sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Medycyna estetyczna rozwinęła wiele technik korekcji nosa. Dlaczego? Bo ten właśnie zabieg jest najczęściej wykonywany. Znowu powstaje pytanie dlaczego właśnie ten zabieg? Nos bowiem, to część naszej twarzy, która jest najbardziej widoczna. Jego budowa anatomiczna determinuje nasz do niego stosunek. Lubimy go lub nie, postrzegamy jako za duży, za mały, za bardzo mięsisty lub wydłużony. Każdy właściciel nosa ma swoje własne określenie na swój nos. Może kiedyś stworzę słownik określeń nosa. Niektóre są bardzo kreatywne i zabawne.

Ale przejdźmy do rzeczy, co możemy zrobić w Klinice Medycyna Młodości, aby kształt waszego nosa spełniał wasze oczekiwania estetyczne i żeby się Wam podobał, nadawał twarzy regularnych kształtów i odpowiedniej proporcji twarzy. Często polecamy zabieg korekcji nosa przy pomocy nici PDO. Dlaczego?

Nici PDO w rękach naszych lekarzy dają wiele możliwości. Przede wszystkim jest to materiał bardzo bezpieczny, przebadany i stosowany od lat. Dzięki niciom PDO możemy nos wyprostować, usunąć tzw „garba”, usunąć zmarszczki, w niektórych przypadkach również powiększyć, aby twarz nabrała prawidłowych proporcji. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, trwały i nie pozostawia żadnych śladów. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Aby efekt zabiegu był, jak najbardziej efektywny, nasi specjaliści często wykorzystują nici screw, łącząc różne ich rodzaje, długości i techniki zakładania. Wymaga to nie lada kunsztu, doświadczenia i wyobraźni. Efekt końcowy zależy również od odpowiedniej ilości założonych nici, tak aby prawidłowo zaopatrzyć obszar poddawany zabiegowi.

Trzeba przyznać, że zabiegi z wykorzystaniem nici PDO dają bardzo ładne i satysfakcjonujące efekty odmładzania.

Zabieg korekcji nosa przy pomocy nici PDO można wykonać w każdym wieku. Czy wcześniej o tym pomyślimy tym lepiej. Po pierwsze nosy młodych osób są bardziej podatne i łatwiej jest uzyskać ładny efekt estetyczny. A po drugie czym szybciej poradzimy sobie z naszym kompleksem tym lepsze życie przed nami.

Wiemy, ile nastoletnich dziewcząt i chłopców przechodzi katusze związane ze swoim nosem. Teraz, każda młoda dziewczyna czy chłopak może poddać się nieinwazyjnemu zabiegowi korekcji nosa. Ile łez i kompleksów zaoszczędzimy.

Jeśli komuś nie pasuje coś w kształcie jego nosa zapraszamy do Kliniki Medycyna Młodości na wstępną konsultację i zabieg korekcji nosa. Lekarz określi sposób i metodę wykonania zabiegu. Oprócz nici PDO, do korekty wyglądu nosa wykorzystujemy też inne techniki jak np. zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Ale to specjalista dobiera metodę, która będzie najbardziej efektywna i przyniesie najlepsze rezultaty.

Link: www.drbrumer.pl

Oceń ten artykuł
(11 głosów)