wtorek, 23 kwietnia 2024
Miło Cię widzieć!

Test redakcyjny nr 1 płynnego kremu/pudru „CC” BEAUTY LANASI z aplikatorem w formie grzybka/poduszeczki

Producent informuje nas, że krem/puder BEAUTY LANASI

nadaje się dla każdego typu skóry, dostosowuje się do karnacji, mocno kryje przy czym nie zatyka porów. Jest wodoodporny i doskonale maskuje wszystkie niedoskonałości.

Krem/puder zamknięty jest w pudełeczku z wbudowaną poduszką, która idealnie dozuje ilość pobieranego produktu. Ułatwieniem w aplikacji jest dołączony miękki stempelek pozwalający na szybkie i równomierne rozprowadzenie kosmetyku.

Nasza redakcja rozdała kosmetyk pięciu paniom w różnym wieku i o innym typie skóry. Każda z nich testowała puder  BEAUTY LANASI „CC” przez minimum okres jednego tygodnia.

Jesteście ciekawi, z jakim odbiorem spotkał się ten kosmetyk wśród naszych testerek?

Przeczytajcie jedną z  opinii, którą pani przesłała do naszej redakcji.

 

TEST NR 1

BEAUTY LANASI PRZED i po 1„Jestem w grupie kobiet 50+ . Mam już widoczne zmarszczki. Moja cera jest naczynkowa i mocno przesuszona. Trudno mi znaleźć puder, który podołałby tym trzem przeciwnością. Jeśli kosmetyk dość dobrze maskuje naczynka, to jest tak ciężki, że zbiera się w zagłębieniach zmarszczek  i uwidacznia problem suchej skóry. Wygląda to wtedy bardzo nieestetycznie, wręcz daje efekt postarzenia. Natomiast w przypadku podkładów radzących sobie z przesuszeniem naczynka pozostają mocno widoczne. Każdy kolejny zakup pudru (w rozsądnej cenie) był dla mnie rozczarowaniem. Zwątpiłam, że istnieje gdzieś produkt idealny dla mnie.

A jednak istnieje!

Puder BEAUTY LANASI „CC” pięknie rozświetla , twarz wydaje się zdrowsza i promienna wręcz aksamitna.  Nie trzeba nakładać pod niego żadnej bazy. Dzięki poduszce w kompakcie, aplikacja jest łatwa i przyjemna. Nie ma obaw, że nabierze się zbyt dużą ilość produktu. Rozprowadza się równomiernie.  Twarz po użyciu pudru BEAUTY LANASI „CC”wgląda naturalnie, nie ma tu mowy o żadnym efekcie maski. Produkt jest bardzo lekki mimo to, świetnie maskuje niedoskonałości. Dobrze nawilża ,przez co jest idealny dla osób z mocno przesuszającą się cerą. W ciągu dnia nie ciemnieje, nie roluje się i nie wchodzi w drobne zmarszczki. Podczas aktywności fizycznej np. na siłowni  nie „spływa” z twarzy. Po całym dniu prezentuje się na skórze równie dobrze jak zaraz po nałożeniu.

BEAUTY LANASI PRZED i po 2Puder BEAUTY LANASI „CC” spełnił wszystkie moje oczekiwania. Naczynka są praktycznie niewidoczne. Problem z rzucającymi się w oczy suchymi miejscami, ostającymi mikro skórkami znikł. Zmarszczki wydają się płytsze. Ogólnie twarz jest jakby odmłodzona.

Produkt ma estetyczne i praktyczne opakowanie. Dołączony do niego stempelek jest milutki i nie zapycha się pudrem, przez co nie traci swojej wartości. Ja myję go raz na dwa tygodnie w lekko cieplej wodzie z mydełkiem.

Puder BEAUTY LANASI „CC” jest bardzo wydajny. Cena kosmetyku jest wręcz za niska! co do jego wysokiej jakości.

Polecam go każdemu kto poszukuje wielofunkcyjnego podkładu o „magicznych” właściwościach. Ja jestem zachwycona!”

Barbara.

 

 

Wszystkie informacje o produkcie i możliwości zakupu poniżej.

Pupsik - Odzież i Biżuteriaul.
Jana Nowaka Jeziorańskiego 73
25-432 Kielce

Mobile: +48533616112
WhatsApp: +48533616112
Viber: +48533616112

https://www.facebook.com/sklep.pupsik

 

Red. Port.

Oceń ten artykuł
(27 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 20 marca 2024 11:48