sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Jakie rzęsy dla początkujących Stylistek?

Stylizacja rzęs to zabieg, który wymaga dużej wiedzy technicznej. Do tego wyobraźnia i widzenie przestrzenne, umożliwią tworzenie pięknych, oraz bezpiecznych stylizacji.

Poniżej dowiesz się jakie rzęsy są dedykowane dla początkujących Stylistek. Stylizacja za pomocą niżej wymienionych rzęs będzie szybka, oraz przyjemna. 

rzęsy

Ważna jest jakość 

Przy wyborze rzęs z całą pewnością należy kierować się jakością. Polecane są ręcznie wykonane rzęsy, ze względu na dbałość o detale. Z kolei rzęsy z domieszką włókien koreańskich, nie obciążą naturalnej rzęsy, są delikatne i miękkie w dotyku. Dodatkowo dzięki swojej lekkości, zachwycą Twoje klientki, i będą przyjemniejsze w użytkowaniu. Istotny jest także trwały skręt, który będzie odporny na odkształcenia. 

Rzęsy dwurzędowe 

Jednym z najlepszych rozwiązań dla początkujących Stylistek będą rzęsy dwurzędowe. Są to rzęsy, które ułożone są na pasku w dwóch rzędach. Dzięki tym dwóm liniom, kępki tworzą się same podczas zdejmowania rzęs z paska, co zdecydowanie oszczędza czas pracy. Rzęsy dwurzędowe w łatwy sposób schodzą z paska, ponieważ nie posiadają zbyt dużej ilości kleju. Za pomocą tego rodzaju rzęs możemy uzyskać stylizacje o dużych objętościach. Te wszystkie atuty rzęs dwurzędowych sprawiają, że stylizacja staje się szybka i przyjemna. 

easy eyelash

Gotowe kępki rzęs 

Ciekawym rozwiązaniem są także gotowe kępki rzęs, które stanowią alternatywę dla rzęs na pasku. Ze względu na stosunkowo szybką aplikację za pomocą gotowych kępek rzęs, szczególnie rekomenduje się je dla klientek w podeszłym wieku, lub też ciężarnych.

easy fan lashes

Dodatkowe ułatwienia

Opakowanie

Dużym atutem jest także specjalnie zaprojektowane pudełko, dlatego, że głęboka czerń rzęs kontrastuje z białym tłem paletki. Jest to szczególne ułatwienie dla początkującej Stylistki. 

Pęseta

Początkującym Stylistkom zaleca się używanie nieco cięższych pęset ze względu na brak wyczucia. Warto wybrać pęsetę z najwyższej jakości materiału - jakim jest stal nierdzewna.  

Klej 

Z kolei jeżeli chodzi o klej, dobrym rozwiązaniem, na samym początku, jest wybór nieco gęstszego produktu. Taki klej wiąże się wolniej.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)