wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!

Anna Orska dla Organic by Women

Orska_dla_Organic_by_WomenSpecjalnie dla Klientek sklepu z kosmetykami organicznymi Organic by Women – znana i ceniona projektantka biżuterii Anna Orska - przygotowała dwie wyjątkowe bransoletki. Biżuteria, którą tworzy Anna Orska to autorskie, artystyczne projekty, w unikatowych, limitowanych seriach. Wszystkie elementy biżuterii są robione ręcznie, wszystkie detale zaprojektowane osobiście przez Annę Orską.

  

Teraz robiąc zakupy w sklepie z kosmetykami naturalnymi Organic by Women, zbierasz punkty, które możesz wymienić na prezenty – eleganckie bransoletki zaprojektowane przez Annę Orską.


 

„Filozofia ekologicznego stylu życia jest mi szczególnie bliska. Sama mam bardzo wrażliwą cerę i szukam zawsze kosmetyków naturalnych o prostym, nieskomplikowanym składzie. Również w mojej pracy nad biżuterią często wybieram kruszce bliskie naturze i przyjazne środowisku” – mówi Anna Orska.

 

Organic by Women to sklep internetowy, gdzie w jednym miejscu znajdziesz swoje ulubione marki kosmetyków organicznych: Clochee, phenome, fridge, czy GLOV. Kosmetyki organiczne są w 100% skomponowane z naturalnych składników posiadających certyfikaty potwierdzające fakt, że zostały wyhodowane lub wyprodukowane przez gospodarstwa ekologiczne. Kosmetyki ze sklepu Organic By Women nie zawierają szkodliwych składników, nie są przetwarzane chemicznie, za to wspaniale pielęgnują ciało… i ducha! Bądź świadoma swojego ciała - sprawdź i przekonaj się sama i odbierz prezent w postaci biżuterii Anny Orskiej. Więcej na www.organicbywomen.pl

 

Anna Orska, projektantka biżuterii dla znanych marek, takich jak: W.KRUK, DENI CLER, SWAROVSKI ELEMENTS, a przede wszystkim twórczyni własnej marki biżuterii ORSKA. Projektantka biżuterii niestandardowej, w formie i materiałach, umiejętnie łączy nowe trendy i design ze starymi materiałami. Zgodnie z zasadą upcyklingu odnajduje rzeczy zapomniane, bezużyteczne i pozwala im powrócić w nowej formie. Jej prace budzą podziw, zainteresowanie, intrygują i nie dają się zapomnieć. Zdecydowana większość to unikaty, reszta to wzory limitowane, realizowane w krótkich seriach.

Rękodzieła pod marką ORSKA noszą: Sharon Stone, Andie MacDowell, Grażyna Kulczyk, Nina Terentiew, Grażyna Torbicka, Katarzyna Figura, Beata Sadowska i Anna Czartoryska - Niemczycka.


 

 

Więcej: www.organicbywomen.pl 

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)