czwartek, 25 lutego 2021
Miło Cię widzieć!

Dziś o znakomitej marce jaką jest Crystal Lshes

Crystal Lashes to Marka, która pojawiła sie na europejskim rynku Beauty w 2018 roku.

Od momentu powstania rozwija sie dynamicznie, dlatego w tak krótkim czasie stała się jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm wsród producentów profesjonalnych produktów

do stylizacji rzes.

Marka Crystal Lashes ma na swoim koncie wiele wyróżnien m.in.Konsumencki Lider Jakosci - Debiut Roku 2019 w kategorii "Profesjonalne produkty do stylizacji rzes"

oraz tytuł "Dobra Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii Odkrycie Roku!


Prezes firmy – Paweł Chetnik zapowiada że to jeszcze nie wszystko -

„Rozwijamy sie zgodnie z planem, dzieki któremu bedziemy stale poszerzac nasza oferte,

oraz dążuć do tego aby produkty Crystal Lashes zdobyły jeszcze wieksza popularnosc.”

Crystal Lashes to równiez grono uzdolnionych instruktorek z obszaru całej Polski i Europy.Wypowiedz jednej z Głównych Instruktorek Eweliny Apanel - General Training Developmant Manager: ''Branza Beauty zajmuje sie około 12 lat. Poprzez wieloletnią nauke w szkołach angielskich i na kursach zostałam kosmetyczką, makijazystką, lingerystką, styliską paznokci i rzes. Szkoliłam sie pod okiem wielu swiatowej sławy nauczycieli jak Margo Holder. Zdobywałam wiedze równiez w Polsce na kursach,

doszkalając się i podnoszac swoje kwalikacje. W 2020 roku zdobyłam Silver British Awards w kategorii Lash Specialist. Obecnie mieszkając w Londynie, w swoim małym salonie i Akademi, oferuje równiez szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Wspopracuje z jedna z najlepszych na rynku firm jaka jest Crystal Lashes.

Firma posiada ponad 40 dobrze zaangazowanych Instruktorek w Europie, mimo to nadal prowadzimy nabór. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY. Oczywiscie dbamy o to, aby kazda z instruktorek miala swój rejon, ale głównie działamy wspólnie, wspierając sie wzajemnie. Mozna o nas powiedziec  “JEDNA WIELKA RODZINA” Firma dba nie tylko o rozwój własny ale równiez o rozwój instruktorek. Dwa razy w roku organizowane są Zjazdy Instruktorskie, gdzie odbywaja sie szkolenia

i zdobywamy dodatkowę wiedzę. Osobiscie mam swoje faworyty produktowe w firmie. Od samego początku rzęsy Extreme skradły moje serce. Rzęsy sa w paletkach po 16 pasków, mixy lub indywidualne długosci. Piekna czerń, lekkie, miekkie, delikatne. Posiadają domieszkę włókien koreańskich co wyróznia je na rynku.

Marka Crystal Lashes wyróznia sie zaangażowaniem we wsparciu swoich klientek oraz partnerów, co przekłada się na osiagane sukcesy.

Aby sprostać wymaganiom stylistek producent kładzie wyjatkowy nacisk na najwyższą jakość produktów. Asortyment sklepu na bieżąco jest powiekszany o nowe produkty szybko reagujac na zapotrzebowanie klientów. W ostatnim czasie do oferty została wprowadzona nowa seria produktów - laminacja do rzęs oraz brwi – Natural Beauty by Crystal Lashes. Nowa linia cieszy sie niezwykła popularnością, a to nie koniec nowości,

w najbliższym czasie oferta firmy powiekszona zostanie o nowe akcesoria i pęsety, firma zapowiada wprowadzenie do oferty kolejnych ciekawych produktów jeszcze w 2021r.

Poza świetnymi produktami Crystal Lashes wybija się na tle innych marek swoimi działaniami na rzecz promocji oraz budowania wizerunku rmy.

W 2020 roku zostali Głównym Sponsorem Mistrzostw Lash Games Championships oraz Partnerem Mistrzostw Online Gold Lash Championships Scotland 2021.

Marka Crystal Lashes bedzie miała przyjemość być głównym sponsorem kolejnego wielkiego wydarzenia którym sa Targi B2Beauty Trends Show 2021, które odbędą się 7kwietnia 2021 roku, na PGE Narodowym.

Przedłużanie rzęs sklep, produkty do przedłużania rzęs | Crystal Lashes

Oceń ten artykuł
(1 głos)