sobota, 02 marca 2024
Miło Cię widzieć!

Niech wiosna będzie młodsza o kilka lat!

Przedwiośnie doskonały czas na decyzję o odmłodzeniu się

Wiosna już niedługo. Co prawda za oknem wieje, pada śnieg lub deszcz, ale mimo to czuć powiew wiosennej energii. Co roku o tej porze słyszę od pacjentów naszej Kliniki, że w końcu czas się wziąć za siebie, odmłodzić się! No właśnie przedwiośnie to świetny czas na decyzje i działania w kierunku swojego dobrego samopoczucia i poprawy wyglądu. Co nam doskwiera po zimie? Między innymi kilka kilogramów nadwagi, klika zmarszczek więcej, wysuszona skóra i poczucie dziwnego zmęczenia. Większość z nas odczuwa potrzebę zmiany. Każda zmiana zaczyna się od decyzji. Warto być przygotowanym na nagłe przyjście wiosny. I podjąć decyzję – wiosna 2020 będzie młodsza o kilka lat!

Młodość w dużej mierze opiera się na wyglądzie. Już wiele razy pisałam, że w naszych czasach młody, naturalny wygląd jest ważny, dodaje nam pewności siebie, a często toruje drogę w trudnych sytuacjach np. zawodowych i życiowych.

Nasza Klinika specjalizuje się właśnie w rozwiązywaniu problemów estetycznych i odmładzaniu. Tak jak na wiosnę natura rozkwita, tak samo z każdy z nas, na tę wiosnę może rozkwitnąć na nowo.

Co możemy zrobić, aby wiosna 2020 była młodsza o kilka lat? Przede wszystkim podjąć decyzję, że tego chcemy. Ułożyć plan, zadzwonić do naszej Kliniki, umówić się na spotkanie ze specjalistą i wspólnie podjąć działanie.

Co możemy zrobić dalej? To zależy, co chcemy poprawić, jakie działanie odmładzające przyniesie najwięcej korzyści, na co jesteśmy gotowi i jakie są oczekiwania. My w Klinice Medycyna Młodości nieustannie wierzymy w zabiegi już sprawdzone i przebadane. Takimi właśnie są te z wykorzystaniem nici PDO, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym pozyskiwanym w systemie Angel oraz te z komórkami macierzystymi i regeneracyjnymi.

Nici PDO cieszą się ogromną popularnością. Moim zdaniem zasłużenie, ale jednocześnie zabieg nićmi PDO musi być wykonany z największą starannością, kunsztem i wyobraźnią lekarza. Z pewnością odejmą nam lat, poprawią owal twarzy, zniwelują zmarszczki, czy skorygują nos. To z pewnością wiedzą pacjenci, którzy poddali się temu zabiegowi. Zabieg jest trwały, pobudza tkanki do pracy nad odmładzaniem. Wspomnę przy okazji, że nici PDO cieszą się ogromną popularnością w Korei Południowej, która jest potentatem w dziedzinie medycyny estetycznej, a Koreańczycy nie wyobrażają sobie życia bez poprawiania wyglądu. Dla nich młody, estetyczny wygląd jest oznaką statusu społecznego i sukcesu. Moda na sukces estetyczny dociera również do nas i z pewnością nie będzie to tylko chwilowa moda.

A co z osoczem bogatopłytkowym?

I tu chcę się zatrzymać. Jest to jedyny ta szeroko dostępny zabieg regenerujący skórą i tkankę podskórną. Potem są już tylko komórki regeneracyjne i macierzyste.

Ostatnio docierają do mnie dwa rodzaje informacji.

1. Lekarze mówią pacjentom że ten zabieg nie działa. Nie wiem skąd ta ignorancja, ale mam tylko nadzieję, że nie wynika ona z braku wiedzy tylko podyktowana jest materialnymi potrzebami. Wydaje mi się jednak, że medycyna młodości, medycyna estetyczna ma służyć przede wszystkim młodemu i ładnemu wyglądowi klientów, potrzeby materialne lekarzy są na drugim miejscu, A już na pewno nie powinny one prowadzić do tworzenia, napompowanych monstrualnie kwasem hialuronowym twarzy.

2. Niektóre pacjentki, które robiły sobie “gdzieś” ten zabieg nie widziały efektu.

Dlaczego pacjentki nie widziały efektu – bo zabieg nie był właściwie wykonany. Te same pacjentki wykonały ten zabieg w naszej klinice, w tej samej cenie i są zachwycone efektem.

Efekty tzw. “wampirzego liftingu” są bardzo dobrze udokumentowane, pod warunkiem profesjonalnego wykonania. Znaczenie ma tutaj wszystko, prawidłowe pozyskanie preparatu z krwi pacjenta (w naszej Klinice stosujemy również system Angel, jeden z najlepszych na rynku), prawidłowa aplikacja i znów kunszt i wyobraźnia lekarza. Komórki naszej skóry i tkanki podskórnej pod wpływem podanych czynników zawartych w osoczu bogatopłytkowym zaczynają, mówiąc prosto, pracować nad odmładzaniem, nad poprawą wyglądu, nad dążeniem do doskonałości. Porównam to może do rośliny, która na wiosnę wypuszcza nowe pąki i liście. Mobilizuje się, pracuje, działa, aby rozkwitnąć, zaszokować swoją doskonałością i pięknem. Tak samo nasza skóra ta właściwa i głęboka. Musi zacząć działać, zmobilizować się do rozkwitu, odmłodzenia.

Dlaczego dziś, w okresie przedwiośnia polecam szczególnie te dwa zabiegi? Przede wszystkim są one bezpieczne i dają bardzo dobre efekty i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Wiemy, z doświadczenia, że pacjenci, którzy poddali się tym zabiegom są bardzo zadowoleni. Wiadomo, że żaden zabieg medycyny estetycznej nie załatwi sprawy odmładzania na zawsze. Musimy je co jakiś czas (raz na roku, lub dwa lata) powtarzać, aby utrzymać efekt i nie pozwolić upływowi czasu na jakieś niepotrzebne psikusy. Poczucie odmłodzenia, które pojawia się wraz z odmłodzonym wyglądem dodaje sił, zdejmuje z barków to zimowe zmęczenie. O tym też często słyszę od naszych pacjentów.

W tej chwili zapraszam wszystkich, którzy podjęli decyzję i są w procesie podejmowania decyzji, że wiosna 2020 będzie młodsza o kilka lat. Nasza Kliniki przygotowała promocje na zabiegi, które są każdemu odejmą kilka lat. Dzwońcie i korzystajcie z czasu przedwiośnia 2020 w słusznej sprawie odmładzania.

Link: www.drbrumer.pl

Oceń ten artykuł
(8 głosów)