraz dążuć do tego aby produkty Crystal Lashes zdobyły jeszcze wieksza popularnosc.”

Crystal Lashes to równiez grono uzdolnionych instruktorek z obszaru całej Polski i Europy.Wypowiedz jednej z Głównych Instruktorek Eweliny Apanel - General Training Developmant Manager: ''Branza Beauty zajmuje sie około 12 lat. Poprzez wieloletnią nauke w szkołach angielskich i na kursach zostałam kosmetyczką, makijazystką, lingerystką, styliską paznokci i rzes. Szkoliłam sie pod okiem wielu swiatowej sławy nauczycieli jak Margo Holder. Zdobywałam wiedze równiez w Polsce na kursach,

doszkalając się i podnoszac swoje kwalikacje. W 2020 roku zdobyłam Silver British Awards w kategorii Lash Specialist. Obecnie mieszkając w Londynie, w swoim małym salonie i Akademi, oferuje równiez szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Wspopracuje z jedna z najlepszych na rynku firm jaka jest Crystal Lashes.

Firma posiada ponad 40 dobrze zaangazowanych Instruktorek w Europie, mimo to nadal prowadzimy nabór. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY. Oczywiscie dbamy o to, aby kazda z instruktorek miala swój rejon, ale głównie działamy wspólnie, wspierając sie wzajemnie. Mozna o nas powiedziec  “JEDNA WIELKA RODZINA” Firma dba nie tylko o rozwój własny ale równiez o rozwój instruktorek. Dwa razy w roku organizowane są Zjazdy Instruktorskie, gdzie odbywaja sie szkolenia

i zdobywamy dodatkowę wiedzę. Osobiscie mam swoje faworyty produktowe w firmie. Od samego początku rzęsy Extreme skradły moje serce. Rzęsy sa w paletkach po 16 pasków, mixy lub indywidualne długosci. Piekna czerń, lekkie, miekkie, delikatne. Posiadają domieszkę włókien koreańskich co wyróznia je na rynku.

Marka Crystal Lashes wyróznia sie zaangażowaniem we wsparciu swoich klientek oraz partnerów, co przekłada się na osiagane sukcesy.

Aby sprostać wymaganiom stylistek producent kładzie wyjatkowy nacisk na najwyższą jakość produktów. Asortyment sklepu na bieżąco jest powiekszany o nowe produkty szybko reagujac na zapotrzebowanie klientów. W ostatnim czasie do oferty została wprowadzona nowa seria produktów - laminacja do rzęs oraz brwi – Natural Beauty by Crystal Lashes. Nowa linia cieszy sie niezwykła popularnością, a to nie koniec nowości,

w najbliższym czasie oferta firmy powiekszona zostanie o nowe akcesoria i pęsety, firma zapowiada wprowadzenie do oferty kolejnych ciekawych produktów jeszcze w 2021r.

Poza świetnymi produktami Crystal Lashes wybija się na tle innych marek swoimi działaniami na rzecz promocji oraz budowania wizerunku rmy.

W 2020 roku zostali Głównym Sponsorem Mistrzostw Lash Games Championships oraz Partnerem Mistrzostw Online Gold Lash Championships Scotland 2021.

Marka Crystal Lashes bedzie miała przyjemość być głównym sponsorem kolejnego wielkiego wydarzenia którym sa Targi B2Beauty Trends Show 2021, które odbędą się 7kwietnia 2021 roku, na PGE Narodowym.

Przedłużanie rzęs sklep, produkty do przedłużania rzęs | Crystal Lashes

Just Beauty stawia na najwyższą jakość i profesjonalizm, które obecne są na każdej płaszczyźnie firmy. Przekłada się to na podejmowane decyzje, przemyślane koncepcje i spójność w realizowanych działaniach.

Just Beauty to profesjonalne produkty do wykonania zabiegu Henny Pudrowej, które zapewniają komfort wykonywanej stylizacji, a bogata paleta kolorów obejmuje, aż 11 odcieni, które można stosować oddzielnie, bądź dowolnie ze sobą połączyć.

Wyróżnik marki na tle konkurencji to innowacyjny projekt opakowań będący konsekwencją założonych celów związanych z indywidualnym sposobem wdrożenia produktu na rynek. Opakowania zapewniają również bezpieczeństwo znajdującego się w środku produktu, tym samym chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i uszkodzeniem mechanicznym. Bezpieczeństwo nie ustępuje wrażeniom estetycznym, które sprawiają, że produkt wygląda atrakcyjnie przyciągając uwagę potencjalnego klienta.
Marka od samego początku zwraca szczególną uwagę na dobór najlepszych dostawców według najwyższych kryteriów przy wyborze produktu, nadzorując jednocześnie każdorazowo proces produkcji w fabryce w Indiach.

Wysoka klasa składników naturalnych zawartych w produktach marki Just Beauty ponownie podkreśla jakość produktów. Barwniki pochodzą ze sproszkowanych liści krzewu lawsonii, a skład został urozmaicony o dodatkowe preparaty, które wspomagają wzrost włosków, poprawiając ich kondycję, a przede wszystkich gwarantując efekt, aż do 6 tygodni. W swoim składzie nie zawierają natomiast produktów odzwierzęcych, dzięki czemu są produktami odpowiednimi dla wegan, a więc zgodnymi z ich etyką, a także samopoczuciem i zdrowiem związanym z ich zastosowaniem. W ofercie marka posiada również inne akcesoria i preparaty idealnie nadające się również do pielęgnacji skóry wrażliwej dzięki swoim delikatnym składnikom.

https://crystallashes.pl/henna-pudrowa-just-beauty-c-82.html

Strona 1 z 346