sobota, 28 marca 2020
Miło Cię widzieć!

Zadbaj o swoje włosy! - porady stylisty Wojciecha Stasiaka

zadbaj wlosyOprócz nieodpowiedniej diety, stresu, niedoboru witamin czy wielu innych czynników związanych z trybem i jakością życia, wpływ na nadmierne wypadanie włosów mają także zachowania powiązane ze stylizacją włosów. O tym, co najbardziej je niszczy i jak wyeliminować złe nawyki opowiada Wojciech Stasiak - stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

 

Zadbane włosy są bardzo ważnym elementem wyglądu i mają wpływ na dobre samopoczucie. Niestety częste stylizacje, nieumiejętna pielęgnacja czy stosowanie nieodpowiednich kosmetyków to tylko niektóre z czynników, które mogą wpłynąć na ich wygląd, a także nadmierne wypadanie.

 

Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami jak najdłużej, należy dbać o nie podczas codziennej pielęgnacji. O tym, jak prawidłowo troszczyć się o swoje włosy opowiada w filmie Wojciech Stasiak, stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

 

Link do filmu „Zadbaj o swoje włosy”: http://tiny.pl/g78zv

 

Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronie www.mojaregeneracja.pl

 

 


 

O kampanii

Kampania „Moja REGENeracja” jest ogólnopolską kampanią edukacyjną, mającą na celu szerzenie wiedzy na temat prewencji w zakresie nadmiernego wypadania włosów, ochrony skóry i odpowiedniej profilaktyki zdrowotnej. Założeniem kampanii jest kompleksowe podejście do tematu, obejmujące kwestie medyczne, psychologiczne i estetyczne. Działania kampanii merytorycznie wspierają eksperci: dr Anita Tarajkowska - Olejnik, Anna Mackojć, Lidia Flis i Wojciech Stasiak. Organizatorem kampanii „Moja REGENeracja” jest Pharmena SA, producent dermokosmetyków linii Dermena.

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)