wtorek, 07 grudnia 2021
Miło Cię widzieć!
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but porcja is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Dbam o to co najważniejsze... Dbam o siebie

W piątek w Opolu zainaugurowano 50. jubileuszowy Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, natomiast w Warszawie obyła się konferencja Noble Health pod hasłem "Dbam o to co najważniejsze...

Dbam o siebie" . Spotkanie miało formę koktajlu w przepięknej parkowej scenerii, nie zabrakło zdrowych przekąsek i atrakcji w formie konsultacji i zabiegów wykonanych przez ekspertów.  Podczas eventu zaproszeni goście mogli zapoznać się z ofertą marki, która produkuje suplementy diety dla osób dbających o zdrowie i urodę. Zaprezentowane zostały nowości w tym Sun Boost produkt wspierający międzynarodową akcję „Opalaj się bezpiecznie”. 

 

Marka Noble Health jest uwielbiana przez Gwiazdy, stąd ich tak liczna obecność podczas wydarzenia. Wśród gości pojawiły się Ambasadorki marki Magda Modra i Paulina Sykut-Jeżyna, oraz: Aneta Zając, Aneta Todorczuk-Perchuć, Aleksandra Kisio, Agata Niźniska, Marcelina Zawadzka, Beata Sadowska, Anna Popek, Anna Samusionek, Aldona Orman, Anna Kerth, Olga Borys, Monka Jarosińska, Dorota Naruszewicz, Katarzyna Paskuda, Ewa Pacuła.

{gallery}porcja{/gallery}

Oceń ten artykuł
(3 głosów)