wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but crystal is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI KOLORYZACJI SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - IGORA ROYAL

CP6

 

WG INTERPRETACJI DYREKTOR KREATYWNEJ TRENDY HAIR FASHION,
ANNY KULEC-KARAMPOTIS.

 

13. urodziny kwartalnika Fashion Magazine, uznawanego przez wielu fashionistów za najbardziej opiniotwórczy tytuł o modzie i stylu życia w Polsce, za nami. Szczęśliwą „trzynastkę” uświetnił pokaz fryzur i koloryzacji przygotowany przez Dyrektor Kreatywną sieci TRENDY HAIR FASHION, Annę Kulec-Karampotis wraz zespołem kreatywnym marki. Nazwa kolekcji CRYSTAL PLANET nawiązywała do blasku wyrazistych kolorów włosów modelek, jakie uzyskano przy użyciu produktów Schwarzkopf Professional - Igora Royal.

 


 

Był to prawdziwy spektakl, nie zabrakło oryginalnych stylizacji, zaskakujących momentów i popisowej gry świateł oraz laserów. Za oryginalną choreografię, w tym pokaz tańca na szarfie, odpowiadał Art Balet Color. Tradycyjnie Dyrektor Kreatywna THF, Anna-Kulec-Karampotis, nie zawiodła widzów i zadbała o każdy detal show (nawet make-up modelek i wykończenia szpilek odnosiły się do tematyki pokazu). Kolekcja konsekwentna w nazwie i na wybiegu, zapodana w takiej aranżacji, zaskoczyła publiczność, a wśród widzów znalazło się wiele gwiazd i osób z branży. W pierwszych rzędach zasiedli m.in. Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Joanna Jabłczyńska, Ramona Rey, Omena Mensah, Maja Sablewska, duet Paprocki&Brzozowski i wielu innych.

 

Anna Kulec-Karampotis, autorka kolekcji, jest właścicielką największej i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce sieci salonów fryzjerskich, zatrudniającej kilkaset uzdolnionych adeptów sztuki fryzjerskiej. Pracuje z ambitnym i doświadczonym teamem, który charakteryzuje nowatorskie podejście do strzyżenia i koloryzacji. To znana i ceniona stylistka fryzur, jej kolekcje z dużym sukcesem są szeroko publikowane na całym świecie, a jako wielbicielka fashion, zasiada w jury najbardziej prestiżowych konkursów modowych w kraju i za granicą.

 

Korporacja Stylu
ul. Cieszyńska 53
43-300 Bielsko-Biała
www.korporacjastylu.pl

 

{gallery}crystal{/gallery}

Oceń ten artykuł
(0 głosów)