poniedziałek, 25 października 2021
Miło Cię widzieć!

Wywiad z Pawłem Chętnikiem - właścicielem marki Crystal Lashes

Crystallashes

 

Produkty Crystal Lashes bardzo dynamicznie wchodzą na polski rynek, bo wyróżnia je wyjątkowa jakość surowca użytego do ich produkcji. Rzęsy są produkowane z włókien Koreańskich, dzięki czemu są lżejsze i zdecydowanie wytrzymalsze. Dziś w naszej redakcji gościmy Pawła Chętnika, właściciela marki Crystal Lashes


R.P. Proszę nam powiedzieć, skąd u Pana pomysł na wprowadzenie akurat tego produktu.


P.Ch.: Pomysł zrodził się podczas wieczornych rozmów z moją żoną. To właśnie moja żona zaproponowała kategorie asortymentową a dzisiaj razem ze mną tworzy firmę zajmując się organizacją sieci Salonów Partnerskich.


R.P. Czy może Pan coś więcej o tym powiedzieć?


P.Ch.: Moja żona miała świetny pomysł a ja przeprowadziłem analizę rynku i podjąłem odpowiednie działania. Dużo czasu poświęciliśmy na wybranie fabryki z którą rozpoczęliśmy współpracę. Szukaliśmy godnego zaufania partnera. Aktualnie podczas produkcji naszych rzęs przeprowadzamy wielokrotne kontrole jakości dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość produktów. Nasze rzęsy posiadają naturalny czarny kolor, są delikatne i lekkie, dzięki czemu przy stylizacjach objętościowych nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. Oczywiście uzupełnieniem naszej oferty są kleje, cleanery i inne akcesoria. Aktualnie posiadamy szeroką gamę produktów.


R.P. Macie mocną konkurencję, w czym zatem chce Pan zaskoczyć swojego klienta?


P.Ch.: Rynek nie jest łatwy, ale kierunek jaki obraliśmy, czyli koncentracja na jakości produktów jest odpowiedni. My jesteśmy otwarci na rozmowę i zawsze wspieramy naszych Klientów w ich rozwoju, oferujemy również darmowe materiały promocyjne a coraz większym zainteresowaniem cieszy się możliwość współpracy z nami jako salon autoryzowany. My zaskakujemy jakością naszych produktów i to jest naszą siłą.


R.P. Czy będzie Pan sukcesywnie poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty a jeśli tak - to o jakie?


P.Ch.: Oczywiście w każdym miesiącu wraz z kolejnymi dostawami wchodzą do sprzedaży nowości. W najbliższym czasie pojawia się rzęsy kolorowe, rzęsy Exteme Volume MIX 6-14 (aktualnie w sprzedaży są paletki 8-16). Planujemy wprowadzenie również innowacyjne pordkuty, które będą dostępne już pod koniec lipca.


R.P. Czy dziś może Pan zapowiedzieć „rewolucję" w odniesieniu zarówno do produktów Crystal Lashes jak i sposobu ich dystrybucji?

P.Ch.: Może jeszcze nie "rewolucja", ale na pewno innowacyjne podejście do naszego klienta . Mamy aktywny dział sprzedaży dostępny dla Klientów na Instagramie, pod wskazanym na naszej stronie telefonem, prowadzimy sprzedaż w naszym sklepie firmowym w centrum Warszawy, również osobiście staram się być w kontakcie z naszymi Klientami.

 

Crystallashes

 

R.P. Jak te produkty są oceniane przez odbiorcę? Testowane rzęsy Crystal Lashes przez testerki naszej redakcji zyskały znakomitą ocenę!


P.Ch.: Nowa Jakość – to określenie, które wielokrotnie słyszeliśmy z ust naszych Klientów – taka reakcja słusznie określa nasze produkty. Bardzo dobra jakość i przystępna cena, tym się na co dzień kierujemy.

 

R.P. W jaki sposób podchodzą do Pańskich produktów odbiorcy hurtowi? Wiemy że hurtownie kosmetyczne dość niechętnie wprowadzają do swojej oferty nowe produkty. Wolą bazować na tych już wypromowanych (co nie znaczy lepszych) niż wchodzić w współpracę z nową marką


P.Ch.: Współpracujemy aktualnie z kilkoma hurtowniami w Polsce. Chcemy, aby nasze produkty był dystrybuowane przez Partnerów godnych zaufania, którzy razem z nami będą chcieli oferować wysoką jakość w dobrej cenie. Oczywiście rozpoczęcie współpracy z hurtowniami z branży jest dość trudne, coraz więcej firm jednak zgłasza się do nas pytając o możliwość dystrybucji marki Crystal Lashes oznacza to, że to co robimy działa i to nas bardzo cieszy.


R.P. Poświęca Pan mnóstwo czasu swojej pracy ale wiemy także że ma Pan znakomity zespół współpracowników. Czy zechciałby Pan nam powiedzieć o nim kilka słów?

P.Ch.: Oczywiście nasza firma by nie istniała bez wspaniałych ludzi, specjalistów w swoich dziedzinach. Moja żona Agnieszka zajmuje się współpracą z salonami autoryzowanymi, Michał Gawerski dzielnie pozyskuje nowych Klientów każdego dnia i przewodzi naszemu działowi handlowemu, Pani Katarzyna Marek z sukcesami prowadzi dział szkoleń, egzaminuje i jest odpowiedzialna za współpracę z naszymi instruktorami a ja, ja tu jestem po to aby każdy miał narzędzia do wykonywania swoich zadań i ew. wspierał w działaniach jeżeli jest taka potrzeba. Wszyscy dajemy z siebie tyle ile możemy z uśmiechem wykonujemy swoje obowiązki, wydaje mi się, że nasi Klienci to czują a to już połowa sukcesu.


R.P. Życzymy Panu i Pańskiej marce tylko sukcesów mając pewność tego, że produkty Crystal Lashes znakomicie obronią się jakością, designem i przystępną ceną. Już dziś "wpraszamy" się na następny wywiad, który zaplanowaliśmy pod koniec tego roku

P.Ch.: Dziękuję i również wszystkiego dobrego. Zapraszam Państwa również na nasze stoisko podczas targów Beauty Days 20-22.09.2019r Numer stoiska 124.

Paweł Chętnik

Paweł Chętnik, Prezes firmy Crystal Beauty Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządzaniu przedsiębiorstwami. Karierę zawodową rozpoczął w 2000r jako handlowiec, przez ostatnie 10 lat wprowadzał produkty na rynek Europejski dla znanych marek. Posiada liczne kontakty i doświadczenie we współpracy z Dalekim Wschodem.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)