sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Test redakcyjny pianki samoopalającej do ciała Sunl' Essence medium/dark marki, Onyx

bernadetta przed i po dekolt„Samoopalacze co roku towarzyszą mi od wiosny do jesieni, ponieważ nie mogę korzystać z kąpieli słonecznych z powodów zdrowotnych. Przez moje ręce przeszły produkty najróżniejszych marek. Jedne były bardzo kiepskie, inne zadowalające.  Ale zawsze czegoś mi brakowało do pełnej satysfakcji. Kiedyś myślałam, że cena jest wyznacznikiem jakości- myliłam się. Korzystając z preparatów samoopalających zawsze dokładnie stosowałam się do zaleceń producenta. Niestety po aplikacji niektórych produktów było mi wstyd wyjść na ulicęNigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kosmetykami marki Onyx. Natomiast bardzo chętnie wzięłam udział ,w ich testowaniu licząc na to, że nareszcie znajdę preparat doskonały. I znalazła

bernadeta przed i po rękaPierwszym co mile zaskakuje jest zapach tej pianki. Nie zostawia na ciele woni zjełczałego kremu. Jest cudownie świeży i neutralny. Następnym atutem jest leciutka jak piórko konsystencja i łatwość rozprowadzania produktu, na skórze. Aplikacja zajmuje dosłownie chwilę. Pianka wspaniale się wchłania zostawiając skórę jedwabiście gładką. Oprócz efektu opalenizny, ma wspaniałe właściwości nawilżające. Pomimo mojej dość suchej skóry ,nie pozostawiła żadnych smug i plam. Kolor jest równomierny, a odcień bardzo naturalny. W łagodny sposób ,pogłębia opaleniznę podczas następnych zastosowań.  Efekty są bardzo trwałe i nieprzesadzone. Stosowanie tego produktu, to sama przyjemność. Pianka jest pięknie opakowana. Dodatkowo dołączona jest super milusia rękawica, ułatwiająca nakładanie kosmetyku. Wydajność jest też zadowalająca. Około 6 aplikacji na całe ciało.

bernadetta przed i po nogaPianka samoopalająca Sunl'Essence jest preparatem bardzo wysokiej jakości w przystępnej cenie. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nareszcie mam samoopalacz jakiego długo szukałam”

Bernadetta.

Link:

https://www.onyxtan.pl/collections/produkty-samoopalajace/products/pianka-samoopalajaca-do-ciala

Oceń ten artykuł
(33 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 26 września 2023 12:13