poniedziałek, 25 października 2021
Miło Cię widzieć!

B9C104BBE249D45A4DB6AE2271A78AC8Coraz częściej w gabinetach wykorzystuje się lampy LED. Potrafią zmniejszyć przebarwienia, trądzik, ujędrnić twarz, a nawet wygładzić rozstępy. Bez bólu i obrzęków. Wszystko dzięki wytwarzanemu przez nie pulsacyjnemu światłu.

W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć, kosmetyczka może ustawić jego różną długość i kolor, np. niebieski czy pomarańczowy. Każdy z nich ma inne działanie (światło zielone – skutecznie rozjaśnia przebarwienia po opalaniu, czerwone – działa odmładzająco i ujędrniająco, niebieskie – działa przeciwzapalnie, zmniejsza trądzik i grudki; pomarańczowe – pomaga zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów ). Po dobraniu odpowiednich parametrów specjalista przykłada do skóry małą głowicę i delikatnie przesuwa nią po twarzy lub ciele. Światło przenika do wnętrza skóry i pobudza ja do regeneracji. Dzięki temu staje się gładsza i bardziej sprężysta. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i trwa około 20 minut. Lamp ledowych używa się również jako  uzupełnienie zabiegów odmładzających, gdyż ich działanie przyspiesza wygładzanie zmarszczek i zmniejsza po zabiegowe podrażnienia skóry.
Działanie światła LED jest bardzo korzystne dla naszej skóry. Jednakże efekty  widoczne są dopiero po trzech miesiącach. Przeprowadzenie  jednego zabiegu raczej będzie niezauważalne, dlatego najlepiej stosować serię zabiegów naświetlania oraz łączyć je z innymi zabiegami odmładzającymi.  Ceny zaczynają się od 60 złotych.

 

Red. Port.

Oceń ten artykuł
(10 głosów)