wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but otylia is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

PODWODNA SESJA Z UDZIAŁEM MISTRZYNI ŚWIATA, OTYLII JĘDRZEJCZAK

trhair

Ceniący wyzwania zespół kreatywny sieci TRENDY HAIR FASHION zaangażował się tym razem w modową sesję zdjęciową, której jedną z bohaterek była mistrzyni świata, Otylia Jędrzejczak. Mimo, że basen to naturalne środowisko pływaczki, musiała się ona zmierzyć z trudnym zadaniem, jakim było pozowanie i to przez dłuższą chwilę, pod wodą. Na pewno dodatkowym utrudnieniem była dbałość o to, aby profesjonalny makijaż, fryzura i oryginalna stylizacja dobrze wypadły przed obiektywem. W sesji, poza sportsmenką, brało udział jeszcze kilka modelek.

 

 

W stylizacjach fryzur dominowały swobodnie puszczone lub gęsto upięte warkocze. Starano się utrzymać atmosferę lekkości i naturalnego zachowania się włosów pod wodą, co – przy założeniu, że jednocześnie miało być spektakularnie, było najtrudniejszym zadaniem. Do uczesania fryzur Artistic Team THF, pod kierownictwem Dyrektor Kreatywnej Anny Kulec-Karampotis, wykorzystał m.in. bardzo mocno utrwalający żel marki Schwarzkopf z linii Osis G – Force zapewniający długotrwałe podkreślenie oraz olśniewająco piękny połysk. Do wykończenia stylizacji użyto również Schwarzkopf OSiS Aqua Slide – nie sklejającą pomadę do włosów, gwarantującą doskonałą kontrolę nad fryzurą.

 

Roztańczone nimfy wodne czy intrygujące syreny - dowolnie można interpretować projekt, do którego zdjęcia wykonał specjalizujący się podwodnych sesjach Rafał Makieła. Sprawdzające się pod wodą efektowne stylizacje przygotowała projektantka i kostiumograf, Ewa Jobko oraz pracujący m.in. z Dorotą Gardias, projektant Robert Devotion. Zdjęcia wykonano we Wrocławskim Parku Wodnym.

 

Anna Kulec-Karampotis, Dyrektor Kreatywna marki Trendy Hair Fashion, jest właścicielką największej i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce sieci salonów fryzjerskich, zatrudniającej kilkaset uzdolnionych adeptów sztuki fryzjerskiej. Pracuje z ambitnym i doświadczonym teamem, który charakteryzuje nowatorskie podejście do strzyżenia i koloryzacji. To znana i ceniona stylistka fryzur, jej kolekcje z dużym sukcesem są szeroko publikowane na całym świecie, a jako wielbicielka fashion, zasiada w jury najbardziej prestiżowych konkursów modowych w kraju i za granicą.

 

Korporacja Stylu
ul. Cieszyńska 53
43-300 Bielsko-Biała
www.korporacjastylu.pl

 

{gallery}otylia{/gallery}

Oceń ten artykuł
(0 głosów)