sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Kredki do brwi – postaw na perfekcyjnie zdefiniowane brwi

kredki do stylizacji brwi od RefectoCil

Kredki do brwi pomogą perfekcyjnie zdefiniować i unieść brwi, co ma ogromne znaczenie estetyczne. Dlaczego warto o to zadbać? Ponieważ odpowiednio wystylizowane brwi dodają spojrzeniu głębi i wyrazistości. Ponadto brwi wpływają na postrzeganie naszej osoby przez innych. Brwi i ich mimika są nośnikiem wielu emocji, które z łatwością możemy wyczytać z twarzy drugiej osoby. Warto więc zadbać o właściwą stylizację brwi np. z kredkami do brwi.

Co wyróżnia kredki do brwi od RefectoCil?

Kredki do brwi RefectoCil Full Brow Liner to nowa propozycja stylizacji brwi od ekspertów z Austrii. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na kredki do brwi RefectiCil? Chociażby dlatego, że produkty RefectoCil są bezkonkurencyjne w tej dziedzinie na całym świecie. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, czym wyróżniają się te kredki do brwi?

  • wodoodporna formuła odporna na warunki atmosferyczne;
  • automatyczny aplikator, co czyni kredkę do brwi RefectoCil Full Brow Liner zawsze gotową do użycia bez konieczności temperowania;
  • formuła uszlachetniona jedwabistym pudrem dla jeszcze lepszego utrwalenia;
  • cienki aplikator, zapewniający kontrolę i precyzję aplikacji, domalowanie pojedynczych włosków nie stanowi już wyzwania;
  • 3 odcienie szlachetnego brązu – jasny, średni i ciemny brąz;
  • formuła odporna na rozmazywanie;
  • 2 w 1 aplikator kredka do brwi i szczoteczka w jednym.

Jak wybrać kolor kredki do brwi?

kredki do stylizacji brwi od RefectoCil

Przy wyborze właściwego odcienia kredki do brwi wyznacznikiem którym powinniśmy się kierować i który ma ogromne znaczenie jest nasz typ urody. Jest to charakterystyka oparta na analizie naturalnego koloru oczu, włosów i odcieniu cery. Możemy wyróżnić cztery podstawowe typy: wiosna, lato, jesień i zima.
Aby podkreślić brwi a przy tym zachować ich naturalność, powinny być one przede wszystkim spójne z naszym typem urody. Tylko w ten sposób staną się one integralną jednością z resztą twarzy. Podkreślone a nie karykaturalnie przerysowane.

Kieruj się w myśl zasady: Odcień kredki do brwi nie powinien być ciemniejszy o więcej niż dwa tony od Twojego naturalnego koloru brwi. Kolor kredki do brwi powinien być dopasowany do indywidualnego typu urod – koloru Twojej cery, włosów i naturalnego koloru brwi.

Kredka brwi dla blondynek

Jeśli chcesz podkreślić brwi u blondynek wybierz kredkę do brwi jaśniejszą – o jeden lub dwa tony od koloru włosów. Uzyskasz wówczas efekt podkreślenia, a nie nadmiernego ich przerysowania. Kredka do brwi dla blond nie jest oczywistym kolorem, gdyż inny odcień będzie dla blondynki o ciepłym typie urody, a inny dla tej o chłodnym typie urody.

Kredka brwi dla blondynki o chłodnym typie urody to odcienie szarości, popieli, chłodnego beżu, czy chłodnego brązu. Natomiast kredka dla blondynki o ciepłym typie urody to ciepłe odcienie brązów.

kolory kredek do stylizacji brwi

Jaka kredka do brwi dla brunetek?

W przypadku brunetek zasada z 2 tonami jest odwrócona i tak odcień naszej kredki do brwi powinien być o 2 tony jaśniejszy niż kolor naszych włosów. Zbyt ciemny kolor brwi dodatkowo podkreśla urodę ale i dodaje lat. Połączenie ciemnych włosów z mocną, ciemną oprawą oka może przytłoczyć.

Brwi ombre z kredkami do brwi RefectoCil

Czy wiesz, że dla spotęgowania naturalnego efektu w stylizacji brwi możesz wykonać brwi ombre, czyli naturalne przejście jasnego koloru w ciemniejszy. Wystarczą Ci do tego dwie kredki do brwi. Jaśniejsza i o ton ciemniejsza.
Jaśniejszą rozpocznij malowanie początku brwi, następnie sięgnij po ciemniejszy odcień kredki i domaluj końcówkę brwi rozpoczynając od najwyższego punktu brwi i kontynuuj do samego jej końca. Łączenie kolorów lekko rozetrzyj. W ten sposób uzyskasz naturalny efekt przejścia. Proste prawda?

Wiesz już co obecnie jest na topie, po który produkt warto sięgnąć, jak prawidłowo podkreślić swoje brwi. Trzymamy kciuki za wszystkie stylizacje! Good luck!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)