sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Anielska terapia . Osocze bogatopłytkowe a dieta

Osocze bogatopłytkowe to zabieg, który od wielu lat stosowany jest w medycynie estetycznej. Jest jednym z najlepiej udokumentowanych i świetnie sprawdza się, kiedy pacjentowi zależy na poprawie jakości skóry, a co za tym idzie uzyskaniu naturalnego, młodego wyglądu.

W naszej Klinice osocze bogatopłytkowe pozyskujemy przy pomocy jednego z najlepszych na rynku urządzeń: Angel. Po pobraniu krwi od pacjenta odwirowujemy ją w tym urządzeniu i otrzymujemy wysokiej jakości autologiczny preparat osocza z całym bogactwem komórek i czynnikami wzrostu. Potem preparat podawany jest w określone przez lekarza miejsca.

Osocze pozyskujemy z krwi pacjenta. I tu warto zastanowić się jak naturalnie podnieść jego jakość. Bo od jakości osocza, sposobu jego odwirowania oraz wiedzy osoby wykonującej zabieg, zależy efekt końcowy naszych działań. W Klinice Medycyna Młodości dysponujemy świetnym sprzętem a nasi specjaliści to wykwalifikowani lekarze, którzy wykonali już tysiące zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Jak jest rola pacjenta w tym zabiegu? To on jest dawcą własnej krwi i jej jakość ma ogromne znaczenie. A co wpływa na jakość krwi? Krótko mówiąc: nasz styl życia, dieta, aktywność fizyczna, poziom stresu a także odpowiednia ilość snu. Dlatego, planując zabieg osoczem bogatopłytkowym warto już wcześniej pomyśleć o zbilansowanej diecie, włączyć w swój plan dnia aktywność fizyczną (spacery, trochę fittnesu), odstawić używki (papierosy, alkohol), zadbać o wystarczająco długo ilość snu i picie około 2 litrów wody dziennie. Wiele osób pyta o dietę. W Klinice Medycyna Młodości doradzamy regularne jedzenie, rezygnację ze „śmieciowego” jedzenia oraz słodkich czy słonych przekąsek między posiłkami. Dieta powinna być dostosowana do aktywności fizycznej, czyli do tego ile się ruszamy w ciągu dnia, jaki tryb życia prowadzimy. Przed zabiegiem osoczem bogatopłytkowym warto zwiększyć ilość świeżych warzyw i owoców w diecie oraz zadbać o wystarczającą ilość dobrych tłuszczy, wyrzucić z diety nadmiar cukru oraz pić około 2 litrów wody dziennie. Te działania będą również procentować po zabiegu, jeśli staną się zwykłą częścią naszego życia.

Ale wracając do samego zabiegu przypomnijmy, że zabieg osoczem bogatopłytkowym to obecnie jeden ze skuteczniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych zabiegów odmładzających i liftingujących. Skóra poddana substancjom zawartym w osoczu bogatopłytkowym staje się widocznie odmłodzona nawet o kilka lat. Osocze bogatopłytkowe jest absolutnie naturalne, a ryzyko uczulenia prawie nie istnieje, gdyż, mówiąc kolokwialnie, pochodzi od samego pacjenta. Jest to więc doskonały zabieg dla alergików, oraz tych wszystkich, których skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień przez różne kosmetyki i zawarte w nich substancje.

W Klinice Medycyna Młodości polecamy i wykonujemy ten zabieg dość często. Efekty, które widzimy są super. Choć na początku wielu pacjentów ma obawy, bo na zdjęciach w Internecie wykonanych w czasie zabiegu widzi zakrwawione twarze. Fakt, nie wygląda to apetycznie, ale prawda jest taka, że to tylko kropelki krwi, które mogą pojawić się podczas podawania preparatu. Zachęcam wszystkich, którzy chcą szybko sprawić, aby ich skóra nabrała blasku i młodzieńczego wyglądu na spróbowanie tego zabiegu. Efekty mogą naprawdę zaskoczyć! Zaskoczy Was również nasza promocja. W styczniu 2020 oferujemy rabat 20 % na zabiegi osoczem bogatopłytkowym system Angel.
http://www.drbrumer.pl/

Oceń ten artykuł
(17 głosów)