wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!

Hybrydowy zawrót głowy

4.Hybrydoweszalenstwo100-120_Wydaje się , że aktualnie branżę stylizacji paznokci zdominował manicure hybrydowy, który łączy cechy lakieru do paznokci i żelu modelującego. Największą zaletą tej metody jest perfekcyjny manicure w krótszym czasie, głęboka barwa i wyjątkowy połysk, a także względy ekonomiczne – zabieg jest tańszy w porównaniu do metody akrylowej lub żelowej.

 

 

Palety barw zmieniają się wraz z sezonami. Lakiery hybrydowe Estetiq znajdujące się w ofercie firmy B&M Professional to paleta już 140 kolorów. Sezon wiosenno-letni rozkwita nowymi kolorami, które idealnie wpasowują się w bieżące trendy. Wśród modnych odcieni znajdziemy soczyste owocowe barwy, piękne odcienie różu, od pastelowych przez cukierkowe do neonowych, żywe odcienie niebieskiego, delikatne błękity, czy klasyczne ciepłe beże. Dla klientek odważnych, lubiących mocne akcenty, energetyzujące pomarańcze, żywe korale, ciemne fiolety.

Duże nasycenie pigmentami zapewnia ładne krycie lakierów i dodaje wyrazistości barwy. Połączone z niesamowitym połyskiem zapewniają elegancki manicure.

Źródło:

www.bmprofessional.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)