czwartek, 27 lutego 2020
Miło Cię widzieć!

Lefery - nowa broń w walce ze zmarszczkami!

leferyLefery Active Cell Regeneration: Choć problem zmarszczek prędzej czy później dotknie każdą z nas, nie musimy bezczynnie siedzieć i patrzeć z przerażeniem na odbijające  się w lustrze zmiany. Działajmy!


Starzenie się skóry, którego najwyraźniejszą oznaką są zmarszczki, to naturalny proces, który rozpoczyna się już od ok. 25 roku życia. Odpowiadają za niego liczne zmiany zachodzące w organizmie - przede wszystkim spadek produkcji kolagenu (białka nadającego skórze elastyczności), spowodowany przez zmiany hormonalne, a także spowolnienie procesów regeneracji komórek. Do tego wszystkiego dochodzą czynniki zewnętrzne, na które nie zawsze mamy wpływ - takie jak działanie promieni słonecznych czy obecne w powietrzu zanieczyszczenia.

 

Jak powstrzymać powstawanie zmarszczek?

Niektórych zmian, takich jak chociażby zmarszczki mimiczne, nie jesteśmy w stanie uniknąć – musiałybyśmy przestać się uśmiechać, marszczyć czoło czy nie okazywać jakichkolwiek emocji. Możemy natomiast zadbać o ogólny stan naszej skóry i całego organizmu, co przełoży się także na opóźnienie procesu starzenia i tym samym sprawi, że zmarszczki przez długi czas nie będą spędzać nam snu z powiek.


Przede wszystkim powinnyśmy wprowadzić do naszego życia zdrową dietę, która dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Do każdego posiłku dołączajmy warzywa i owoce i koniecznie pamiętajmy o wypijaniu ok. 1,5 litra wody dziennie. Oprócz tego chrońmy skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV - w torebce zawsze powinnyśmy mieć okulary przeciwsłoneczne, a w okresie letnim krem z filtrem, tym wyższym, im wyższa jest temperatura. Ostatnim, i jednocześnie najważniejszym krokiem, jaki musimy poczynić, jest właściwa pielęgnacja skóry. Dobry krem nawilżający – najlepiej w wersji i na dzień, i na noc – na stałe powinien zagościć w naszej kosmetyczce.


Co z istniejącymi już zmarszczkami?

Odpowiednia pielęgnacja to także nasz największy sprzymierzeniec w momencie, w którym na naszej twarzy widoczne są już pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zapewni nam ją jeden z  najnowszych produktów na rynku kosmetycznym – Lefery Active Cell Regeneration. To innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy, którego skład został opracowany w oparciu o długotrwałe badania laboratoryjne przy współpracy z genetykami. Dzięki temu, jego cząsteczki przenikają aż do poziomu DNA skóry, co gwarantuje jej długotrwałą odbudowę od środka, a nie tylko powierzchowne efekty, które zapewnia większość dostępnych kosmetyków.

Połączenie naturalnych składników, takich jak kwas hialuronowy, kolagen, d-pantenol czy olej z awokado, sprawia, że krem jest odpowiedni do każdego typu skóry – także wrażliwej, ze skłonnościami do alergii. Twórcy formuły kremu Lefery zadbali również o to, by kosmetyk mogły używać kobiety w każdym wieku – niezależnie od tego, czy na ich twarzy dopiero pojawiają się pierwsze zmiany, czy mają już z nimi nieco doświadczenia. Dwufazowa kuracja, na którą składają się kremy na dzień i na noc, może być bowiem stosowana zarówno zapobiegawczo – by opóźnić proces starzenia – jak i w celu wygładzenia obecnych zmarszczek i zahamowania procesu powstawania kolejnych.

Lefery Active Cell Regeneration z powodzeniem zastąpi liczne kosmetyki, które do tej pory stosowałyśmy. Te dwa kremy sprawdzą się jako baza pod makijaż, nawilżająca kuracja na noc, ochrona przed promieniowaniem UV, a przede wszystkim – jako najlepsza broń w walce z upływającym czasem.

 

Źródło: http://www.vitalogy.pl/

Oceń ten artykuł
(16 głosów)