sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Test redakcyjny szamponu i wosku odsiwiającego Men ,polskiej marki Venita – ciemne tony

Venita Men Odsiwiacz Szampon i Odsiwiacz Wosk, mają za zadanie przeciwdziałać siwieniu włosów, naturalnie pogłębiając kolor. Formuła Zawiera wyciągi z roślin bogate w fitopigmenty pochodzące z orzecha włoskiego, ziół krameria triandra i żarnowca miotlastego.

 

„Pierwsze siwe włosy, pojawiły się u mnie lata temu. Teraz jednak tej siwizny, jest zdecydowanie za dużo. Nie przekonują mnie komentarze znajomych, że w srebrze mi do twarzy. Stosowałem kiedyś produkt znanej marki, który był szeroko reklamowany jako najlepsze rozwiązanie na pozbycie się siwych włosów. Bardzo mnie rozczarował. Uznałem więc, że jeśli tak promowany odsiwiacz, nie sprostał moim oczekiwaniom, to dam sobie spokój  z tego typu produktami. Szkoda mojego czasu i pieniędzy, a przede wszystkim zawiedzionych nadziei. Trwała koloryzacja nie wchodzi w grę. Uważam, że u mężczyzn takie rozwiązanie ,z reguły wygląda nienaturalnie i śmiesznie. Dlatego pogodziłem się już z moją siwizną, i dumnie ja noszę, udając , że wcale mi ona nie przeszkadza.

zdjecie przed i po odsiwiacz Venita copyKiedy redakcja Portalu Polska Kosmetologia i Kosmetyka zaproponowała mi wzięcie udziału w teście preparatów odsiwiających Venity, byłem bardzo sceptyczny. Do wypróbowania otrzymałem, szampon i wosk. Produkty stosowałem codziennie. Już po pierwszym umyciu włosów szamponem i wymodelowaniu woskiem, siwe pasma stały się szarawe i zdecydowanie mniej rzucały się w oczy. Po trzech dniach moje włosy były już o 50% ciemniejsze. Pomyślałem; hura ! To naprawdę się dzieje.

Oprócz swojej niesamowitej skuteczności, kosmetyki te mają nieziemsko przyjemny, świeży zapach.

Szampon obok swoich właściwości przyciemniających doskonale pielęgnuje włosy. Po umyciu są gładkie, lśniące i dobrze nawilżone. Natomiast wosk, w subtelny sposób ,pomaga wystylizować fryzurę i utrzymać ją. Produkty Venity zaskakują bardzo przystępną ceną ,w stosunku do tak wysokiej jakości ,jaką bezsprzecznie mają. Ich koszt jest minimum trzy razy niższy, niż w przypadku preparatów znanych, pożądanych marek. To kolejny plus, na mapie zalet tych kosmetyków.

Od teraz szampon i wosk odsiwiający od Venity to stały element  w pielęgnacji moich włosów.

Venita spełniła moje marzenie o powrocie do koloru sprzed lat. Czuję się młodszy, pewniejszy siebie, szczęśliwszy. Moje włosy są zdecydowanie ciemniejsze, pełne życia i blasku. „

Krzysztof.

.

Venita Cosmetics – VENITA Polskie kosmetyki do włosów i ciała znane od 25 lat. W oparciu o nowoczesną technologię i doświadczenie wytwarzamy produkty z henną najwyższej jakości ?

Sklepy – Venita Cosmetics

Red. Port.

Oceń ten artykuł
(21 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 05 października 2023 09:22