środa, 20 października 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but JunkFashionShow is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Junk Fashion Show 2011

Czyli jedynym słowem prezentacja nowego pokolenia projektantów, wywodzącego się spod skrzydeł
wybitnych profesorów KSA. Jednej z najlepszych szkół projektowania i stylizacji w Polsce
mającej również odzwierciedlenie w świecie. Zadania które szkoła wyznacza studentom mogą wydawać się błahe,  jednak Sapowicze nie pozwalają nigdy by takie pozostało i stają na głowie by w swoimi tworami zachwycić widzów pokazu  a efekty jak zwykle powalają na kolana .

Tak było i tym razem – A tradycja głosi iż pierwszy rok musi stanąć oko w oko z tematem  „ PAPIER ”,
natomiast drugi rok stał się tym razem patronatem modowego „MINIMALIZMU”.


W tym roku również eko-obrońcy mieli cos do powiedzenia na temat papieru i tego co można z nim zrobić a najlepszy ekoprojekt został uhonorowany czym ? … No cóż to już wiedzą sami zainteresowani, jedyne co wiemy to, to że projektantka która stanęła na podium musiała wypić spore ilości herbaty, gdyż sama kreacja powstała z zawieszek do herbaty, czyli 100% recykling. Brawa za pomysł!


Jednak wyjątkowo w tym roku jest to nie koniec konkursowych atrakcji. Sapu chce wyłonić najlepszą kreacje wieczoru w tym celu można wchodzić na stronę KSA.EDU.PL i głosować, pamiętajcie jeden glos – jedna osoba.
Konkurs trwa do jutra rana więc spieszcie się. Niech zwycięży najlepszy!


red. Sandra Obara fot. Sobiesław Książek

Źródło: http://www.foto-fashion.com/

 

{gallery}JunkFashionShow{/gallery}

Oceń ten artykuł
(5 głosów)