poniedziałek, 25 października 2021
Miło Cię widzieć!

Konkurs dla gabinetów partnerskich i ich klientów korzystających z zabiegów na urządzeniach firmy Biotec.

konkurs biotecBiotec Lasers Polska ogłasza konkurs dla gabinetów partnerskich i ich klientów korzystających z zabiegów na urządzeniach firmy Biotec.


Konkurs odbędzie się w dniach 28.04.2017 – 30.05.2017


Podziel się zdjęciami efektów zabiegów „przed i po” na urządzeniach firmy Biotec i wygraj jeden z zestawów ekskluzywnych kosmeceutyków Rejuve.


Do wygrania 3 zestawy ekskluzywnych Kosmeceutyków Rejuve,
1 nagroda o wartości 1000 zł i dwa zestawy o wartości 600zł!

Szczegóły w załączonym regulaminie
W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia z zabiegów na urządzeniach: Mesotherm, Coaxmed, Fusiomed, Intraject, Xlase Plus i Hifu Finesse
Wśród Klientek/Klientów naszych gabinetów partnerskich, którzy prześlą do nas swoje zdjęcia „przed i po zabiegu” rozlosujemy atrakcyjne nagrody.
Jednocześnie informujemy, że warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie praw do wykorzystania wysłanych zdjęć przez Firmę Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K.
Nagrodzony zostanie również gabinet partnerski, który prześle największą ilość zdjęć- otrzyma pakiet kosmetyków profesjonalnych (do wyboru przez gabinet) o wartości 1000 zł


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU „Podziel się zdjęciami  przed i po zabiegu „

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest wyłączny dystrybutor w Polsce produktów  Biotec Italia - firma Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K.z siedzibą w: 80-172 Gdańsk, Trzy Lipy  2, lok 1/1, Regon: 221525852, NIP: 9571060112, zwaną dalej Biotec.

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Adresowany jest do gabinetów partnerskich Biotec Lasers Polska i klientów tych gabinetów

3. Celem Konkursu jest wyłonienie łącznie trzech uczestników, którzy prześlą najciekawsze zdjęcia i prześlą na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II. CZAS TRWANIA KONKURSU

1. Konkurs odbywa się w dniach 28.04.2017 – 30.05.2017

III. ZASADY KONKURSU

Konkurs polega na przesłaniu zdjęć przedstawiających efekty zabiegów wykonanych na urządzeniach marki Biotec na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Celem konkursu jest wyłonienie  trzech najciekawszych zdjęć.  Informacja o konkursie i jego zasadach zamieszczona jest na stronie internetowej www.biotecpolska.pl. Konkurs komunikowany jest również na portalu społecznościowym  Facebook. Każdy użytkownik portalu Facebook „Lubiący” stronę „Biotec Polska i Biotec region mazowiecki” będzie mógł wysłać  zdjęcia, które wezmą udział w konkursie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej jednego zabiegu  na urządzeniu Mesotherm, Coaxmed, Fusiomed, intraject, Hifu, XLase plus, Intratone i podzielenie się z nami swoimi zdjęciami z zabiegu z jednoczesnym wyrażeniem zgody na  używanie i publikację zdjęć przez firmę Biotec Lasers Polska Sp. Z o. o. Sp. K. .

2. Organizator wskaże Zwycięzców, publikując ich imię i nazwisko na stronie internetowej biotecpolska.pl najpóźniej do środy 05.06.2017 r. Jednocześnie uczestnik, biorąc udział w Konkursie, wyraża swoją zgodę na publikację imienia i nazwiska na wskazanej wyżej stronie internetowej. Dane te nie będę przez Organizatora wykorzystywane do innych celów. Zwycięzca otrzyma także informację o wygranej drogą mailową, najpóźniej w dniu 05.06.2017 r.

3. Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy zatrudnieni w Biotec Lasers Polska

5. Nagrodami dla zwycięzców konkursu są trzy zestawy ekskluzywnych kosmeceutyków Rejuve,

a także dowolnie wybrany zestaw kosmetyków profesjonalnych dla gabinetu o wartości 1000,00 zł

a) zestaw kosmeceutyków  o wartość powyżej  1000,00 zł -Zestaw Harmonia za 1036,00 zł.

w skład zestawu wchodzą:

- Harmonia active cleanser( zmywacz)- cena 169,00 zł

- Harmonia derma moist( krem)-  cena- 349,00 zł

- Harmonia serum- cena 349,00 zł

- Harmonia maska- cena- 169,00 zł

b) Zestaw do pielęgnacji Ciała Rejuve, wartość  628,00 zł

 W skład zestawu wchodzą:

- Corporal Slimmer- cena 289,00 zł

- Corporal Breast Volume- cena 339,00 zł

 c) Zestaw dla skóry dojrzałej w cenie 648,00 zł

- Essence derma moist- cena 499,00 zł

- Woda hialuronowa- cena-149,00 zł

6. Nagrody zostaną wysłane do zwycięscy pocztą kurierską. Informacja  zostanie również wysłana na adres e-mail zwycięzcy.

7. Zwycięzcy konkursu nie przysługuje prawo do zamiany nagrody na inny produkt lub jej wymianę na ekwiwalent pieniężny. Nagroda nie może też być przekazana osobie trzeciej.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Pełna treść Regulaminu dostępna na stronie  Biotec Polska oraz na stronie internetowej

2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym  Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na stosowanie się do niniejszego Regulaminu.

3. Spory wynikłe z organizacji konkursu będą rozstrzygane przez sąd właściwy rzeczowo i miejscowo dla siedziby Spółki Biotec Lasers Polska – Gdańsk.

4. Wszelkie reklamacje związane z konkursem będą przyjmowane do 5 dni od daty zakończenia konkursu na adres siedziby spółki

Gdańsk, 28.04.2017 r.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)