czwartek, 28 października 2021
Miło Cię widzieć!

Świetlna terapia kolagenowa - wieczna młodość w klasie Premium

Pierwsze na świecie kolarium nosi wdzięczną nazwę mon amie. To jedyne w swoim rodzaju połączenie kolagenowej terapii świetlnej i naświetlania światłem ultrafioletowym, dodatkowo wzmocnione działaniem unikatowego rozwiązania Collagen Rubin Baster!

 

Mon amie oferuje klientkom wolny wybór: specjalnie zaprojektowane lampy Collagen Plus spełniają marzenie o młodzieńczej świeżości, a lampy ultrafioletowe gwarantują jednocześnie atrakcyjnie opaloną cerę, Collagen Rubin Baster natomiast odpowiadają za optymalne nawilżenie skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach. Mon amie – wieczna młodość na wyciągnięcie dłoni!


Wraz z wiekiem, zapasy kolagenu ulegają zmniejszeniu i stwardnieniu. Zmniejsza się ich elastyczność, a nasze ciało wskutek niedoboru kolagenu zaczyna się szybciej starzeć, pojawia się ogólne osłabienie tkanki łącznej oraz mięśni, więzadeł i ścięgien. Pod względem kosmetycznym niedobór kolagenu sygnalizowany jest przez powstawanie zmarszczek na skórze, zwłaszcza na twarzy i dekolcie.


Udowodniono, że możliwa jest stymulacja komórek w skórze, które produkują włókna kolagenowe niezbędne do polepszenia struktury skóry. Ten proces odbywa się w ściankach drobnych naczyń krwionośnych, a stymulowany jest falami świetlnymi odpowiedniej długości. Przez stymulację komórek do produkcji kolagenu polepsza się zdolność skóry do pobierania tlenu oraz jej zdolność do wydalania toksyn.


Zdecydowanej poprawie ulega zdolność skóry do pobierania i magazynowania wody. Ten proces poprawia jędrność skóry i wpływa pozytywnie na jej regenerację, co z kolei wzmacnia strukturę kolagenu. W ten sposób remodelowana jest struktura skóry. Co ważne, kolagen ma również wpływ na powstawanie nowej, zdrowej skóry, jest to niezwykle istotne np. podczas gojenia się ran.


Lampy Collagen Plus – wewnętrzne wartości mon amie


Spektrum światła niezbędne do stymulacji produkcji kolagenu wytwarzane jest w mon amie przez specjalnie skonstruowane lampy Collagen Plus. Poprzez zastosowanie lamp do naświetlania całego ciała pielęgnowany jest największy organ w ludzkim ciele – skóra. Dzięki temu pozytywne efekty kolagenowej terapii świetlnej widoczne są na całym ciele.


To nie tylko teoria, działanie tego typu lamp zostało dokładnie sprawdzone i przebadane, a obszerne studia obserwacyjne kolagenowej terapii świetlnej wykazały, że aż 97% kobiet stwierdziło poprawę jędrności i elastyczności skóry na całym ciele, a 89% kobiet zauważyło znaczne wygładzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu.


Rubin Collagen Booster


Rubin Collagen Booster – nieprzypadkowo nazywane największym osiągnięciem inżynierów firmy KBL AG. Specjalny zestaw siedemdziesięciu mocnych lamp Rubin Collagen Booster, umieszczonych nad twarzą i dekoltem, ma za zadanie poprawę nawilżenia skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach, dzięki czemu skóra wygląda na odżywioną, świeżą i zrelaksowaną. Przez aktywowanie metabolizmu skóra zostaje oczyszczona z toksyn, zaś cera zauważalnie się poprawia. Światło kolagenowe stymuluje naturalne tworzenie się kolagenu w ciele, przywraca elastyczność skóry i redukuje jej starzenie. Drobne linie i zmarszczki znów się wypełniają, a kontury stają się bardziej napięte. Rubin Collagen Booster działa niezwykle efektywnie; opalając się na tym solarium mamy poczucie ogarniającej nas zewsząd świeżości. Rozwiązanie to może zostać poszerzone opcjonalnie o dodatkowych dwadzieścia specjalnych lamp Rubin Collagen Booster umieszczonych na wysokości łydek, a odpowiadających za odpowiednie nawilżenie skóry nóg.


mon amie – opalanie nigdy nie było tak bezpieczne


Podczas opalania w mon amie organizm produkuje witaminę D3. Warto zapamiętać, że 90% tej niezbędnej do życia „słonecznej witaminy” produkowana jest w skórze podczas opalania. Zresztą opalanie odpowiada nie tylko za produkcję witaminy D3. Oto inne pozytywne efekty zdrowotne: zwiększa się gęstość tkanki kostnej zapobiegając osteoporozie, obniża wysokie ciśnienie, zmniejsza ryzyko infekcji, zmniejsza zagrożenie trombozą, wzmacnia odporność, wzmacnia siłę mięśni i zmniejsza ryzyko zachorowania na 22 rodzaje nowotworów.


W mon amie nie ma miejsca na przypadek, dlatego za optymalną intensywność opalania odpowiada czujnik analizy skóry, który wybiera odpowiedni program dla danego typu skóry.


Łagodny i delikatny efekt opalania gwarantowany!


mon amie deluxe to urządzenie wyjątkowe, pierwsze na świecie kolarium w wersji premium już dziś może pojawić się w Twoim studiu. Szukasz nowych możliwości, nowych sposobów na poszerzenie oferty swojego salonu? Nie zwlekaj, mon amie to spełnienie Twoich marzeń!


Wykorzystaj tę wyjątkową szansę i uczyń mon amie Twoją nową przyjaciółką – Przyjaciółką Twojego sukcesu!


Źródło:

www.solarium.net.pl

"SOLARIUM & Fitness" nr 1/2011 str. 24-25

Oceń ten artykuł
(6 głosów)