sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Colostrum dla zabiegów w kosmetologii i medycynie estetycznej

Od lat tłumnie odwiedzamy gabinety kosmetyczne aby za pomocą przeóżnych zabiegów powstrzymać upływający czas .Niestety starzenie jest nieuchronne dla wszystkich organizmów żywych. Nie mniej jednak współczesna medycyna i kosmetologia pozwala nam spowolnić ten proces.
Z wiekiem nasza skóra wiotczeje ,staje się coraz cieńsza. Głównym powodem jest coraz mniejsze jej nawilżanie przez nasz organizm. Borykamy się z wypadaniem włosów ,przyrostem tkanki tłuszczowej czy coraz częściej pojawiającymi się zmarszczkami. Odwiecznym problemem kobiet jest cellulit i pojawiające się rozstępy skóry pop porodzie. Dlatego poza wizytami w profesjonalnym gabinecie należy postawić na ćwiczenia fizyczne , z których można korzystać w każdym wieku. Należy stosować zbilansowaną dietę unikając picia alkoholu i palenia papierosów. Ogromną pomocą jest właściwa suplementacja i tu idealnie pasuje preparat Colostrum ,które jest bioaktywną substancją, w skład której wchodzą czynniki wzrostu, łańcuch aminokwasów oraz ponad 250 innych składników , takich jak: laktoferyna, hormony, enzymy, pochodne kwasu nukleinowego, witaminy A, B, D i E, będące w stanie pobudzić skórę do jej naturalnej regeneracji a także kremy na bazie Colostrum .

Jak działają kremy i serum z Colostrum?

• Wpływają na poprawę kolorytu i przyspieszenie regeneracji skóry,
• stymulują do wytwarzania większej ilości komórek, co niweluje zmarszczki, rozstępy i zwiotczenie skóry,
• wspierają spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej,
• przyśpieszają gojenie i likwidację podrażnień oraz regenerację blizn,
• pobudzają krążenie i dotlenienie komórek skóry,
• wzmacniają i odżywiają skórę dzięki kolagenowi, kwasowi hialuronowemu i proteinom jedwabiu.

Preparaty na bazie Colostrum produkowane przez Genoscope pochodzą z ekologicznych hodowli. Jeśli chodzi o jch właściwości, to są one zbliżone do siary ludzkiej, ale wykazują się od 40 do 100 razy silniejszym działaniem. Dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów, problemami skórnymi , starzeniem się skóry z pomocą przyjdą kapsułki Colostrum Immune. Preparat, dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy A, B i E, skutecznie poprawi kondycję włosów i skóry.
Dla osób odczuwających permanentne zmęczenie i poszukujących codziennej dawki energii, polecane jest płynne Colostrum Alpha, które wspomaga sprawność fizyczną i psychiczną. Na problemy dermatologiczne zadziałają maści i kremy z colostrum, które przyczyniają się do regeneracji tkanki skórnej. Zawartość witamin K oraz C wpływa na wzmocnienie naczyń krwionośnych, laktoferyna, lizozym, laktoperoksydaza i α-laktoalbumina działają antyseptycznie, a dodatkowe bioaktywne składniki zwalczają wolne rodniki i wpływają na syntezę kolagenu w skórze.

Krem z colostrum na dzień SERUM2H z czynnikami wzrostu - 50ML (genoscope.pl)
Colostrum Immune - tabletki, 60szt (genoscope.pl)
Colostrum Alpha - Suplement diety w płynie - Genoscope.pl

 

Oceń ten artykuł
(13 głosów)