środa, 20 października 2021
Miło Cię widzieć!

Wschodzi słońce - Ty piękniejesz!

17 marca 2011

Wiosna puka do naszych drzwi, rozpoczyna się okres intensywnych przygotowań do lata, czas dekoltów, krótkich spódniczek, sandałków.

 

 

Jeśli przeleniuchowałaś okres jesienno-zimowy, przysypiając popołudnia przed telewizorem lub książką w towarzystwie słodkości, najwyższy czas wygrzebać się spod koca, otworzyć nie tylko okna, ale przede wszystkich siebie na wiosnę. Przyroda budzi się do życia, obudź się wraz nią. Wpuść do swojego domu i życia radosne promienie słońca i z energią zacznij żyć pełną piersią, a najlepiej pełną i zadbaną piersią.


Rozpoczynamy od wietrzenia. Powiew świeżego powietrza przyda się nie tylko twojej szafie, w której z pewnością znajdą się rzeczy, których nie będziesz przecież już nosiła. Przeglądnij ubrania i buty, bez nostalgii wyrzuć te stare i znoszone fatałaszki,  wykoślawione szpilki. Lada dzień rozpoczną się kolejne wyprzedaże, pojawią nowe promocje, nowe trendy – zaistniejesz nowa ty.


Przewietrz umysł. Wypędź z niego smętne jesienne żale i smuteczki, zimowe „zmarzliny” i psychiczne zmęczenie. Wprowadź do swojego życia pozytywne nastawienie do życia. Jesteś swoimi myślami. Jesteś piękna, szczęśliwa, jesteś człowiekiem sukcesu… Z pewnością znajdziesz wiele swoich cech, które czynią cię atrakcyjną i wyjątkową – podkreśl je. Nabierz radości życia.


Z czystym, nastawionym na czerpanie przyjemności i odnoszenie sukcesów umysłem, zajmij się swoim ciałem-ćwiczeniami i kosmetyką. Jeśli troskliwie się nim zajmowałaś przez okres zimy teraz kontynuuj swoje działania urozmaicając je wybierając wśród wielu możliwości, które stwarza wiosna np. jazdą na rowerze, czy dłuższymi spacerami. Gdybyś jednak faktycznie zaniedbała nie tylko duszę, ale i ciało, wykorzystaj nadarzającą się wiosenną okazję. Pamiętaj chcieć to móc! Małymi kroczkami, ale stanowczo i konsekwentnie wyrusz na basen, siłownię, zapisz się na zajęcia fitness lub zacznij jeździć na rowerze. Porozmawiaj z koleżankami, załóżcie nieformalny klub, w ramach którego będziecie się wzajemnie wspierać, motywować i wspólnie pracować nad waszymi pięknymi ciałami.  Nie czekaj do jutra, które zawsze jest kolejnego dnia. Zacznij działać już dziś, tak aby jak najszybciej móc cieszyć się z efektów.

Autor: Sylwia Myśliwiec

Oceń ten artykuł
(7 głosów)