czwartek, 13 sierpnia 2020
Miło Cię widzieć!

Ja głosuję na PIS, ty głosuj na PIS, my głosujemy na PIS

glosuje pisDo wyborów zostało tylko kilka miesięcy. Tylko PIS ma szanse wygrać z PO i przejąć władzę w Polsce. Podsumowując więc wszystkie obietnice tej największej w Polsce partii opozycyjnej i czytając jej recepty na uzdrowienie naszej ojczyzny dawane bez mała już przez siedem lat, nie możemy pozostać obojętni na dobro,które nas czeka. Jarosław Zbaw Polskę i jego partia ma ambitne plany dot. wyciągnięcia z kryzysu rolnictwo,górnictwo ,służbę zdrowia i w zasadzie każdą dziedzinę gospodarki będącej w potrzebie On się nie ugnie przed dyktatem związków zawodowych żądających abyśmy dopłacali do PKP, kopalń ,rolników czy np. LOT-u.Nie będzie bezrobocia i emigracji zarobkowej, bo w Polsce będziemy zarabiać co najmniej tyle samo co w Niemczech że o Wielkiej Brytanii nie wspomnę. Utrzymując inflację na nie notowanym do tej pory niskim poziomie PIS zapewni płacę przeciętnemu Kowalskiemu w wysokości co najmniej 6-tysięcy złotych „na rękę”. Emeryci za godziwe emerytury zaczną wreszcie wzorem ich zachodnich „wiekowców” pławić się w ciepłych wodach Majorki czy też innych wysp karaibskich.

Polska armia urośnie w niespotykaną dotąd od kilkuset lat siłę . Będzie zdolna bez większego wysiłku dać łupnia nie tylko „ruskim” ale i każdemu kto wyciągnie swe brudne łapska w kierunku naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Zanim potęga naszej armii będzie już wszystkim znana, nasze wojsko ochotniczo za radą naszego weterana Solidarności Pana Bujaka przy wsparciu jedynego słusznego kandydata na prezydenta, Pana Dudy ramię w ramię z ukraińską armią rozgromi separatystów i pogoni „zielone ludziki” Putina z taką mocą że w popłochu uciekając zatrzymają się dopiero w Moskwie. Zmieni się też nasza polityka zagraniczna.
Dzięki działaniom PIS-u na międzynarodowej niwie ,Putin trafi do klatki w gułagu gdzieś na Syberii(dobrze mu tak a co).Nawiasem pisząc cała ta obecna wojna na Ukrainie jest historią obłudy i partykularnych działań polityków zarówno ukraińskich jak i zachodnich państw z USA na czele. Polityka Poroszenki i jemu podobnych ukraińskich bogaczy wyciągających ręce po pieniądze w ramach "braterskiej "pomocy zachodu jest "załżona" na wszystkich jej kierunkach, Ukrainie. wystarczyłoby aby jej oligarchowie z majątkami liczonymi w miliardach euro część tych miliardów przekazali na wojnę o zajęte przez separatystów wschodnie tereny. Ale oni z krokodylą łzą w oku "proszą " o wsparcie finansowe Zachodu i tą pomoc finansową otrzymują.
Oczywiście Polska też ciepłą rączką przekazała Ukraińcom 100 mln. euro. Nasuwa się pytanie o co w tej wojnie w ogóle chodzi ? Ukraińska armia licząca 100 tys żołnierzy nie może spacyfikować kilkunastotysięcznej armii "separatystów'.A może nie chce. A może rzeczywistość jest taka, jaka nie jest przedstawiana w oficjalnych mediach (czyt. rządowych). A ta rzeczywistość to gra mocarstw zachodnich na "wykończenie" Rosji nawet za cenę wojny w europie.
Piszę bzdury ? Dlaczego ? A czym są obiecane „gruszki na wierzbie” przez PIS i jego „wyznawców” ? Czym się różnią od tych „gruszek” obiecywanych przez lata przez PO?

Dzięki rządom Platformy Obywatelskiej dotarliśmy do dna ,dna , z którego nie łatwo będzie nam się podnieść. Bo czy Jarosław Zbaw Polskę ukróci choćby bandycką samowolę komorników ,którzy w majestacie prawa okradają ludzi. Czy PIS uleczy nasz wymiar sprawiedliwości będący obecnie państwem w państwie z przywilejami dla sędziów , prokuratorów wyłączonych z jakiejkolwiek odpowiedzialności za fałszywe oskarżenia i niesprawiedliwe wyroki. Od 25-lat nasze sądy i prokuratury walcząc ze złem same stały się siedliskiem tego zła. PO w doskonały i niespotykany we współczesnym zachodnim świecie sposób umocniła tą patologię udoskonalając mechanizmy tworzenia „republiki kolesiów” wśród tych co nami rządzą. Bezczelność,bezkarność,brak kary za korzystanie z przywilejów władzy dla własnej korzyści. to dziś program działania każdej partii w tym kraju i tych z prawa i tych z lewa i pośrodku też. Tuż przed wyborami znów usłyszymy o tym że jak ich wybierzemy to Oni, wybrani, uczynią nareszcie Polskę krainą spływającą mlekiem ,miodem i sprawiedliwością. A po wyborach będzie nadal jak zawsze. W zasadzie tytuł artykułu powinien być. GŁOSUJ NA KOGO CHCESZ ,BO I TAK TO NICZEGO W TYM CHORYM KRAJU NIE ZMIENI.

 

Red. Port.

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)