wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but maniewski is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Platinium Fashion Night 2012

Platinium Fashion Night – relacja z pokazu Macieja Zienia w Krakowie

 

Tegoroczny Platinium Fashion Night z pewnością zapisze się do kroniki najważniejszych wydarzeń modowo-artystycznych. Szczególnie pokaz Macieja Zienia wywołał sporo emocji. Ale dzięki marce Davines, która zadbała o włosy modelek jedno jest pewne – prezentowały się znakomicie.

pokaz_Maciej_Zie_1

15 czerwca krakowska Plaża stała się wyjątkowym miejscem. Nie tylko dzięki idealnej oprawie magicznej Wisły i Wawelu, ale przede wszystkim zamieniła się w profesjonalny wybieg. Tego wieczoru swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali lokalni projektanci – Jacob Haber i duet Zemełka & Pirowska, którzy zaskoczyli wszystkich swoim świeżym spojrzeniem na modę oraz sam Maciej Zień - jego najnowsza kolekcja to prawdziwa esencja elegancji i zmysłowości.

 

Jak wiemy piękne stroje to jedno, ale całość nie byłaby dopełniona bez odpowiedniej stylizacji modelek. O kondycję ich włosów wraz z teamem Maniewski Hair & Body zatroszczyła się włoska marka Davines. Znana już w ponad 60 krajach na świecie słynie z doskonałej jakości i statusu przyjaznej środowisku. Ciekawie prezentował się również makijaż modelek – ich obłędne spojrzenie było możliwie dzięki spektakularnym rzęsom Secret Lashes. Natomiast prowadzenie imprezy należało do Ady Fijał - aktorki i ekspertki od stylizacji w magazynie Party. Wywołała u wszystkich duże wrażenie pojawiając się w pięknej czerwonej sukience od Zienia.

 

Muzycznie goście zostali dopieszczeni rewelacyjnym i pozytywnym koncertem Miki Urbaniak – córki gigantów jazzowych - Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Utwory z jej najnowszej płyty „Follow You” to zgrabna mieszanka brzmień i gatunków muzycznych. Podczas imprezy mogliśmy obejrzeć również wystawę oryginalnych grafik Magdaleny Szklarczyk.

 

Tłumnie przybyli goście, także ze świata show-biznesu byli zachwyceni! Nie ominęła ich miła niespodzianka – loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Działo się dużo i działo się wspaniale – a to dzięki doskonałej organizacji.

{gallery}maniewski{/gallery}

 

 

Emil Hałubiczko

Oceń ten artykuł
(0 głosów)